phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lui754
30-04-2009, 21:40
[Problem] mass email na webd.pl
Autor Wiadomość
najko

Posty: 11
Wysłany: 15-05-2007, 20:24   [Problem] mass email na webd.pl

Witam! mam problem z wysylaniem mass emaila. Forum znajduje sie na serwerze webd.pl
Cytat:
Ran into problems sending Mail. Response: 450 Error: too many recipients from 83.149.76.118

Cytat:
Ran into problems sending Mail. Response: 571 sorry, reached maximum number of recipients for one session (#5.7.1) - zbyt wielu odbiorcow

Cytat:
Ran into problems sending Mail. Response: 553 Malformed address: jakis nieistniejacy email

Webd.pl z tego błędu tłumaczy się, że adresy e-mail na które wysyła się wiadomość są nieprawidłowe
poprzednio mialem forum na innym serwie i adresy email nic sie nie zmienily i wszystko dzialalo...
da sie to jakos obejsc??
probowalem juz roznych adresow email od darmowych do płatnych i nic

[ Dodano: 16-05-2007, 18:13 ]
czy komuś wogóle działa mass email na webd.pl pakiet mini?

[ Dodano: 18-05-2007, 15:27 ]
pomoze ktos?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
barteq

Posty: 46
Wysłany: 23-05-2007, 17:08   

u mnie 3 dni temu smigalo wszystko dobrze, a teraz tez mam problem z tym ;/ tutaj moj post: http://www.przemo.org/php...p=276460#276460

heh... dziwny problem... a jak uda mi sie zrobic mass email (dzieki mojemu serverkowi lanowemu) to jezeli ktos sie zarejestruje/lub/bedzie chcial sobie haslo przypomniec... to raczej nic z tego :) nie wime dalczego to tak dziala ;| i co zrobili na tym webd.pl ze nie smigaa :( (

moze ktos ma jakis pomysl ?
_________________
People always ask me, "Are you a lover or a fighter?"
I answer "both" because I fight for love.

http://PutImg.Org - Free Image Hosting and Photo Sharing
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 23-05-2007, 17:15   

najko, a nie doszli nowi użytkownicy? sprawdź, czy oni nie mają czasem jakiś dziwnych maili.
a jeśli jest tak jak pisze barteq, to ewidentnie administrator webd coś robił. i niech powie co.
 
     
barteq

Posty: 46
Wysłany: 23-05-2007, 18:11   

na bank cos zrobil, bo np jak uzyje jakiegos maila + serwer smtp z lanu - moja firma od neta - to dziala mass email a nawet rejestracja, nie iwem jak z przypomnieniem hasla jest bo mam komunikat:

Cytat:
Nie możesz teraz wysłać kolejnego email'a. Spróbuj ponownie za jakis czas.


nie wiem czy to na forum mzona gdzies zmienic? czy zablokowane jest wysylanie emaili na godzine tzn 1 adres (Ten sam) na godzine... heh... oby cos sie zmotalo bo ja nie mam zamiaru bawic sie ciagle ze zmiana ustawien ;/

ps: moze ktos poleci jakis host, ktory nie ma z tym problemow ? najlepiej o podobnych parametrach jak webd, oraz cenie :)
_________________
People always ask me, "Are you a lover or a fighter?"
I answer "both" because I fight for love.

http://PutImg.Org - Free Image Hosting and Photo Sharing
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 23-05-2007, 18:23   

Jeśli wcześniej wszystko działało, nie było problemów z wysyłaniem, to napisz do administratora i zapytaj co zmienił. wtedy będzie można szybko rozwiązać problem.

a jeśli chodzi o hosting - masz cały dział o tym, wystarczy poczytać.
 
     
barteq

Posty: 46
Wysłany: 23-05-2007, 18:31   

juz napisalem do administracji, a oto odpowiedz:

Kod:
witam, mam problem z wysylaniem emiali z forum do userow ;(( mam phpbb by przemo i proboje wyslac emaile przez forum do moich userow i niestety nie moge ;//

proboje i funkcja mail() i smtp i ciagle nic :(((

moglby mi ktos powiedziec co sie dzieje?


blad z smt: Ran into problems sending Mail. Response: 552 too many recipients

blad z mail(): niby wysyla, lecz nie dochodza maile ;/

prosze o pomoc :((

-------------------------------
napisal: br0nks, 2007-05-22


To forum ma przeciez potwierdzenie rejestracji na e-mail. Powinno dzialac wiec."Mail. Response: 552 too many recipients" oznacza zbyt wielu odbiorcow. Maile czasem moga isc z opoznieniem z powodu np. chwilowo dluzszej kolejki e-mail na serwerze... Co do pozostalych ograniczen:
PYTANIE:
Czy jest ograniczenie przesyłanych wiadomości
ODPOWIEDZ:
Tak, wysyłana wiadomość nie może przekraczać 50 MB, a w przypadku korzystania w webmaili na naszym serwerze nie może być większa niż 2MB. Ilość wysłanych maili w ciągu godziny jest ograniczona do 500/godzinę 100 adresatów w jednym mailu.


-------------------------------
napisal: k.boniecki, 2007-05-23



nadal nie rozumiem co i jak... wczesniej mialem tyle samo userow i dzialalo normalnie, a teraz jakies nie wiadomo co musze zrobic aby dzialalo :/
_________________
People always ask me, "Are you a lover or a fighter?"
I answer "both" because I fight for love.

http://PutImg.Org - Free Image Hosting and Photo Sharing
 
     
a9u9u


Pomógł: 27 razy
Posty: 612
Wysłany: 23-05-2007, 19:16   

Dodam że u mnie też padły masowe maile, też korzystam z usług webd.pl
w odpowiedzi od administratorów webd'a dostałam informacje że to wina błędów w skrypcie.

Nawiązując do:
k.boniecki napisał/a:
Tak, wysyłana wiadomość nie może przekraczać 50 MB, a w przypadku korzystania w webmaili na naszym serwerze nie może być większa niż 2MB. Ilość wysłanych maili w ciągu godziny jest ograniczona do 500/godzinę 100 adresatów w jednym mailu.


hmmm, a od 00.00 do 05.00 rano też jest przepełniona?
próbowałam i nic..

Chciałam zapytać czy ważne jest zakończenie e-maila, bo niektóre osoby u mnie na forum mają zakończenie se...
i czy ma znaczenie to że niektóre osoby nie mają podanych maili?
_________________
#me {work: hard !important}
MOJE: [ Pagination like phpBB3 ] ; [ Info for IE users ]
 
     
Loud

Pomógł: 38 razy
Posty: 193
Wysłany: 23-05-2007, 19:58   

Ja mam konto Large i u mnie z mailami nie ma problemu ;]
_________________
Chcesz przenieść forum ale masz problem, napisz do mnie. Na pewno pomogę
 
     
barteq

Posty: 46
Wysłany: 23-05-2007, 20:24   

ja czekam na kolejny odzwew w tej sprawie... mam nadzieje, zedostane odpowiedz do jutra :) a na dodatek cos z ftp sie polaczyc nie moge... heh :P webd.pl cos mota z kontami.. i to ostro ;P :> >

[ Dodano: 26-05-2007, 15:03 ]
i ze tak powiem, lyyypaa... admini olewaja ta sprawe :| nie ladnie z ich strony... ja bym tak nie robil majac tak wielki host.... aale coz.. wola stracic klientow niz zyskac.... jak by ktos rozwiazal problem z tymi maaaajlami, albo dowiedzial sie cos od administracji (:|) to prosze o odzwew tutaj :>

[ Dodano: 29-05-2007, 13:40 ]
Cytat:
Niestety nie znam sie na phpBB.

-------------------------------
napisal: k.boniecki, 2007-05-29 11:44:07



nie mam pytan o_O
_________________
People always ask me, "Are you a lover or a fighter?"
I answer "both" because I fight for love.

http://PutImg.Org - Free Image Hosting and Photo Sharing
 
     
a9u9u


Pomógł: 27 razy
Posty: 612
Wysłany: 03-06-2007, 15:15   

No to chyba zostaje kupić konto large i zobaczyć, jeżeli nie podziała to może zmienić host ;(
_________________
#me {work: hard !important}
MOJE: [ Pagination like phpBB3 ] ; [ Info for IE users ]
 
     
barteq

Posty: 46
Wysłany: 05-06-2007, 14:09   

ja zmienilem na zagraniczny i darmowy i dziala 523453 razy lepiej od webd :)
_________________
People always ask me, "Are you a lover or a fighter?"
I answer "both" because I fight for love.

http://PutImg.Org - Free Image Hosting and Photo Sharing
 
     
szymel

Pomógł: 1 raz
Posty: 104
Wysłany: 08-06-2007, 16:00   

U mnie rowniez zaczely sie problemy z mass mailingiem, tyle ze dopiero po oplaceniu kont aLArge na rok. Poki mialem oplacone na miesiac aby sprawdzic konto wszystko chodzilo jak trzeba.
Po mojej i nterwencji u admina otrzymalem info o ograniczeniu wspomnianym wyzej 500maili/h lub 100userow na list
ale dalej dochodzac swego przypomnialem o zapisie ze dostepna jest opcja mail() no i tu dostalem odpowiedz ze owszem ograniczenia dla opcji mail() niema ale co do zwyklych maili jest... Wiec moze ktos mi podpowie o co tu chodzi?
 
     
a9u9u


Pomógł: 27 razy
Posty: 612
Wysłany: 14-06-2007, 22:49   

coraz rzadziej pomagają użytkownicy na forum :(
_________________
#me {work: hard !important}
MOJE: [ Pagination like phpBB3 ] ; [ Info for IE users ]
 
     
Loud

Pomógł: 38 razy
Posty: 193
Wysłany: 15-06-2007, 06:55   

No niestety ale mi już też na koncie large nie chodzi mass mail :/ Musieli majstrować coś nie dawno, bo jeszcze z tydzień temu mi chodziło.
_________________
Chcesz przenieść forum ale masz problem, napisz do mnie. Na pewno pomogę
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
KrajziCinek

Posty: 47
Wysłany: 15-06-2007, 09:39   

nic z tych rzeczy..... ustaw sobie SMTP i po problemie, ja też miałem problem z masówką ale poradziłem sobie ustawiając smtp, i teraz wszystko ładnie dochodzi do ludzi ;-)
_________________
Admin Forum :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę