phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Widmo
02-03-2006, 22:51
Postęp prac nad wersją 1.12.4
Autor Wiadomość
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 23-02-2006, 15:56   Postęp prac nad wersją 1.12.4

Jako, że dostaje wiele emaili z pytaniami kiedy wersja 1.12.4 (oraz kiedy mogę zaktualizować forum do wersji 1.12.4 a nie do 1.12.3 aby nie było konieczności ponownej aktualizacji) napisałem ten temat i codziennie postaram sie pisac postęp prac.

Przez ostatni tydzień męczylismy się, z problemem wylogowywania, kilka dni temu problem udało sie rozwiązać, jednak w międzyczasie znalazłem mozliwośc optymalizacji (lub jak kto woli niedociągnięcie) w śledzeniu tematów nieczytanych.
Wczoraj po dwóch dniach prac zmieniłem całkowicie system śledzenia na nowy (który wydawało mi się, że będzie wydajniejszy) okazało się jednak, że nie było oczekiwanych rezultatów. Wczoraj wieczorem rozpocząłem kolejną modernizację systemu śledzenia (kolejny i ostatni pomysł na zoptymalizowanie), dzisiaj pracowałem od 12-15 i udało mi się przerobić (skończyć) go w 70%
Dzisiaj planuje prace od 24-4 i jeśli wszystko pójdzie dobrze, jutro będzie gotowy system śledzenia.

Pozostanie jeszcze poprawienie kilkunastu drobnych błędów, przewiduje, że zrobię to w 5-8 godzin czyli mniej więcej 2 dni.
Na końcu dostosowanie aktualizatora około 3 godzin (1 dzień)

Bardzo prosze o cierpliwość.
Będe tu dopisywał jakie kroki zakończyłem.

Niestety nie mogę dać żadnej gwarancji kiedy na 100% będzie 1.12.4
Jeżeli ktos nie ma ochoty juz dłużej czekać i zapłacił mi już za aktualizację, niech napisze, żebym aktualizował do 1.12.3 bo nie chce już dłużej czekać :)

[ Dodano: 24-02-2006, 15:13 ]
Wczoraj w nocy skończyłem zmiane systemu śledzenia nieczytanych. Optymalizacja tego systemu o jakieś 30% co daje około 3-5% całości. Szczerze mówiąc miałem ochotę na więcej... :)
Dzisiaj planuje prace od 20-4 myślę, że zbliżę sie już do końca, o ile w międzyczasie nic nie "wyjdzie"

[ Dodano: 26-02-2006, 13:34 ]
Wersja 1.12.4 skończona. Jednak do publikcaji potrzebne są testy tutaj na forum, potrwa to około 2 dni.

[ Dodano: 28-02-2006, 22:58 ]
Dzisiaj udało się rozwiązać ostatni problem który sie pojawił przy testach tutaj na forum. Dzisiaj w nocy będę robił aktualizator i myślę, że jutro będzie wersja 1.12.4

Wersja 1.12.4 skończona: http://www.przemo.org/php...pic.php?t=22861

Jeżeli ktoś zapłacił mi już za aktualizację, proszę o wysłanie na email pola "tytułem" przelewu (jeżeli nie ma w nim numeru zlecenia z formularza, proszę o podanie go)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 02-03-2006, 22:51   

prace nad tą wersją zostały ukonczone.
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę