To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Oce? komentarz (PLUS/MINUS) (na wzór demotywatorów)

kevin_ - 16-06-2010, 12:38
Temat postu: Oceń komentarz (PLUS/MINUS) (na wzór demotywatorów)
Oceń komentarz (PLUS/MINUS) (na wzór demotywatorów)


Cytat:
Użytkownik zalogowany może dać "PLUSA" (UP) bądź "MINUSA" (DOWN) dla poszczególnego postu.
Jeśli dany komentarz będzie miał "X" "MINUSÓW" (X - regulujemy w panelu Admina) to zostanie on ukryty.
W panelu Admina decydujemy gdzie MOD będzie włączony, po ilu minusach zostanie ukryty. W profilu użytkownika wyświetlamy ile otrzymał PLUSÓW/MINUSÓW za komentarze.


Prawdę mówiąc taki mod to bardziej pod serwisy portalowe, niż fora dyskusyjne, ale testowałem po prostu mintAjax (czy warto tym w ogóle się interesować) stąd taki mod, nic innego do głowy mi nie przychodziło ;)

screeny:
Widok tematu (post ukryty)
Widok tematu (post odkryty)
Profil
PA -> Konfiguracja -> dodatkowe (widok pa)

> Głos oddany (viewtopic) + komunikat o floodzie ;-) ,
> Użytkownik głosował (komunikat)

__ update / poprawki:
-> CLICK; usuwa guzik "up/down" dla pierwszego postu oraz przy postach konta "Gość" bądź "Usuniętych" - (patrz paczkę "__OceńKomentarz__.rar" i szukaj "update_rate__02.txt"

-> CLICK; poprawki cz3 - patrz załącznik + instrukcje "update_rate__03.txt"

- CLICK, poprawka dla for z zainstalowanym SF (poprawka uwzględniona w paczce)

cziter - 16-06-2010, 12:52

fajne
Polaczek - 16-06-2010, 13:21

kevin_, dlaczego mi to robisz? :P Ja miałem identyczny pomysł, może nie tak zaawansowany (konf. w P.A.), ale podobny :P
Zielsko - 16-06-2010, 13:26

Zapowiada sie fajnie . . .
zaraz przetestuje ; >

BPL - 16-06-2010, 13:58

./post_rate.php >>> ./post_rate.php

Nie ma tego pliku w paczce

kevin_ - 16-06-2010, 14:45

BPL, poprawione, dzięki za info; zawsze się zakręcę z tymi instrukcjami.

update: jeśli ktoś będzie miał problemy z modem na jakiejś przeglądarce niech da info, bo jeśli wszystko będzie ok to jeszcze zrobię ten projekt (+email, hasła) na mintAjax i przerzucam się już na bardziej rozwinięte jQuery.

pozdro

HardROoZi - 16-06-2010, 15:40

oo ciekawe :D testuje sie ^_^

[ Dodano: 16-06-2010, 18:03 ]
kevin_, jak moza dodac wiecej for ? bo mi zabrakło juz znakow w polu gdzie sie podaje ID ;/ *** edit juz z tym sobie poradziałem :)

[ Dodano: 16-06-2010, 18:42 ]
i mozna by było dodac jak sie wejdzie na swoj profil i nacisnie na + lub - to by pokazało za jakie posty sie to dostalo

kevin_ - 16-06-2010, 18:33

HardROoZi napisał/a:
kevin_, jak moza dodac wiecej for ? bo mi zabrakło juz znakow w polu gdzie sie podaje ID ;/ *** edit juz z tym sobie poradziałem :)


Należy zwiekszyć limit maxlength dla komórki w board_config_body_addons dla "thanksMod_forums" - znowu zjadłem fragmenty instrukcji ;)

HardROoZi napisał/a:
i mozna by było dodac jak sie wejdzie na swoj profil i nacisnie na + lub - to by pokazało za jakie posty sie to dostalo


standardowo tego mod nie obsługuje, ale wykonanie tego będzie stanowiło problem ponieważ standardowo do bazy nie zapisuje jaki punkt został dany dla danego postu - byłoby trzeba rozbudować tabele phpbb_posts_vote, pożyjemy zobaczymy

/dodałem 2 nowe screeny, gdzie widać komunikaty + paczka uaktualniona ;-)

kevin_ - 18-06-2010, 09:22

- update:
brak guzików up/down dla pierwszego postu bądź konta gość

CREATIVE_10 - 18-06-2010, 13:39

mnie coś tam nie działa..

login: test
hasło: test

kevin_ - 18-06-2010, 15:03

CREATIVE_10, nie dodałeś chyba wpisów odnośnie FORUM_AUTH do viewtopic.php ponieważ w ogóle kodu JS Ci nie pokazuje
faco - 18-06-2010, 17:12

Kod:
#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#

$sql = "SELECT p.post_id, p.post_time, p.enable_sig, p.enable_html, p.enable_smilies, p.post_edit_count, p.post_edit_time, p.post_username, p.post_approve, p.poster_delete, p.post_edit_by, p.post_parent

#
#-----[ REPLACE WITH ]------------------------------------------
#

$sql = "SELECT p.post_id, p.post_time, p.enable_sig, p.enable_html, p.enable_smilies, p.post_edit_count, p.post_edit_time, p.post_username, p.post_approve, p.poster_delete, p.post_edit_by, p.post_parent ". ($board_config['thanksMod_enable'] ? ', p.points_up, p.points_down' : '')


po zamianie wyskakuje błąd:

Kod:
Parse error: syntax error, unexpected '"'

kevin_ - 18-06-2010, 17:28

Załącz viewtopic.php z kodem, który już wyedytowałeś.
CREATIVE_10 - 18-06-2010, 19:14

Mi to samo pokazywało i usunąłem jedno
Kod:
"
po czym niby wszystko było ok ale JS nie pokazuje.. ;/



Cytat:
CREATIVE_10, nie dodałeś chyba wpisów odnośnie FORUM_AUTH do viewtopic.php ponieważ w ogóle kodu JS Ci nie pokazuje


Sprawdziłem i jest.


//edit

Już wiem o co chodzi.. nie miałem uzupełnionych ID for. Wszystkie muszę wypisać??!! :shock:

kevin_ - 18-06-2010, 19:27

poprawiłem instrukcje, spróbujcie ponownie wykonać poprawkę na viewtopic.php ;-)
teraz sprawdzałem całą instrukcje na nowo - działa ok :)

Cytat:
Już wiem o co chodzi.. nie miałem uzupełnionych ID for. Wszystkie muszę wypisać??!! :shock:

id tam gdzie ma mod działać



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group