To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Oce? komentarz (PLUS/MINUS) (na wzór demotywatorów)

kevin_ - 18-07-2010, 14:16

jak instalować modyfikacje: http://www.przemo.org/php...pic.php?t=10014
jak jest kopiuj to kopiuj, a nie kopiujesz tylko kawałek kodu

wykonaj jeszcze raz instrukcje dla viewtopic_body.tpl

Boltex - 18-07-2010, 16:58

kevin_, łoke all działa :)

Mam takie ostatnie pytanko czy dałoby się jakoś w profilu przerobić te dwie łapki na coś takiego?



jak na DW coś takiego

kevin_ - 18-07-2010, 17:10

a czemu nie? widzę dwa wyjścia:

a] dodać nową kolumnę dla tabeli phpbb_posts_votes (np. topic_id) aby oszczędzić sobie łączenia z tabelą phpbb_posts->phpbb_topics tylko od razu do phpbb_topics aby pobrać tytuł tematu
b] zignorować to co napisałem pkt wyżej, i zrobić 2x join phpbb_posts->phpbb_topics

ja osobiście nie mam w tej chwili ochoty tego robić, więc zainteresuj się działem "zlecenia"

Boltex - 18-07-2010, 17:12

kevin_, coś po kminie dzięki za odpowiedź.Jeżeli się nie uda to dam zlecenie najwyżej mi przerobisz kilka szczegółów w tej modyfikacji by chodziła tak jak na DW :)
Palmer - 27-07-2010, 18:32

Hej dziękuję za moda - jest dobry, polecam ;)

Natomiast moja prośba jest następująca:

chciałbym by jednak była możliwość oceny przy pierwszym poście...ale by brak możliwości oceny dla niezalogowanych i usuniętych pozostał...

proszę o pomoc...to pewnie jest banalne... ;)


dziękuję

kevin_ - 27-07-2010, 18:50

Palmer, spróbuj usunąć to:
Kod:

AND !in_array($postrow[$i]['post_id'], array($forum_topic_data['topic_first_post_id']))

Palmer - 27-07-2010, 19:04

kevin_, dziękuję
Anonymous - 08-08-2010, 22:06

Drobny błąd mam

Kod:

Parse error: syntax error, unexpected $end in /var/www/virtual/scoobany46.cba.pl/cache/tpl_smetin.viewtopic_body.php on line 1192


a najlepsze jest to, że linia 1192 w tym pliku nie istnieje bo kończy się wszystko na 1191...

Bucu - 08-08-2010, 22:07

wyczysc cache.
TES - 08-08-2010, 22:12

Scoobany napisał/a:
Drobny błąd mam

Kod:

Parse error: syntax error, unexpected $end in /var/www/virtual/scoobany46.cba.pl/cache/tpl_smetin.viewtopic_body.php on line 1192


a najlepsze jest to, że linia 1192 w tym pliku nie istnieje bo kończy się wszystko na 1191...
czyli źle zainstalowałes modyfikacje... Zarzuc plikiem. Btw, to sie nie odwołuje do tej lini, tylko, ze do tel jest cos niedokończone a znacznik php jest zamkniety
Anonymous - 08-08-2010, 22:25

TES napisał/a:
Scoobany napisał/a:
Drobny błąd mam

Kod:

Parse error: syntax error, unexpected $end in /var/www/virtual/scoobany46.cba.pl/cache/tpl_smetin.viewtopic_body.php on line 1192


a najlepsze jest to, że linia 1192 w tym pliku nie istnieje bo kończy się wszystko na 1191...
czyli źle zainstalowałes modyfikacje... Zarzuc plikiem. Btw, to sie nie odwołuje do tej lini, tylko, ze do tel jest cos niedokończone a znacznik php jest zamkniety


Masz rację, zainstalowałem jeszcze raz i wszystko działa :)

HardROoZi - 11-08-2010, 23:08

mam na forum paru debili ktorzy minusuja jak im sie podoba ... i mam propozycje zeby dodac jakas opcje zeby zablokowac nie ktorym użytkownikom ocenianie
Polaczek - 11-08-2010, 23:16

HardROoZi,
post_rate.php
znajdź;
Kod:
                $db->sql_query("INSERT INTO {$table_prefix}posts_votes (user_id, post_id) VALUES ({$userdata['user_id']}, ".intval($HTTP_GET_VARS['p']).")");

dodaj przed:
Kod:
$blockuser = 74; /* id usera */
if(!$userdata['user_id'] == $blockuser) {

znajdź:
Kod:
                echo 'OK';

dodaj po:
Kod:
} else {
echo 'BANNED';
}

otworz viewtopic_body.tpl
znajdź:
Kod:
                else if ( req.responseText == 'VOTED' )
                {
                    document.getElementById("rate_wait" + post_id).innerHTML = '{L_RATE_VOTED_LANG}';
                }

dodaj po:
Kod:
                else if ( req.responseText == 'BANNED' )
                {
                    document.getElementById("rate_wait" + post_id).innerHTML = 'Tego klienta nie obsługujemy!';
                }


koniec

HardROoZi - 12-08-2010, 19:27

Polaczek napisał/a:
$blockuser = 74; /* id usera */


tutaj mam wpisywac id userów ?

tak:

$blockuser = 74, 756, 3498, itd ?

Polaczek - 12-08-2010, 20:43

Usera (jednego). To nie array() :)

Kilka userów:
Kod:
$blockuser = array(4,58,2656);



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group