phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
BBCode OffTopic Mod
Autor Wiadomość
ciaastek


Pomógł: 37 razy
Posty: 434
Wysłany: 13-04-2006, 11:37   

A mi pod 1.12.5 nie chodzi :(

wiem że to jest na < 1.9.5 ale chodzi tylko o to, że po naciśnięciu przycisku offtopic pojawia się napis undefined :/

Może ktoś pomóc?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
renczus


Posty: 20
Wysłany: 18-04-2006, 11:07   

To i tak jesteś gość: mi owszem chodzi jak wpisze [offtopic]cośtam[/offtopic] ale żeby był przycisk... uuu... nie ma.
Co do instalacji: prawie wszystko działa ale nie am np wogóle kodu
Kod:
bbtags = new Array('[b]','[/b]','[i]','[/i]','[u]','[/u]','[quote]','[/quote]','[code]','[/code]','[list]','[/list]','[list=]','[/list]','[img]','[/img]','[url]','[/url]','[stream]','[/stream]','[fade]','[/fade]','[scroll]','[/scroll]','[swf width= height=]','[/swf]','[center]','[/center]','[hide]','[/hide]');


Może by tak przerobić moda do wersji 1.12.5? Ew. proszę o szybką instrukcję tutaj
 
     
DOd


Posty: 53
Wysłany: 19-04-2006, 08:58   

Mi sie udalo uruchomic pod 1.12.5 moda. mam guziczek OT i w szybkiej odpowiedzi i w odpowiedzi normalnej. Troszke sie z tym nababralem. Ale sam do konca nie wiem jak. Wiem ze nalezy wyczyscic cashe po zmianach zeby guziczek dzialał, bo mi cały czas pisało "undefined" czy jakos tak, a u innych guziczek dzialał. Własnie po przeczyszczeniu casche skórki zaczeło chodzic elegancko... Jak cos to moge powiedziec jak przerobiłem plik "posting_body.tpl" i plik "pa_comment_posting.tpl" w którym własnie modyfikuje sie kilak rzeczy odnosnie:

Kod:
#
#-----[ FIND ]---------
#
bbtags = new Array('[b]','[/b]','[i]','[/i]','[u]','[/u]','[quote]','[/quote]','[code]','[/code]','[list]','[/list]','[list=]','[/list]','[img]','[/img]','[url]','[/url]','[stream]','[/stream]','[fade]','[/fade]','[scroll]','[/scroll]','[swf width= height=]','[/swf]','[center]','[/center]','[hide]','[/hide]');

#
#-----[ REPLACE WITH ]--------
#
bbtags = new Array('[b]','[/b]','[i]','[/i]','[u]','[/u]','[quote]','[/quote]','[code]','[/code]','[list]','[/list]','[list=]','[/list]','[img]','[/img]','[url]','[/url]','[stream]','[/stream]','[fade]','[/fade]','[scroll]','[/scroll]','[swf width= height=]','[/swf]','[center]','[/center]','[hide]','[/hide]','[OT]','[/OT]');


Pozdro...
 
     
renczus


Posty: 20
Wysłany: 19-04-2006, 15:42   

Cytat:
Mi sie udalo

fajnie - gratuluję, ale dla ogółu trochę mniej kumatych nic z tego nie wynika. W dalszym ciągu czekam na dobrą i sprytną duszę, która napisze moda...
 
     
ciaastek


Pomógł: 37 razy
Posty: 434
Wysłany: 19-04-2006, 17:15   

Może to się wyda dziwne ale ja tego w tych plikach niemam :|
szukałem samej frazy bbtags i również nie znalazło (pozostałe przyciski działają) mam styl xandgreen wie ktoś może gdzie to ma być?

Edit: w pa_comment_body.tpl jest a w tym drugim pliku znalesc nie umiem :/

Edit2: jak w tym w/w pliku zmienie to nadal pisze undefined :?
 
     
omega_klub

Posty: 14
Wysłany: 04-11-2006, 08:16   

czy ktoś może stawić gotowy, zmodyfikowany plik :?:
_________________
"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill
 
     
szymel

Pomógł: 1 raz
Posty: 104
Wysłany: 10-02-2007, 22:14   

sporo czasu minelo i nikomu sie nie chcialo nic zrobic...

Pewnie to "wina" BBCode ktory ten problem by rozwiazal, ale jesli ktos potrzebuje tylko jeden przycisk? Moglby ktos nieco poprawic calosc by chodzilo pod 1.12.5 ?

Edit: troche to trwalo ale znalazlem!

M1chu przerobil ta modyfikacje pod 1.12.5
http://forum.m1chu.eu/viewtopic.php?p=36#36
 
     
omega_klub

Posty: 14
Wysłany: 11-02-2007, 00:38   

szymel napisał/a:

Edit: troche to trwalo ale znalazlem!

M1chu przerobil ta modyfikacje pod 1.12.5
http://forum.m1chu.eu/viewtopic.php?p=36#36


Dzięki, sprawdzę czy działa i dam znać w tym wątku
_________________
"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
szymel

Pomógł: 1 raz
Posty: 104
Wysłany: 11-02-2007, 02:13   

Wszystko dziala jak tralala wlasnie zainstalowalem i sprawdzilem :mrgreen:

Wielkie pifko dla M1cha
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę