To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - jak zrobic zasady

Miszak - 23-01-2010, 17:03
Temat postu: jak zrobic zasady
cześć wam
mam takie pytanko jak zrobic np:
jeśli jestem gościem na forum to pisze żeby się zalogować
albo coś w tym stylu
Tylko nie wiem jak zrobić :)

ii 2 pytanko
jak dac soundbox na górę forum :) :)?

krystianr - 23-01-2010, 19:54

Miszak, pa -> konfiguracja -> dodatkowe -> Restrykcja dostępu dla niezarejestrowanych i Restrykcja całkowita dostępu dla niezarejestrowanych

phpBB2 by Przemo :: View topic - [ FAQ ] Najczęściej zadawane pytania dotyczące stylów

adrian507120 - 23-01-2010, 19:56

Shoutboxa przeniesiesz przenosząc zmienną {SHOUTBOX_DISPLAY}
z samego dołu w index)body.tpl na samą góre.

barteq1995 - 23-01-2010, 20:01

Miszak, możesz dodac także taki kod do banneru. Znalazłem go na jakims fourm i uzywam do dziś :]
Kod:
begin_logged_out


<style type="text/css">
#oknologowania {
margin: auto;
z-index: 999;

position: fixed;
left: 30%;
}
* html #oknologowania { position: absolute; top: expression(parseInt(this.offsetHeight) + ((document.body.scrollTop||documentElement.scrollTop))+'px') }
</style>
<![endif]>
<script language="Javascript" type="text/javascript">

if (1 == 1)
{
function hide(){
document.getElementById("oknologowania").style.visibility= "hidden";
}
if(window.navigator.appName=="Microsoft Internet Explorer"){
document.write('<div id="oknologowania"><table style="opacity: 0.8; -moz-opacity: 0.8; -khtml-opacity: 0.8; filter:alpha(opacity=80);" width="500" class="forumline" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0"><tr><th class="thCornerL" width="100%" height="25" nowrap="nowrap">Uwaga!</th><div id="zamykanie"></div></tr><tr><td height="40" class="row1" align="center"><br />Aby w pełni korzystać z forum musisz być zalogowany!<br /><br /><form method="post" action="/login.php">&nbsp;Login:&nbsp;<input class="post" type="text" name="username" size="15" value=""/>&nbsp;Hasło:&nbsp;<input class="post" type="password" name="password" value="" size="15" /><br />&nbsp;Zaloguj mnie za każdym razem&nbsp;<input class="text" type="checkbox" name="autologin" /><br /><input type="submit" class="liteoption" name="login" value="Zaloguj" /></form><br />Nie masz jeszcze konta? <a href="profile.htm?mode=register&amp;sid=05a1235ab5f202920c7864c880f0b31b">Zarejestruj się!</a><br /><br /><span class="gensmall">Okno zostanie zamknięte za: <span id="czas"></span></td></tr></table><br /></div>');

}
else
{
document.write('<div id="oknologowania" style="position: fixed; left: 30%; top: 40%; z-index: 999; opacity: 0.8; -moz-opacity: 0.8; -khtml-opacity: 0.8; filter:alpha(opacity=80);"><table width="500" class="forumline" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0"><tr><th class="thCornerL" width="100%" height="25" nowrap="nowrap">Informacja</th><th align="right" class="thCornerL" width="100%" height="25"><div id="zamykanie"></div></th></tr><tr><td height="40" class="row1" colspan="2" align="center"><br />Aby w pełni korzystać z forum musisz być zalogowany!<br /><br /><form method="post" action="/login.php">&nbsp;Login:&nbsp;<input class="post" type="text" name="username" size="15" value=""/>&nbsp;Hasło:&nbsp;<input class="post" type="password" name="password" value="" size="15" /><br />&nbsp;Zaloguj mnie za każdym razem&nbsp;<input class="text" type="checkbox" name="autologin" /><br /><input type="submit" class="liteoption" name="login" value="Zaloguj" /></form><br />Nie masz jeszcze konta? <a href="/profile.php?mode=register&sid=0b605ea3acaef9cd14e64e4e4afbcdce">Zarejestruj się!</a><br /><br /><span class="gensmall">Okno zostanie zamknięte za: <span id="czas"></span></td></tr></table><br /></div>');
}
}
cz = document.getElementById('czas')
function timer(cz,sk)
{
cz.innerHTML=sk
if(sk > 0)
{
set = setTimeout(function(){timer(cz,--sk)},1000)
}
if(1 == 1)
{
if ((60 - sk) >= 5)
{
document.getElementById("zamykanie").innerHTML = '<a href="#" onclick="hide()"></a>';
}

}
if (sk == 0)
{
hide()
}
}

timer(document.getElementById('czas'), 60);
</script>
end_logged_out


Dodaje on taki mały prostokatne okienko logowania, usunąłem tylko z niego krzyżyk do zamykania. Możesz zobaczyc jak wygląda na http://www.AudioMix.ugu.pl

Miszak - 24-01-2010, 11:46

adrian507120, tzn w jakim pliku to mam zrobic ?/
barteq1995 - 22-02-2010, 18:16

Miszak, /templates/NazwaStylu/index_body.tpl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group