phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lui754
30-04-2009, 15:27
[Problem] Konwersja PBLang'a do phpBB 1.12.5
Autor Wiadomość
RaPtOrPl


Pomógł: 3 razy
Posty: 58
Wysłany: 02-04-2006, 11:08   [Problem] Konwersja PBLang'a do phpBB 1.12.5

Witam wszystkich,
jak widać jestem nowy na tym forum ale już mam pytanie ...

Od niedawna jestem "szczęśliwym posiadaczem" MySQL'a i w związku z tym chciałem postawić forum opartym naSQL'u, a nie jak do tej pory na plikach txt

wybór padł na najlepszy skrypt jaki znalazłem w sieci - czyli skrypt Przema :mrgreen: niestety mam problem, bo nie potrafie przekonwertować mojego forum do najnowszej wersji tego skryptu (nawet na stronie oficjalnej PBLanga - bo taki skrypt mam) nie ma odpowiedniego narzędzia do konwersji (zresztą mnie to nie dziwi bo nikt nie chce tracić zwolenników swojej pracy).

I tu jest moje pytanie :roll:
czy jest ktoś (a wiem, że napewno jest), kto napisze skrypt konwertujący PBLang'a do skryptu Przema - BARDZO MI ZALEŻY na tym aby nie stracić nic co do tej pory zostało napisane na moim forum.

Na forum PBLang'a znalazłem skrypt, który exportuje "userów" oraz "posty" do phpBB - ale jakoś nie bardzo to chce działać
dołączę go do mojedo tematu, może komuś się przyda do napisania takiego skryptu (ja niestety nie jestem orłem w php'ie)

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na wyniki Waszych prac

export.zip
to jest plik z forum PBLang'a umożliwiający export "userów" oraz "postów" do phpBB
Pobierz Plik ściągnięto 421 raz(y) 4,69 KB

_________________
Gość pamiętaj !!! Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
maxis


Pomógł: 68 razy
Posty: 576
Wysłany: 03-04-2006, 00:10   

RaPtOrPl napisał/a:
Na forum PBLang'a znalazłem skrypt, który exportuje "userów" oraz "posty" do phpBB - ale jakoś nie bardzo to chce działać


próbowałes do phpBB czy do przemo odrazu?
 
     
RaPtOrPl


Pomógł: 3 razy
Posty: 58
Wysłany: 03-04-2006, 08:03   

Witam, noooo a już myślałem, że nie ma nikogo kto by się podjął tego problemu ;)

maxis napisał/a:
próbowałes do phpBB czy do przemo odrazu?


moje próby były skierowaane tylko na phpBB (jeszcze nie miałem przema), "userów" udało mi się dołączyć do bazy phpBB ale niestety nie dałem rady z "postami".

teraz już mnie nie bardzo interesuje phpBB bo mam postawiony wypaśny mod przema :D
Naprawdę bardzo mi zależy na konwersji moich postów do tego skryptu (a sądzę, że jest jeszcze napewno full ludzi, którzy chcieli by przeskoczyć na phpBB by Przemo)

Dzięki za zainteresowanie i pomoc
_________________
Gość pamiętaj !!! Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę