phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
Sidebar Panel Rss
Autor Wiadomość
Crash_3d


Pomógł: 28 razy
Posty: 369
Wysłany: 19-07-2006, 13:27   Sidebar Panel Rss

Nazwa moda: Sidebar Panel Rss

Autor: logeen, dostosowanie do wersji by Przemo: Crash_3d
DEMO: http://PCweb.pl
Opis: Mod dodaje panel z ostatnimi tematami z forum do bocznego menu przeglądarki - Sidebar (Netscape/Mozilla) lub Hotlista (Opera); Ulubione (Internet Explorer). Dostarcza również alternatywnej wersji RSS. Umożliwia wybór działów forum, z których maja być wyświetlane nowe posty. Posiada bogate możliwości konfiguracji za pomocą specjalnego kreatora, dzięki czemu każdy użytkownik forum może dopasować formę wyświetlania do swoich wymagań. Błyskawiczna instalacja!
_________________
Project One Jakub Cyran
Ostatnio zmieniony przez Boltex 20-08-2010, 21:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
DOd


Posty: 53
Wysłany: 19-07-2006, 14:30   



U mnie to wyglada tak. Jeszcze raz dzieki za pomoc Crash_3d. Mam jeszcze jedno pytanko - czemu jak daje na "Odśweż" w tym panelku bocznym otwera mi sie panle.php w oknie głównym przegladarki. Mam Firefoxa 1.5.0.4.

Pozatym Jak widac w oknie wpisywania adresu pojawiła se ikonka RSS, po kliknięciu na którą mozemy dodac subskrypcje RSS.
_________________
| www.civic4g.pl - najobszerniejsza strona w Polsce o Hondzie Civic EF 1988-1991 | Honda EF9 Powaaa | N/A is better |
 
     
Crash_3d


Pomógł: 28 razy
Posty: 369
Wysłany: 19-07-2006, 14:40   

DOd napisał/a:
czemu jak daje na "Odśweż" w tym panelku bocznym otwera mi sie panle.php w oknie głównym przegladarki


Nie wiem ja tylko dostosowalem do wersji by Przemo...
_________________
Project One Jakub Cyran
 
     
DOd


Posty: 53
Wysłany: 19-07-2006, 14:55   

Tak czy inaczej jest to jedyny z wielu testowanych dzsiaj przezemnie modułów RSS który działa a instalacja jest bezproblemowa !! Naprawdę polecam i podziekowania jeszcze raz dla Crash_3d !!
_________________
| www.civic4g.pl - najobszerniejsza strona w Polsce o Hondzie Civic EF 1988-1991 | Honda EF9 Powaaa | N/A is better |
 
     
pichus

Posty: 73
Wysłany: 22-07-2006, 10:30   

Umnie to w Operze działa troszkę źle... Dodaje do "Bookmarks" tylko link.
_________________
By pichus ;)
 
     
rudyszympans

Posty: 35
Wysłany: 15-09-2006, 22:58   

Crash_3d,

problem ma się w operze (najnowszej wersji podkreślam) tak:
jeśli pojawiają się nowe posty, wyświetlane są na panelu, można je przeczytać, jednak po odświeżeniu panelu przeczytane posty dalej ukazują się jako nieprzeczytane (jedyna możliwość zniwelowania tego to restart opery). Na dodatek, jeśli temat ma więcej niż jedną podstronę, to mimo wszystko przy kliknięciu na temat z nieprzeczytanymi postami, dajmy na to, z 14 podstrony i tak uruchamia mi się podstrona 1

co z tym zrobić?

[ Dodano: 16-09-2006, 00:13 ]
A, i jeszcze jedno.

Jak dodałeś przycisk rss obok Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj?
Tzn wiem, że pewnie w overall ale jakim dokładnie kodem? :>
 
     
NuNeK


Posty: 76
Wysłany: 28-10-2006, 10:01   

witam jestem zbytnio nierozumny w tych sprawach i nie moge dojsc co i jak :lol: mógłby ktos konkretnie wytłuamczyc ten panel.php i subscribe.php dokąłdnie gdzie wkleic??
 
     
Jezdziec


Pomógł: 32 razy
Posty: 439
Wysłany: 28-10-2006, 10:44   

te pliki wrzucasz do głownego katalogu na serwerze
_________________
mamy prawo do błedu.. ale obowiązek do naprawienia go!
 
     
NuNeK


Posty: 76
Wysłany: 29-10-2006, 11:12   

aha spxo ale top bedzie na forum a ja chce zrobic zeby to umiscic na stronie http://www.motowskcross.bighost.pl
tu po lewej stronie zamiast menu i chce zeby były pokazywane ostnie tematy dodane... wie ktos ajk toz robic
 
     
musk

Posty: 4
Wysłany: 08-01-2007, 00:28   

Cytat:
Tzn wiem, że pewnie w overall ale jakim dokładnie kodem?

ja zrobiłem tak w overall_header.tpl:

Kod:
##--PO (w sekcjiach header i sipmle_header)--

                           <!-- END switch_user_logged_out -->

##--DODAJ

                           &nbsp;<a href="subscribe.php" class="mainmenu">RSS</a>



ja tam sobie jeszcze dodałem:
Kod:
if ( $board_config['login_require'] && !$userdata['session_logged_in'] )
{
    $message = $lang['login_require'] . '<br /><br />' . sprintf($lang['login_require_register'], '<a href="' . append_sid("profile.$phpEx?mode=register") . '">', '</a>');
    message_die(GENERAL_MESSAGE, $message);
}

po
Kod:
//
// End session management
//

w obu plikach, ale skutków nie testowalem jeszcze
 
     
kapiii

Posty: 1
Wysłany: 06-02-2007, 01:48   

Witam, zainstaloalem ten mod poprawnie, tylko nie czaje zbytnio, jak moge dodac np kanał RSS do jakiegoś czytnika (mam wbudowany w AQQ).
Wchodze w subscribe.php wybieram tematy jakie chce, i klikam na dodaj RSS. Wyskakuje mi czy chce zapisac plik. Ok zapisalem go na dysku i co dalej??
Myslalem ze musze go wrzucic gdzies na serwer wiec wrzuciłem pod http://wueska.pl/kapiii/panel.php ale nic. Nie działa. Jeśli mógłby mi to któs wytłumaczyć to będe wdzięczny.... :|
 
     
qwerty001

Posty: 212
Wysłany: 20-06-2007, 14:00   

a czy można subskrybować tylko 1 wiadomość tematu?
 
     
Dawid_info

Posty: 30
Wysłany: 20-07-2007, 19:49   

wszystko fajnie dziala, ale wogole nie pokazuje wiadomosci z subforow, czy ktos wie jak to zmienic?
 
     
zasit

Posty: 79
Wysłany: 23-06-2008, 22:31   

czy juz jest wersja dla stron angielskich? czyli przetlumaczona na angielski?

:]
_________________
Najważniejszy jest profesjonalizm
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
looovelaaasik

Posty: 13
Wysłany: 19-01-2009, 09:31   

Dobrze by było jak by była możliwość dodania znaczka rss do każdego z forów..
Przykładem jest to Forum:
http://pdaclub.pl/forum/index.php
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę