phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Invalid Session
Autor Wiadomość
posuwala

Posty: 9
Wysłany: 16-08-2005, 19:10   

Ja mam problem taki że jak wejde do panelu to mam to Invalid Session a oprócz tego nie mogę wejść do opcji profil itp. A szukałem w pliku "pagestart.php" i nie ma tam tego ciągu znaków jak w 1. poście
Jak chce wejść to pisze
Cytat:
Musisz przeczytać dokładnie informacje zawarte w TYM miejscu, zanim rozpoczniesz przeglądanie forum !
Tak samo jak chce się wylkogować :(
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
igielka

Posty: 1
Wysłany: 10-09-2005, 20:45   

Ja miałam invalid session w panelu admina i moderatora, ale poradziłam sobie dzięki wskazówkom Widmo. A maci jakiś pomysł, żeby usunąc invalid_session z shoutboxa? :)
 
     
victim

Pomógł: 1 raz
Posty: 13
Wysłany: 01-10-2005, 13:03   

ja miałem ten problem ale w PA kiedy chciałem wejść do np. Forum->Zarządzaj i tak było w każdej opcji z menu w PA. Usunąłem więc ciasteczka, zrestartowałem Firefoxa i działało normalnie i nagle...... znów przestało :lol:
więc przeczytałem topic jeszcze raz i ... ?? odpowiedź znalazłem:
podał ją przecinek - TUTAJ JEST ROZWIĄZANIE
 
     
Shaun

Posty: 2
Wysłany: 01-12-2005, 21:52   

Ja mam podobny problem.. nie moge dodac ani usunąc forum
Usunąlem pliki cookie, zastosowalem metode przecinka.. i nic panel admin nie reaguje na na ciskanie "nowe forum" a na naciskanie "usuń" reaguje słynnym "invalid sesion". nie znalazłem tego nigdzie na FAQ-u więc prosze o helpa :)
 
     
ORI



Pomógł: 72 razy
Posty: 956
Wysłany: 01-12-2005, 21:55   

Shaun, http://www.barbara.ds.pol...check_files.php
Cos ty zrobil z tym forum? Wgrales styl dla oryginalnego phpbb. No i masz rozna nazwer serwera i domeny cookie.. Szukaj bo nieraz bylo..
 
     
Spajda


Posty: 14
Wysłany: 20-12-2005, 19:33   INVALID SESSION

Ja poradziłem sobie w dosyć oryginalny sposób z "invalid session" :
Otworzyłem z innej przeglądarki forum, zalogowałem się na admina oraz zmieniłem w ustawieniach ogólnych nazwę cookies na inną (np phpbbcookie666).
Odświeżyłem z przeglądarki domyślnej i hulało wsio jak trzeba.
Może komuś to info pomoże.
Pozdrawiam
 
     
dyniol

Posty: 7
Wysłany: 27-01-2006, 13:29   

edit: udało mi się, poprawiłem błąd - post do kasacji :)
_________________
vlepki.info
 
     
max8600

Posty: 19
Wysłany: 14-02-2006, 12:56   

Pozwolilem sobie odswiezy ten temat, poniewaz mnie tez to spotkalo. Przeczytalem zarowno caly ten temat jak i na phpbb2.pl i wszedzie jest podawane by wstawiac jakies kody (czesto obnizajace bezpieczenstwo forum). Z kasowaniem tablicy tu pierwszy raz sie spotkalem, sprobowalem - niezadzalalo. Kasowanie ciasteczek z przegladarki nic nie daje.

I teraz tak, niby moge powstawiac ten kod na swoim forum i bedzie ok. Ale co jak mam moda na innych forach - tam dzieje mi sie to samo. Tak z dnia na dzien sie pojawilo i co ciekawe na moim forum - moderatorzy moga bez problemu kasowac,przenosic posty a ja nie. Na tych innych forach gdzie mam moda reszta tak samo nie ma problemow tylko ja. I teraz mam pisac do adminow by wstawiali ten kod bo tak nagle zglaszam ze nie moge moderowac u nich. Ze maja zmniejszac bezpieczenstwo swojego forum dla mnie.

Mysle ze wiekszosc mysli jak obejsc ten problem, a nikt nie doszedl do tego dlaczego on sie pojawia ? Moze czasem walczyc z zrodlem problemow a nie jego objawami ?
_________________
/\\
 
     
Danielo16


Posty: 31
Wysłany: 20-03-2006, 15:59   

ja wywaliłem wszytsko i działa :) najwyzej nie będzie sesji zapisywac :P
_________________
Gość koniecznie wejdź TUTAJ
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 20-03-2006, 22:54   

Danielo16, a próbowałeś aktualizacji do najnowszej wersji forum?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Danielo16


Posty: 31
Wysłany: 22-04-2006, 16:57   

Czy ktoś mi powie co z tym zrobić ??

Cytat:
Critical Error!
message_die() was called multiple times.
Error #1
Couldnt Query value info from warnings table

Line : 136
File : /home.7/m/y/f/myfow/www/includes/sessions.php
SQL : SELECT SUM(value) as val FROM phpbb_myfowusers_warnings WHERE userid = 3 AND archive = '0'
SQL message: Lost connection to MySQL server during query
Error #2
Couldnt Query value info from warnings table

Line : 136
File : /home.7/m/y/f/myfow/www/includes/sessions.php
SQL : SELECT SUM(value) as val FROM phpbb_myfowusers_warnings WHERE userid = 3 AND archive = '0'
SQL message: Lost connection to MySQL server during query


wyskakuje mi to od pewnego czasu i nie wiem czy to w tabeli sessions.php czy chodzi o tabele z ostrzezeniami :(

i to wyskakuje tylko mi jednemu :(
_________________
Gość koniecznie wejdź TUTAJ
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę