phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: arcy
21-12-2009, 23:56
Publikacja oficjalnej wersji 1.12.5
Autor Wiadomość
VRx


Pomógł: 3 razy
Posty: 46
Wysłany: 04-12-2006, 21:39   

Pewnie już było:
W PA > Statystyki > Moduły > po aktywacji odpowiednich (które chcemy) i odświeżeniu ręcznym wyświetla się strona statystyk na której nie pojawiają się "voting_bary" w niektórych sekcjach.
Np. Most Used Words, Gender wywoływany jest obrazek
http://www.przemo.org/php.../voting_bar.gif
A np. top smiles, czy User agent pojawia się poprawnie
http://www.przemo.org/php.../voting_bar.gif

Wcześniej myślałem, że to problem mojego stylu, ale widzę, że na oryginalnym subsilver jest to samo, sprawdziłem na testowym przemie i to samo.
_________________
Sprzęt dla maniaków O/C
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kondisz


Pomógł: 6 razy
Posty: 80
Wysłany: 03-01-2007, 23:29   

mam mały problemik, aktualizując na dysku żeby nie spaprać na serwerze, występuje mi taki błąd podczas logowania
Kod:
• You have damaged: config.php file !
&#8226; File must begin with: <?php and finish with ?> with any other chars (spaces, tabs or new line) before <?php and after ?>
&#8226; You must correct the file !
&#8226; Remember it is not mistake, if your text editor can not see this space, tab or new line, use other editor with operating multi (CR/LF) format or create new file with clean content.
&#8226; Forum will not work correctly with damaged config.php file.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at c:\usr\krasnal\www\sofplayers\login.php:65) in c:\usr\krasnal\www\sofplayers\includes\sessions.php on line 546

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at c:\usr\krasnal\www\sofplayers\login.php:65) in c:\usr\krasnal\www\sofplayers\includes\sessions.php on line 547

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at c:\usr\krasnal\www\sofplayers\login.php:65) in c:\usr\krasnal\www\sofplayers\includes\functions.php on line 1737
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 04-01-2007, 00:40   

kondisz napisał/a:
You have damaged: config.php file !
File must begin with: <?php and finish with ?> with any other chars (spaces, tabs or new line) before <?php and after ?>
You must correct the file !
Remember it is not mistake, if your text editor can not see this space, tab or new line, use other editor with operating multi (CR/LF) format or create new file with clean content.
Forum will not work correctly with damaged config.php file.


słownik w dłoń i przeczytaj sobie... :roll:
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 04-01-2007, 07:40   

Cytat:
File must begin with: <?php and finish with ?> with any other chars (spaces, tabs or new line) before <?php and after ?>

To pogrubione with, to chyba powinno być without?
 
     
Citizen Kane

Posty: 44
Wysłany: 14-02-2007, 19:25   

Witam

Zrobiłem na Krasnalu testowo update z 1.9.4 do najwyższej wersji i po wejściu w checkfiles mam na stępującą kaszankę:



Sęk w tym, że tabele istnieją i forum działa poprawnie :shock: :roll: :?:
 
     
kemustek


Pomógł: 100 razy
Posty: 500
Wysłany: 14-02-2007, 19:57   

RoboD, a zrobiłeś synchronizację bazy ? bo wydaje mi się że nie.
_________________
Nim się odezwiesz, pomyśl pierw nieco,
bo często słowa jakby z worka lecą.
 
     
Citizen Kane

Posty: 44
Wysłany: 14-02-2007, 20:10   

Tak, wszystkie pozycje po wybraniu linku "Sprawdź synchronizację bazy SQL" dają wynik - Zsynchronizowane Link "Wszystkie" daje wynik - Baza jest zsynchronizowana.
 
     
projacek

Posty: 5
Wysłany: 17-07-2007, 16:02   

Witam!

Próbowałem zaktualizować forum, ale niestety nie udało się. Próbowałem jeszcze zrobić zapytanie w MYSQl, ale to też nic nie dało . Wszystko jest dobrze do momentu logowania, potem nic nie wychodzi i są same dziwne błędy. Zresztą zobaczcie sam: www.kujawiak.q4.pl/forum Z góry dzięki za pomoc

pozdrawiam
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 17-07-2007, 18:05   

projacek, gdybys zrobil prawidłowo aktualizację, to takich błędów by nie było.. Z czego te aktualizacje robiles wlasciwie? Z 1.9?
Zrobiles najpierw update, a potem wgrałes pliki na ftp?
http://www.kujawiak.q4.pl/forum/check_files.php
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
projacek

Posty: 5
Wysłany: 17-07-2007, 18:40   

joli napisał/a:
projacek, gdybys zrobil prawidłowo aktualizację, to takich błędów by nie było.. Z czego te aktualizacje robiles wlasciwie? Z 1.9?
Zrobiles najpierw update, a potem wgrałes pliki na ftp?
http://www.kujawiak.q4.pl/forum/check_files.php


Robiłem wszystko w.g. instrukcji w tym temacie
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 17-07-2007, 20:04   

Przemo napisał/a:
Logujemy się jako admin, wchodzimy na adres /scripts/update.php i wykonujemy aktualizację (na wszelki wypadek kopiujemy zawartość wyniku.)
- Nadpisujemy wszystkie pliki nowymi plikami z wyjątkiem pliku config.php (Uwaga ta czynnośc dopiero po zakończeniu aktualizacji bazy ! Gdy pomylimy kolejność czeka nas powtórne wgrywanie plików starej i nowej wersji bo aktualizator może nie zadziałać !)
No gdybys to zrobil, to nie brakowalo by w bazie i pliki by byly poprawne. Zrob jeszzce raz update, a potem dograj pliki
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
projacek

Posty: 5
Wysłany: 17-07-2007, 20:29   

joli napisał/a:
Przemo napisał/a:
Logujemy się jako admin, wchodzimy na adres /scripts/update.php i wykonujemy aktualizację (na wszelki wypadek kopiujemy zawartość wyniku.)
- Nadpisujemy wszystkie pliki nowymi plikami z wyjątkiem pliku config.php (Uwaga ta czynnośc dopiero po zakończeniu aktualizacji bazy ! Gdy pomylimy kolejność czeka nas powtórne wgrywanie plików starej i nowej wersji bo aktualizator może nie zadziałać !)
No gdybys to zrobil, to nie brakowalo by w bazie i pliki by byly poprawne. Zrob jeszzce raz update, a potem dograj pliki


Już wiem co wcześniej źle robiłem. Teraz zrobiłem to(mam nadzieje) dobrze, ale mimo wszystko nie wyświetla mi się shout box i przy liście tematów info kto pisał ostatni post i kto jest autorem.
 
     
cran

Posty: 5
Wysłany: 01-01-2008, 19:52   

Ustaw domyślny styl - ja miałem stary i nie było shouta.
 
     
Abonise

Posty: 1
Wysłany: 29-10-2008, 08:10   

Wszystko zrobiłem jak w opisie, a teraz jak chcę wejśc na forum to wywala:

Fatal error: Call to undefined function sql_cache() in /home/press/domains/klubnirvana.eu/public_html/forum/common.php on line 257

Natomiast jak wejdę podając: http://klubnirvana.eu/forum/login.php to wszystko działa bez problemu.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Gilu


Pomógł: 848 razy
Posty: 2316
Wysłany: 29-10-2008, 08:12   

Ee.. na forum masz wersję 1.12.6p1 a piszesz w temacie o publikacji 1.12.5.
Instalowałeś dopiero forum czy co?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę