phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
14-03-2006, 13:41
Publikacja wersji 1.12.4
Autor Wiadomość
lolek1

Posty: 21
Wysłany: 07-03-2006, 19:47   

ehe mi wyskakuje taki blad :/
Kod:
Could not query last visit posts

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'topic_id' in 'field list'

SELECT post_id, topic_id, forum_id FROM pphpbb_read_history WHERE user_id = 2

Line : 41
File : read_history.php

moze mi ktos powiedziec jak to naprawic ?? Zebym wiecej razy juz tego pytania niezadawal ??
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Millenium_KILLER

Posty: 38
Wysłany: 07-03-2006, 21:24   

No mi się wydaje, że nowe wersje to tylko poprawki niezauważonych błędów. Więc chłopie Ameryki to ty nie odkryłeś tym, że wersja 1.12.4 nie zawiera nowych, gruntownych modyfikacji. Zresztą chyba same cyferki coś mówią: nie 1.13 itd, tylko 1.12.4.

I proszę Cię jak następnym razem coś napiszesz po angielsku, zerknij w słownik. Nie ma słówka "confight", jest config...
Ehh...

Pozdrawiam
_________________
Drummers United
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 07-03-2006, 21:32   

Millenium_KILLER, dzieki, plik dostałam. Nie wiem czemu, ale pelno w nim bylo smieci, musialam powywalac kilkanascie =A i = , ale działa! Wiec w sumie jest już ok, wydaje mi sie, ze scaliło prawidłowo, i przy okazji naprawiło poprzednio prezentowany przeze mnie temat.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
gonzo_102

Posty: 2
Wysłany: 08-03-2006, 16:19   

na forach z wersją 1.2.x z (na tym też) nie działa poprawnie pobieranie załączników pod IE, Linksem - przeglądarka chce pobierać download.php - plik ma zawartość poprawną (czyli to co jest w załączniku). Natomiast pobieranie operą obcina końcówkę pliku - i archiwa wychodzą jako uszkodzone (m.in. przypadki powyżej).

czy jest na to jakaś łatka?
 
     
zenek

Posty: 46
Wysłany: 08-03-2006, 17:56   

mam to samo o czym wsopomnial gonzo_102, jak sciagam zalcznik z przema to chce go pobrac pod nazwa download.php . Oczywiscie jak pozniej mu zmienie nazwe na prawdlowa wszystko smiga jak powinno. (Korzystan z IE)

U mnie natomiast na forum (tez mam 1.12.4) ten problem nie wysteouje.
Kiedys zauwazylem ze problem ten wystepuje w zaleznosci od tego co sie ustawi w PA, ale nie pamietam juz dokladnie od czego to zalezalo :( (cos z obrazkami i minaturkami chyba)
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 08-03-2006, 18:00   

gonzo_102 napisał/a:
na forach z wersją 1.2.x z (na tym też) nie działa poprawnie pobieranie załączników pod IE, Linksem - przeglądarka chce pobierać download.php - plik ma zawartość poprawną (czyli to co jest w załączniku). Natomiast pobieranie operą obcina końcówkę pliku - i archiwa wychodzą jako uszkodzone (m.in. przypadki powyżej).

czy jest na to jakaś łatka?

Nie wiem, jak to jest. Ja sciagałam przez IE i przez FF - za kazdym razem sciagnelo sie jako to, co trzeba. Ale rozpakowac sie nie dawalo Zadnych download nie widzialam.....
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
paweł-p44
[Usunięty]

Wysłany: 08-03-2006, 19:01   

wracajc do zaloncznikow nie moge dodac zaloncznikow w postach a mam ustwione ze mozna dodać zaloncznik nastepnie PA-->SQL--> odwarzanie mam taki komunikat

Fatal error: Call to undefined function: mysql_real_escape_string() in /dbloader/functions.php on line 235
 
     
MaciekP


Pomógł: 12 razy
Posty: 137
Wysłany: 08-03-2006, 19:17   

Nie da się ściągnąć żadnego z dwóch załączników załączonych przez Przemo w tym temacie, za każdym razem pisze że archiwum uszkodzone, lub że brak plików w środku. Czy tylko ja tak mam?
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 08-03-2006, 19:25   

ja tak nie mam, jesli chcecie to wrzucilem do siebie na serwer http://qbsdesign.be/przemo.html
_________________
Cygantura
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3147
Wysłany: 08-03-2006, 20:54   

Zgadza się, jest jakis problem z tymi zalacznikami :/ Ja za bardzo w tym nie grzebalem wiec nie znam tematu zalacznikow, przydalo by sie, zeby ktos na to zerknal...
 
     
szymus76

Posty: 47
Wysłany: 08-03-2006, 21:05   

www.ffaforum.com... spore forum :)
aktualizacja wg instrukcji :) no problem :)
_________________
Gość - czy byłeś już na http://ffaforum.com ?- nie tylko xxx :)
 
     
Siemian

Posty: 7
Wysłany: 08-03-2006, 22:23   

Mam problem z zalogowaniem niby wszystko ok aktualka ok ale nie moge sie zalogować jak sie zaloguje to niby jestenm zalogowany ale jeżeli przejde gdzieś na inną część forum to już nie i przez to nie moge wejść do PA bo zawsze pokazuje Nie posiadasz uprawnień administratora. Może mi ktoś pomóc?
 
     
-=Masasex=-

Posty: 47
Wysłany: 08-03-2006, 22:45   

Kod:
Warning: move_uploaded_file(./images/photos/d9463d0e440f5040b25b6.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /home/kwlk/public_html/profilephoto_mod.php on line 247

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpnUSlFH' to './images/photos/d9463d0e440f5040b25b6.jpg' in /home/kwlk/public_html/profilephoto_mod.php on line 247




nie moge wgrac wogule zdjecia do profilu moze mi ktos pomuc rozwiacac ten klopot
 
     
paweł-p44
[Usunięty]

Wysłany: 09-03-2006, 03:15   

qbs napisał/a:
ja tak nie mam, jesli chcecie to wrzucilem do siebie na serwer http://qbsdesign.be/przemo.html
wgrałem te pliki do siebie na serwer i probowalem wgrac załoncznik i o to taki komunikat mam
Kod:
Fatal error: Call to undefined function: html_entity_decode() in /attach_mod/posting_attachments.php on line 1162
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 09-03-2006, 07:23   

ja ich nie przerabialem, tylko wrzucilem to co przemo zalaczyl. poza tym w zadnym z nich w oryginalnej wersji nie byla definiowana ta funkcja
_________________
Cygantura
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę