To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum - Banned by warn into group

Bucu - 01-02-2010, 15:38

Dziwne bo nie usuwalem :P
Dree - 17-02-2010, 13:15

a ja wszystko daje tak jak na instrukcji i po daniu 6 warnów nie przenosi do zadnej z grup.
chojak - 11-03-2010, 19:35

Niesty mi tak samo byc moze nie dziala z moja wesja skryptu lub poprostu z jakims innym modem sie gryzie:(
JustDoIt! - 24-03-2010, 16:42

Wersja buca nie działa przynajmniej u mnie ...
U mnie działa wersja seby123
Lecz mam kilka zastrzeżeń co do ów modyfikacji :

Dodaje userów do danej grupy lecz jak np. wybiorę przekreslenie dla grupy to nick usea nie jest przekreslony !!
Tak samo ranga grasficzna sie nie zmienia :/
Może ktoś to naprawić ?

Pawellll1995 - 25-07-2010, 22:34

można by to połączyć z modem plus minus by lui?
PablooS - 06-10-2010, 00:21

Sorka za odkopanie ale mam sprawę do tego moda a nie będę zakładał nowego tematu bo przyda się innym.
Czy mógłby ktoś (najlepiej seba) dorobić do tego moda (seby) takie coś żeby uzytkownika którego odbanuje lub skończy mu sie ban (nie wiem czy to jest mozliwe przy opcji znikania warnów) to żeby tego uzytkownika usuwało z tej grupy, przenosiło do tej co był poprzednio lub do takiej co sam wpisze ID? Najlepiej to pierwsze lub trzecie co napisałem.

Majkelo - 25-10-2010, 21:15

Panowie może mi ktoś powiedzieć czemu mi to nie działa? Ja coś źle robie czy to rzeczywiście nie działa? Ani wersja buca ani wersja Seby nie chce ruszyć ;/
Seba123 - 25-10-2010, 21:33

I ten mod jest napisany przez Pana "znającego się na PHP" jak to obwieszcza na tym forum.

Za kilka minut wydam poprawioną wersję (dla ciekawskich - ni elicząc tej mojej poprawki nie przenosi userów gdyż zamiast id grupy podaje id usera).

Bucu - 25-10-2010, 21:55

Seba123, jakoś u mnie na localu działało. Przestań kolego cwaniakować, bo irytujący się robisz. Wracaj złodzieju na swój warezik.
Seba123 - 25-10-2010, 21:58

Bucu napisał/a:
Seba123, jakoś u mnie na localu działało. Przestań kolego cwaniakować, bo irytujący się robisz. Wracaj złodzieju na swój warezik.
Kwestie złodziejstwa już kiedyś wyjaśniałem, i ogarnij lepiej swoje słowa, Panie "#SupportTeam JR" - gdzie nie nadajesz się do tej grupy.

Główne problemy tego moda:
Zamiast porównywania przypisuje
Tylko dodaje (uhm, ma dodawać) jak się doda warna, po usunięciu, modyfikacji nic nie robi
Zamiast id grupy podaje id usera i na odwrot
Nie liczy wartości ostrzeżeń tylko ich ilość

I to niby ma działać? Śmiech na sali. Z każdym zdaniem robisz się bardziej żałosny.

Bucu - 25-10-2010, 22:03

Bledów podczas pisania instrukcji nie uwzgledniasz. Moda nie poprawiałem, został opublikowany bo był pisany na zlecenie znajomego. Poprawiles, milo super - ale pretensje ze nie dziala nadal są?

Cytat:
Panie "#SupportTeam JR" - gdzie nie nadajesz się do tej grupy.

Ja sie do niej nie prosiłem.

A ty kolego kradniesz skoro prowadzisz warez.

Majkelo - 25-10-2010, 22:05

ej nie kłućcie się tylko dajcie moda :D
Bucu - 25-10-2010, 22:11

Cytat:
osobiście mam na wszystko licencję

Tak?

Na te tysiace linkow do nielegalnych plikow z twojego forum tez? Wątpię.

Majkelo - 25-10-2010, 22:21

Przenosić przenosi ale nie dososowuje się do styli itp. czyli koloru grupy i przekreślenia nicku. Da się to naprawić?
Stefan ^^ - 16-11-2010, 16:48

i gdzie tu jest ID grupy bo już się pogubiłem :D http://lsmodss.pl/zbanowany,g,2310.htm


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group