phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
Quick Post Edit 4.1
Autor Wiadomość
meschiash

Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Wysłany: 05-08-2008, 20:47   

skasowałem
_________________
Pozdrawiam Tomasz
Gość pomogłem Tobie? Ciesze się :D | Jeśli Ty mi pomogłeś to dziękuję.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Knofel



Pomógł: 69 razy
Posty: 796
Wysłany: 05-08-2008, 20:51   

meschiash napisał/a:
iestety nadal jest problem z brakiem ograniczenia czasowego edycji postów. U mnie jest 60 minut a można edytować nawet najstarsze posty.


Bo nic nie zmieniłem ;) Tylko dodałem moda jako załącznik
_________________
Reklamuje swoje forum
 
     
meschiash

Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Wysłany: 05-08-2008, 21:04   

No to w tej sytuacji czekam.
ps. przy okazji potrenowałem CTRL+C i +V :D

[ Dodano: 12-08-2008, 22:55 ]
Knofel, czy masz już jakieś rozwiązanie dla:
Kod:
Błąd Ogólny

Could not save post changes

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '1232'[/b] http://www.jetphotos.pl/main.php?g2_itemId=1192 [u]31.07.2008[/u] [b' at line 1

UPDATE phpbbP_posts_text SET bbcode_uid = 'd39073c283', post_subject = '', post_text = TREŚC POSTA

Line : 101
File : quickpostedit.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/

:?: :?:
Do tego brak ograniczeń czasowej edycji postów. U mnie jest 60 minut a można edytować nawet najstarsze posty.
_________________
Pozdrawiam Tomasz
Gość pomogłem Tobie? Ciesze się :D | Jeśli Ty mi pomogłeś to dziękuję.
 
     
Knofel



Pomógł: 69 razy
Posty: 796
Wysłany: 14-08-2008, 19:27   

Quick Post Edit 4.1
:arrow: Od teraz nie będzie możliwe edytowanie postów jeśli upłyną czas przewidziany na ich edycję.
:arrow: Niewielkie "odchudzenie" kodu.
:arrow: Plik mods_info który uwzględni zmiany w plikach check_files.
:arrow: Odświeżenie instrukcji.

meschiash napisał/a:
Do tego brak ograniczeń czasowej edycji postów. U mnie jest 60 minut a można edytować nawet najstarsze posty.


Spcejalnie dla Ciebie wprowadziłem tę funkcję ;)

Paczka z modem w pierwszym poście ;) Demo znowu działa ;)
_________________
Reklamuje swoje forum
 
     
meschiash

Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Wysłany: 14-08-2008, 20:04   

Knofel, dziękuję za ten czas. Biorę się do testowania.

edit:
Dlaczego przy edycji postu w temacie pojawia się automatycznie UWAGA ??

[ Dodano: 14-08-2008, 21:52 ]
no i duuuży błąd.
Można edytować post pomimo upływu czasu. Jeśli ktoś kliknie na zapisz to zapisze mu taki tekst zamiast postu:
Cytat:
Nie możesz juz zmienić swojego postu.

Post można zmieniać przez 60 minut od momentu jego wysłania.
_________________
Pozdrawiam Tomasz
Gość pomogłem Tobie? Ciesze się :D | Jeśli Ty mi pomogłeś to dziękuję.
 
     
Knofel



Pomógł: 69 razy
Posty: 796
Wysłany: 14-08-2008, 21:26   

Quick Post Edit 4.1a
:arrow: Problem z możliwością kliknięcia guzika zapisz nawet kiedy czas pozwalający na edycję posta upłynął (Pozdrawiam fanów FireFox'a)
:arrow: Admin może edytować posty nawet jeśli czas pozwalający na na ich edycję upłynął.

Pliki quickpostedit.js i quickpostedit.php do podmiany.
_________________
Reklamuje swoje forum
 
     
meschiash

Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Wysłany: 14-08-2008, 21:33   

Knofel napisał/a:
Admin może edytować posty nawet jeśli czas pozwalający na na ich edycję upłynął.

NEGATIVE

Nadal przy adminie pojawia się:
Cytat:
Nie możesz juz zmienić swojego postu.

Post można zmieniać przez 60 minut od momentu jego wysłania.


ps. przy okazji zapisywania tego posta miałem coś takiego:
Kod:
Could not insert new word

DEBUG MODE

SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

INSERT IGNORE INTO przemo_search_wordlist (word_text, word_common) VALUES ('admin', 0), ('adminie', 0), ('czas', 0), ('edycję', 0), ('edytować', 0), ('ich', 0), ('jego', 0), ('jeśli', 0), ('juz', 0), ('minut', 0), ('momentu', 0), ('może', 0), ('możesz', 0), ('można', 0), ('na', 0), ('nadal', 0), ('nawet', 0), ('negative', 0), ('nie', 0), ('pojawia', 0), ('post', 0), ('postu.', 0), ('posty', 0), ('pozwalający', 0), ('przez', 0), ('przy', 0), ('się', 0), ('swojego', 0), ('upłynął.', 0), ('wysłania.', 0), ('zmieniać', 0), ('zmienić', 0)

Line : 237
File : functions_search.php
_________________
Pozdrawiam Tomasz
Gość pomogłem Tobie? Ciesze się :D | Jeśli Ty mi pomogłeś to dziękuję.
 
     
Knofel



Pomógł: 69 razy
Posty: 796
Wysłany: 18-08-2008, 17:56   

Dodałem poprawiony pliczek quickpostedit.php powinno działać
_________________
Reklamuje swoje forum
 
     
meschiash

Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Wysłany: 18-08-2008, 18:23   

Cytat:
Dodałem poprawiony pliczek quickpostedit.php powinno działać

Dziękuję, działa ale mam jeszcze jeden błąd. Po edycji postu nie zapisuje się historia edycji postu.
_________________
Pozdrawiam Tomasz
Gość pomogłem Tobie? Ciesze się :D | Jeśli Ty mi pomogłeś to dziękuję.
 
     
Knofel



Pomógł: 69 razy
Posty: 796
Wysłany: 18-08-2008, 18:24   

meschiash napisał/a:
Dziękuję, działa ale mam jeszcze jeden błąd. Po edycji postu nie zapisuje się historia edycji postu.


To nie błąd, tego po prostu nie ma ;) Jak znajde czas to dopisze
_________________
Reklamuje swoje forum
 
     
meschiash

Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Wysłany: 18-08-2008, 18:30   

Aczkolwiek mam nadal problem z edycją paru postów na forum.
Kod:
Could not save post changes

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '1232'[/b] http://www.jetphotos.pl/main.php?g2_itemId=1192 [u]31.07.2008[/u] [b' ' at line 1

UPDATE phpbbP_posts_text SET bbcode_uid = 'a4bec9b9cd', post_subject = '', post_text = 'Już przeczyściłem LW. Weź tu pod płot pojedź treningi przed defiladą oglądać, a później się weź za robienie ciasta to od razu... Ostatnio też jak na pół dnia wyjechałem się rozlazł temat... :lol: Jak dalej tak będzie to i ja zamknę.. Jutro mam płot z głowy, bo ledwo chodzę więc dopilnuję. A skoro już w uwagach piszę. Okienko szybkiej edycji. Jak scalam swoje posty zdjęciowe z tematu zdjęciowego z EPMM to kopiuję ostatni post i go chcę wkleić do wcześniejszego. Jeśli jednak pod edytowanym postem jest inna wypowiedź to wyskakuje: [code]Błąd Ogólny Could not save post changes DEBUG MODE SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '1232'[/b] http://www.jetphotos.pl/main.php?g2_itemId=1192 [u]31.07.2008[/u] [b' at line 1 UPDATE phpbbP_posts_text SET bbcode_uid = 'd39073c283', post_subject = '', post_text = TREŚC POSTA Line : 101 File : quickpostedit.php Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu, możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/[/code]' WHERE post_id = 273361

Line : 118
File : quickpostedit.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/

treść postu jest taka:
Kod:
Już przeczyściłem LW. Weź tu pod płot pojedź treningi przed defiladą oglądać, a później się weź za robienie ciasta to od razu... Ostatnio też jak na pół dnia wyjechałem się rozlazł temat... :lol:

Jak dalej tak będzie to i ja zamknę.. Jutro mam płot z głowy, bo ledwo chodzę więc dopilnuję.



A skoro już w uwagach piszę. Okienko szybkiej edycji. Jak scalam swoje posty zdjęciowe z tematu zdjęciowego z EPMM to kopiuję ostatni post i go chcę wkleić do wcześniejszego. Jeśli jednak pod edytowanym postem jest inna wypowiedź to wyskakuje:

[code]Błąd Ogólny
 
Could not save post changes

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '1232'[/b] http://www.jetphotos.pl/main.php?g2_itemId=1192 [u]31.07.2008[/u] [b' at line 1

UPDATE phpbbP_posts_text SET bbcode_uid = 'd39073c283', post_subject = '', post_text = TREŚC POSTA

Line : 101
File : quickpostedit.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/[/code]


[ Dodano: 18-08-2008, 21:09 ]
No i jeszcze jedno.
Nie działają
Kod:
[mod] [/mod]
przy szybkiej edycji postu. Trzeba dać pełną.

[ Dodano: 19-08-2008, 20:42 ]
Nadal moderatorzy nie mogą edytować postów w swoich działach jeśli upłynie czas wpisany w PA.
_________________
Pozdrawiam Tomasz
Gość pomogłem Tobie? Ciesze się :D | Jeśli Ty mi pomogłeś to dziękuję.
 
     
Phantom


Pomógł: 23 razy
Posty: 161
Wysłany: 20-09-2008, 16:46   

sseven napisał/a:
Mam następujący problem.

Po wykonaniu tej instrukcji

Kod:

--> ZNAJDŹ: <--

    if ( ( $user_id == $poster_id && $is_auth['auth_edit'] && !$forum_topic_locked ) || $is_auth['auth_mod']  )

--> ZMIEŃ TO NA <--

    else if ( ( $user_id == $poster_id && $is_auth['auth_edit'] && !$forum_topic_locked ) || $is_auth['auth_mod']  )

--> I DODAJ PRZED TYM <--

    if( ($poster_id == 2 && $userdata['user_level'] != ADMIN) || ($poster_id == 2 && $board_config['not_edit_admin'] && !$is_auth['auth_mod']) )
        {
            $edit_img = '';
            $edit = '';
        }


w pliku viewtopic.php, znika ikonka edycji postów administratora dla moderatorów.
Można coś zrobić, żeby po zastosowaniu instrukcji ikonka się wyświetlała ?

Widzę, że ten błąd nadal istnieje w modyfikacji - być może został pominięty/niezauważony
+
po edycji html się wyłącza
 
     
m@rcin...

Pomógł: 11 razy
Posty: 213
Wysłany: 24-09-2008, 18:20   

Jest problem jak edytuje się post który zapiera tag np CODE
screen postu:



po edycji



po odświeżeniu postu




Teraz mam takie pytanie, jak dodać wygaszanie tematów w QPE ?
 
     
NDF

Pomógł: 8 razy
Posty: 97
Wysłany: 12-10-2008, 02:05   

Prosze usunąc :?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
zomb25

Pomógł: 5 razy
Posty: 85
Wysłany: 04-01-2009, 17:46   

potwierdzam blad:

Kod:
Błąd Ogólny
 
Could not save post changes

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'a', post_text = ';] dasdsfsdfsdf' WHERE post_id = 210' at line 1

UPDATE phpbb_posts_text SET bbcode_uid = 'a02251dc18', post_subject = 'Regulamin SpamBox'a', post_text = ';] dasdsfsdfsdf' WHERE post_id = 210

Line : 118
File : quickpostedit.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/


[ Dodano: 04-01-2009, 18:04 ]
w sumie dziwna sprawa, bo na niektorych postach dziala a na niektorych nie ...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę