phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy organisty z licosem
Autor Wiadomość
Farosz
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-2004, 16:28   Problemy organisty z licosem

No coz mialem kiedys na lycosie fajne forum dla organistow.Niestety poprzez klopoty z Archidiecezjalna Komisja ds.Organistow musialem ukryc moja dzilalanosc w internecie.Teraz gdy klopoty minely znowu zalozylem forum , rowniez na lycosie . Tym razem jest to jednak modyfikacja przema.Wiem ze serwer nie zbyt dobry , ale jestem jeszce uczniem i nie stac mnie na platny serwer , a niestety moim zdnaiem z tych bezplanych licos jest anjlepszy. Ludzie nnie skarza sie na reklamy.Boje sie jednak ze nagle moje forum przestanie dzialac bo moja baza danych sie zapelni.Prosze mi powiedziec jaka pojemnosc ma baza danych na lycosie i w jaki sposob dazyd do tego aby do tego nie doszlo.Prosze jednak o nei sugerowanie mi abym kaza? ludziś przestał pisać . Prosze bardzo o pomoc
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
mopek


Posty: 290
Wysłany: 05-04-2004, 16:52   

było już o tym sporo razy - trzeba szukać...

przede wszystkim możesz ustawić czyszczenie tabeli read_history na kilka dni (ona zajmuje przy sporej liczbie członków sporo miejsca) lub w ogóle wyłączyć źledzenie oraz możesz wyłączyć opcję szukaj - wszystko to jest w PA
_________________
[Forum Przyroda | Boxer Forum]
!!MoPeK!!
 
     
Farosz
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-2004, 18:08   

Tak rybciu ale mi chodzi bardziej filozoficzne pytanie czy trzymanie na lycosie forum z okolo 50 aktywnymi ludzmi ma sens?
 
     
mopek


Posty: 290
Wysłany: 05-04-2004, 18:15   

no to w takim razie ?abciu droga - nie ma takowego sensu
_________________
[Forum Przyroda | Boxer Forum]
!!MoPeK!!
 
     
Farosz
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-2004, 20:26   

To wiec czy kochana myszko masz jakas alternatywe dla lycosa.Nie mma zamiaru dawac pieniodze na to zas zaprawde powiadam Ci ja i inni organisci bedzimy nie zadowoleni. jak masz jakis pomysl to powiec
 
     
mopek


Posty: 290
Wysłany: 05-04-2004, 20:37   

kotku przesympatyczny... przerabiane było to już wiele razy na tym forum - troszki inicjatywy własnej: oto rozwiązanie problemu
_________________
[Forum Przyroda | Boxer Forum]
!!MoPeK!!
 
     
Fanatyk


Posty: 116
Wysłany: 05-04-2004, 21:08   

Ale? się zrobićo romantycznie... <buja_w_ob?okach> :lol:
panowie opanujta sie :D :D
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
mopek


Posty: 290
Wysłany: 05-04-2004, 21:18   

racja... lepiej zamkn? temat zanim się całkiem rozklej?... ;)
_________________
[Forum Przyroda | Boxer Forum]
!!MoPeK!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę