phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: warna
03-05-2006, 07:23
Grupy
Autor Wiadomość
Peja14

Posty: 2
Wysłany: 22-10-2006, 20:11   

a jak dodać użytkowników do grupy jak np. zrobiłem troll i nie wiem jak dodać użytkownika do tej grupy
_________________
http://fun-center.net
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Mortis

Pomógł: 1 raz
Posty: 15
Wysłany: 22-10-2006, 23:34   

Jesteś adminem grupy to wchodzisz ze strony głównej w "Grupy" -> Nazwa Grupy -> na dole wpisujesz nick a następnie Dodaj członka ;)
 
     
mnith


Posty: 1
Wysłany: 07-11-2006, 15:47   

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość zablokowania dostępu do listy użytkowników dla wszystkich (nawet zarejestrowanych!) członków forum i równocześnie możliwość nadania praw wglądu do owej listy pewnej grupie.

Pozdrawiam!
_________________
Sapere vivo!
 
     
Grumens


Pomógł: 1 raz
Posty: 6
Wysłany: 18-11-2006, 23:12   

nie moge ustawic dostepu do forum ukrytego dla grupy, domyslam sie, ze to robi sie tu:



ale w jaki sposob :?:
_________________
Pozdrawiam
Grumens
 
     
vegetagt


Pomógł: 125 razy
Posty: 1243
Wysłany: 18-11-2006, 23:18   

tak jakby błąd w stylu, zmień sobie na subsilver i będą wszystkie pola widoczne.
_________________
JA NAPRAWDE NIE UDZIELAM POMOCY NA GG/PW I NIE ODPOWIADAM NA PYTANIA!
Ja pomogłem, Pan pomógł. Kto pomógł? Ci państwo :)
 
     
Grumens


Pomógł: 1 raz
Posty: 6
Wysłany: 18-11-2006, 23:31   

Zmienilem na subsilver i mam to samo :( Styl sie zmienil ale pola dalej sa niewidoczne, podobnie mam na innym forum, tam jest inny styl i tez nie widac pol.

[ Dodano: 18-11-2006, 23:40 ]
Juz sobie poradzilem, nie ustawilem na prywatne :-)
_________________
Pozdrawiam
Grumens
 
     
Vodka

Posty: 5
Wysłany: 04-12-2006, 21:26   

Nie za bardzo to chyba zrozumiałem, ale jak zrobiłem nową grupę na forum, to kiedy włączyłem do niej moderatora, on dalej ma kolor moderatora a nie tej grupy. Ponadto w podglądzie grup jeśli chodzi o pierwszeństwo mogę ustawiać tylko tą grupę, którą dodałem.

Jak można ustawić to tak, aby po dodaniu moderatora do tej grupy zmieniał mu się kolor nicka na kolor tej grupy?
 
     
Gozda


Pomógł: 206 razy
Posty: 1198
Wysłany: 05-12-2006, 14:55   

Vodka, usunąć podstawowego rangi. Inaczej tego nie zrobisz :)
 
     
GoD


Posty: 28
Wysłany: 05-12-2006, 17:10   

ziolo72 napisał/a:
Leone napisał/a:
Co nie znaczy, że możesz pisać jak chcesz, bo zawsze ktoś Ci pomoże.


Pomorze pisze się ,rz, a nie ,ż, powinieneś odpalić worda, i nierozumiem twojego zdenerwowania... ;)

pozdrawiam.....


:D ludzie ANALFABETA totalny :D
Objaśnię Ci to w punktach, żebyś lepiej zrozumiał:
1. Przestań jarać to gó...o, bo wypala Ci resztki mózgu
2. "Pomorze" pisze się przez 'rz' w przypadku gdy chodzi o rejon Polski lub jakąś nazwę własną
3. W tym przypadku Leone napisał słowo "pomoże" poprawnie. Dodam tylko, że wymienia się na "pomaga" i wiedziałbyś to gdybyś chodził do budy a nie za śmietnik jarać zioło :D
4. Żeby Ci to bardziej zobrazować zobacz sobie taki wierszyk:
Kod:
"Wysłał mąż żonę na Pomorze.
Jak Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze.
A jak morze nie pomoże, to pomoże może Gdańsk"

5. Styka :twisted:
_________________
http://plmmo.glt.pl - Polish Legion (Dark Orbit)
 
     
Fenriss

Posty: 1
Wysłany: 05-02-2007, 16:19   

Mam problem z grupami otwartymi. Chcę zrobić następującą rzecz - grupy do których uzytkownicy mogą się zgłaszać podczas rejestracji. Zdefiniowałem grupy jako otwarte, pytanie teraz w jaki sposób mam dodać combobox na stronie rejestracji, aby był on skojarzony konkretnie z grupą.

Podejrzewam, że można to zrobić przez pola dodatkowe, ale nadal nie mam pojęcia jak podpiąć to pole do konkretnej grupy.

Mam teraz przykładowo zdefiniowane grupy (działają jeśli chodzi o ukrywanie forów itp..) otwarte:

Grupa A
Grupa B
Grupa C

Chciałbym mieć analogiczne combo na stronie rejestracji, po wybraniu którego uzytkownik automatycznie zostałby przydzielony do konkretnej grupy.
Szukałem odpowiedzi na forum, ale nie wyskakuje mi nic konkretnego jeśli chodzi o grupy otwarte.

Z góry dzięki za pomoc!
 
     
Fearo

Posty: 1
Wysłany: 07-02-2007, 18:54   

Elo,
Mam taki problem. Mianowicie mam forum na bezplatnym serwerze yoyo.pl
Chcialbym stworzyc wlasne roznokolorowe grupy ale po wjesciu w PA>Grupy>zarzadzaj grupami i po wcisnieciu nowej grupy
brakuje mi tych funkcji:
Cytat:
Usuń teraz wszystkich użytkowników tej grupy: Jeśli zaznaczymy i wyślemy to wyczyścimy członków grupy.
Dodaj teraz użytkowników z podaną lub większą ilością postów: Przydaje się gdy pole "Ilość wymaganych postów" zmieniliśmy, gdy user ma więcej postów niż jest podane, a mimo to nie jest członkiem.
Kolor: Kolor jakim będzie wyróżniony nick członka grupy.
Prefix, pojawi się przed nazwą użytkowników: Znaczek, który będzie przed nickiem każdego członka grupy.
Styl: Możemy wpisać style css, które dodatkowo mają ozdabiać nick członka.
Moderator grupy może wysyłać masową korespondencję do członków grupy: Proste do zrozumienia ;)
Zakaz opuszczania: Jeśli zaznaczymy to user nie będzie mógł samowolnie wyjść z grupy.

Ktore wypisal autor tematu... tak wiec koloru ani nic nie moge wybrac... ;< moze cos w skryptach jest wylaczone, nie mam bladego pojecia ;( tak samo jak np. na stronie glownej kto ejst na forum to moj nick jest na zolto, tak jak to powinno byc u administratorow ale jak juz napisze posta nick jest czarny ;(
Nie wiem co ztym zrobic... wybrakowany hosting yoyo.pl? chcailem powiedziec ze instalowalem forum przez normalna instalacje na stronie a nie wurzcjac cale forum na serwer ftp...
Moje forum to www.cns-clan.yoyo.pl
Moze ktos pomoze i poradzi? ;(
 
     
Knypolek


Pomógł: 2 razy
Posty: 46
Wysłany: 17-05-2007, 18:00   

To teraz ja - co robię źle??

Mam testowe forum www.knypolek.yoyo.pl - takie, żeby się pobawić i sprawdzić, czy wszystko działa. Usunąłem kolory admina JRa i moda, zrobiłem grupy po czym nadałem im rangi. Naturalne, jako, ze jestem jedynym userem tego forum (:D), zostałem moderatorem wszystkich trzech grup. Nadałem im odpowiednie rangi. I teraz pytanie - czemu mój nick w tych testowych postach wyświetlał się na czerwono (tak jak powinien), ale ranga była Junior Admin??

Musiałem nadac sobie rangę specjalną. Jestem absolutnie pewien, ze wszystko ustawiłem dobrze (Pierwszeńswo grup, rangi przypasowane do grup) ponieważ na forum które aktualnie administruję (www.pomoc-szkolna.yoyo.pl) zaistniała mi taka sama sytuacja. Co z tym zrobić?? Czemu tak się dzieje?? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź, Knypolek
_________________
===================================
 
     
Marcin949
zbanowany


Posty: 30
Wysłany: 18-07-2007, 17:35   

Prawie na kadzym forum od razu po instalacji sa 3 rangi na stronie głównej Administrator, Junior Admin,moderator a ja zrobiłem sobie V.I.P. i pojawiła sie ta ranga(grupa) na stronie głównej ale nie wiem jak zmienic jej kolor bo do admina j.admina i do moda wiem ale nie wiem jak do pozostałych grup:

oto screen:



Zaznaczyłem żółtym kółkiem ramge której chce zmienic kolor na różowy!
 
     
sadzio


Pomógł: 6 razy
Posty: 40
Wysłany: 18-07-2007, 18:12   

PA-->Grupy--->Edytuj i potem wybierasz kolor i efekty,czy tekst ma być pogrubiony,możesz tez dodać prefiks
_________________
Nie pomagam via gg,PW,mail.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
theak

Posty: 2
Wysłany: 17-08-2007, 14:53   

witam, ja mam dość dziwny problem z grupami.
Stworzyłem grupe, wybrałem siebie jako moderatora, ale nieumiem dodawać nowych użytkoników do grupy, tzn gdy wpisuje nick osoby i klikam w "Dodaj członka" to strona się przeładowuje i nic się niedzieje ;/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę