To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.8 - Advance Admin Index Stats

MaTeK_ - 08-05-2010, 16:47

Ominąłeś jeden krok z instrukcji ;D w pliku usuń
Kod:
"GZIP_COMPRESSION" => $l_gzip_compress)

krystianr - 08-05-2010, 16:48

łap plik :
Kamil11234 - 08-05-2010, 16:50

Dzięki, działa ;)
fisiuxxx - 08-05-2010, 20:44

Witam, mi wyskakuje błąd :(

Kod:
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/prowarri/public_html/language/lang_polish/lang_admin.php  on line 913


plik w załączniku :

MaTeK_ - 08-05-2010, 20:47

w tym pliku zmień
Kod:
$lang['Version_of_MySQL'] = 'Wersja <a href="http://www.mysql.com/">MySQL<

na
Kod:
$lang['Version_of_MySQL'] = 'Wersja <a href="http://www.mysql.com/">MySQL</a>:';

krystianr - 08-05-2010, 20:47

teraz będzie ok
fisiuxxx - 08-05-2010, 20:49

Musiało mi uciąć przy kopiowaniu.. oczywiście działa. :)
Mario14125 - 10-07-2010, 18:57

Ziomuś, weź to zrób w formie takiej jak jest na czystym phpBB (3). Mianowicie zamiast tego co podałeś w pierwszym poście na takie



Chyba wam takie coś trudności nie sprawi ;] Zaoszczędzicie miejsca na stronie głównej w PA ;)

arkadio - 14-08-2010, 22:58

Zrobi to ktoś? :p
Mario14125 - 25-08-2010, 13:44

arkadio, ja już to zrobiłem bo widzę nikt nie jest chętny do zrobienia czegoś takiego...

Zapraszam: http://www.przemo.org/php...ic.php?t=103715

japi55 - 19-12-2010, 15:48

Znalazłem błąd w instrukcji ( to dlatego nie działa wyświetlanie rozmiaru bazy danych i użycia dysku ) :

Kod:
#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#
<!-- BEGIN details -->
  <tr>
      <td class="catHead" colspan="4" align="center"><span class="nav">{L_DETAILS_TITLE}</span></td>
  </tr>
  <tr>
      <td class="row1" nowrap="nowrap" colspan="2" align="center"><b>{L_NAME}</b></td>
      <td class="row1" nowrap="nowrap" align="center"><b>{L_SIZE}</b></td>
      <td class="row1" nowrap="nowrap" align="center"><b>{L_COUNT}</b></td>
  </tr>
  <!-- BEGIN details_list -->
  <tr>
      <td class="row{details.details_list.ROW}" nowrap="nowrap" colspan="2" align="center">{details.details_list.NAME}</td>
      <td class="row{details.details_list.ROW}" nowrap="nowrap" align="center">{details.details_list.SIZE}</td>
      <td class="row{details.details_list.ROW}" nowrap="nowrap" align="center">{details.details_list.COUNT}</td>
  </tr>
  <!-- END details_list -->
  <!-- END details -->

#
#-----[ REPLACE WITH ]------------------------------------------
#
<!-- BEGIN details -->
  <tr>
      <td class="catHead" colspan="8" align="center"><span class="nav">{L_DETAILS_TITLE}</span></td>
  </tr>
  <tr>
      <td class="row1" nowrap="nowrap" colspan="2" align="center"><b>{L_NAME}</b></td>
      <td class="row1" nowrap="nowrap" align="center" colspan="3"><b>{L_SIZE}</b></td>
      <td class="row1" nowrap="nowrap" align="center" colspan="3"><b>{L_COUNT}</b></td>
  </tr>
  <!-- BEGIN details_list -->
  <tr>
      <td class="row{details.details_list.ROW}" nowrap="nowrap" colspan="2" align="center">{details.details_list.NAME}</td>
      <td class="row{details.details_list.ROW}" nowrap="nowrap" align="center" colspan="3">{details.details_list.SIZE}</td>
      <td class="row{details.details_list.ROW}" nowrap="nowrap" align="center" colspan="3">{details.details_list.COUNT}</td>
  </tr>
  <!-- END details_list -->


A powinno być w Replace:

Kod:

<!-- END details_list -->
<!-- END details -->

LucKy_skiLL - 26-07-2011, 10:06

A czy jest w tej modyfikacji Notatnik admina ?
smart34 - 26-07-2011, 14:40

Nie nie ma - ta modyfikacja to tylko bardziej rozbudowane statystyki w Panelu Administratora
djsiny - 16-02-2013, 17:20

Mam pytanie jak usunąć aby nie pokazywało ile mam osób nie aktywnych


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group