phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
22-08-2009, 09:32
Rozwazania na temat phpBB3 (tez by Przemo)
Autor Wiadomość
maniocek

Pomógł: 30 razy
Posty: 401
Wysłany: 23-11-2008, 14:26   

treker napisał/a:
Jest szansa, że nowa wersja ukaże się np w ciągu 3m-c?


Zrobią nam prezencik na święta ^^
Pod choinkę dostaniemy phpbb3 by przemo :D
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 23-11-2008, 14:34   

pisania i czesciowo testowania.
Nie wiadomo.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Piotrbaz


Pomógł: 13 razy
Posty: 187
Wysłany: 23-11-2008, 21:39   

czas zrobic cos z obciązeniem serwera. co nie wyśle maila do firmy hostingowej to dostaje odpowiedź

Cytat:
Rozwiazanie "phpBB by Przemo" posiada jednakze opinie dosc nieoptymalnego. W zwiazku z tym, nie mozemy zapewic Panstwa ze wersja oraz forma serwisu posiadana przez Panstwa bedzie funkcjonowala w pelni poprawnie, zwlaszcza po rozbudowie, ktora Panstwo zasugerowali


:/ :/ :/ :/

a to akurat odpowiedź od home.pl
 
     
Leone


Pomógł: 78 razy
Posty: 573
Wysłany: 23-11-2008, 21:41   

Cytat:
posiada jednakze opinie

To sami nie sprawdzili?

O home już trochę tutaj było - ogólnie mówiąc stawiają raczej na masówkę, więc najbardziej by byli zadowoleni, gdyby każdy ich użytkownik miał wizytówkę u siebie i tyle.
Na innych hostingach, gdzie stawiałem forum by Przemo jakoś nie narzekali.
_________________
She was Lo, plain Lo, in the morning, standing four feet ten in one sock. She was Lola in slacks. She was Dolly at school. She was Dolores on the dotted line. But in my arms she was always Lolita.
 
     
JarekMk

Posty: 37
Wysłany: 24-11-2008, 15:52   

E tam, są lepsze skrypt więc nie ma na co czekać....
 
     
Piotrbaz


Pomógł: 13 razy
Posty: 187
Wysłany: 24-11-2008, 20:51   

Leone, widze ze musze dac inny przykład :)
I o to naszedł dzisiaj, odopwiedź od formy kei.pl

Cytat:
PhpBB by Przemo jest stosunkowo nieefektywnym rozwiązaniem i zwykle stwarza problemy polegające na nadmiernym obciążeniu serwera. Jest to sytuacja niedopuszczalna na hostingu współdzielonym, gdyż stwarza zagrożenie dla stabilnego działania usług innych Klientów.


:!:

btw: tu i ówdzie na necie mozna przeczytać ze Przemo porzucił już swój skrypt (bo nie ma aktualizacji do "3" itd) :roll:
 
     
Leone


Pomógł: 78 razy
Posty: 573
Wysłany: 24-11-2008, 22:17   

Piotrbaz, pewnie obsługa myślała sobie, że skoro pytasz, to masz zamiar postawić bardzo, bardzo duże forum :p
Albo też miałem niezwykłe szczęście i mi nigdy nie odmawiali, a nawet jak wykupiłem hosting i postawiłem 2 średnie fora Przema oraz zwykłe phpbb2, to nie narzekali ;)
_________________
She was Lo, plain Lo, in the morning, standing four feet ten in one sock. She was Lola in slacks. She was Dolly at school. She was Dolores on the dotted line. But in my arms she was always Lolita.
 
     
nike_00


Pomógł: 31 razy
Posty: 229
Wysłany: 24-11-2008, 23:39   

Skoro już testujecie a wgranie kilkunastu potrzebnych modów to jest granica około 4-5 godzin to dlaczego nie pokażecie jakiś screenów ? Zapowiedzi, jakie mody będą itp. itd.
Jeżeli tak dalej to będzie wolno szło to naprawdę stracicie użytkowników. d3d!k i jego modyfikacja phpBB3 zapowiada się o niebo lepiej niż wasza w tym wypadku.
Sory takie jest moje zdanie i go nie zmienie. :>
 
     
tymek


Pomógł: 1 raz
Posty: 433
Wysłany: 25-11-2008, 16:40   

Leone napisał/a:
Piotrbaz, pewnie obsługa myślała sobie, że skoro pytasz, to masz zamiar postawić bardzo, bardzo duże forum :p
Albo też miałem niezwykłe szczęście i mi nigdy nie odmawiali, a nawet jak wykupiłem hosting i postawiłem 2 średnie fora Przema oraz zwykłe phpbb2, to nie narzekali ;)


To nie ma znaczenia jak duze jest forum..
Miałem taki sam problem z "forum by przemo" I takze dostałem podobną wiadomośc od administracji, na temat własnie teog skryptu.. Jedynym rozwiązanime ktoreposkutkowało, była zmiana hostingu ;]

Z tego co wiem problem dotyczy głownie ilości otwartych połączeń do bazy danych, czy czegos z tym związanego.
I teraz.. miałem ten problem na hostingu przy bardzo małym forum.. forum miało jakies 5k wiadomości, a userów online było max 9 na raz. I powjawiały się własnie takie błędy..
Po zamianie hosting (juz rok czasu od tamtej chwili jade na innym hostingu) musze przeznac ze ani razu nie pojawił mi sie taki błąd/awaria. A obecnie na forum mam około 40k postów i 15 - 40 userów online w jednej chwili. I cały czas jade na skrypcie przema :) Dodatkowo doinstalowałem jeszcze z 7 roznych modyfikacji ^^


Co do tematu.. mam pytanko.. nie bede sie pytał kiedy skonczycie, bo pewnie i tak nie nastąpi to przed nowym rokiem, a i mam dyletat czy przejsc, bo nie chce rezygnowac z dotychczasowcyh modów, które mam an forum (główny powod to mod by Knofel- Topic Rate System). A przejscie na nowe phpbb by przemo bedzie sie wiązało z utratą wszystkich obecnych modów i ich danych- no chyba ze ktomus bedzie sie chciało napisac te same mody pod nową wersje + konwertter bazy do nich, zeby przeniesc wszystkie dane.. Ale w to wątpie :P

Oki mam pytanko odnosnie tej wersji przema.. czy mozecie wypisac jakie będą wgrane w tej wersji dodatkowe modyfikacje, jakies wieksze zmiany w porownaniiu do zwykłego bb3 ?
_________________
Szukam programisty PHP, który wykona parę zleceń - modyfikacje na forum. Proszę o kontakt na PW.
 
     
ENC


Pomógł: 8 razy
Posty: 32
Wysłany: 25-11-2008, 19:40   

nike_00 napisał/a:
Skoro już testujecie a wgranie kilkunastu potrzebnych modów to jest granica około 4-5 godzin to dlaczego nie pokażecie jakiś screenów ? Zapowiedzi, jakie mody będą itp. itd.

Masz pojęcie o czym piszesz ? "Wgranie kilkunastu potrzebnych modów to granica około 4-5 godzin" - myślisz że Przemo i Spółka wgrają kilka modów na odwal się i puszczą modyfikacje ? Przecież pewnie 1/3 piszą sami. Przecież Przemo jak i jego ekipa są doświadczonymi programistami, wiedzą co i jak. W dodatku odpowiednia przeróbka modyfikacji i cała reszta wiąże się z długim czasem oczekiwania na wersję phpBB3 by Przemo.

Sam nie jestem zwolennikiem wersji Przema, jednak w tym temacie będę bronił Przema, ponieważ sam wiem jak to jest, gdy bierze się jakiś większy projekt i chce, aby nie wyszła kupa gówna tylko coś porządnego.
_________________
Podejmuję zlecenia na: przenoszenie for, konwertowanie for (rodzina phpBB), łączenie baz danych, pisanie MODyfikacji,przerabianie MODyfikacji, instalacja for/stylów/MODyfikacji, opiekę nad forum.
 
     
Kubala95

Posty: 3
Wysłany: 29-11-2008, 22:35   

Piotrbaz napisał/a:
czas zrobic cos z obciązeniem serwera. co nie wyśle maila do firmy hostingowej to dostaje odpowiedź

Cytat:
Rozwiazanie "phpBB by Przemo" posiada jednakze opinie dosc nieoptymalnego. W zwiazku z tym, nie mozemy zapewic Panstwa ze wersja oraz forma serwisu posiadana przez Panstwa bedzie funkcjonowala w pelni poprawnie, zwlaszcza po rozbudowie, ktora Panstwo zasugerowali


:/ :/ :/ :/

a to akurat odpowiedź od home.pl


Te hostingi to z tym obciążeniem trochę przesadzają.

Na moim forum sytuacja wygląda tak:

Kod:
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12


Jeszcze nie zdążyłem zbędnych modów wyłączyć.

Ja tu nie widzę "kosmicznego" obciążenia, dlatego też nie rozumiem tych opinii.
 
     
ENC


Pomógł: 8 razy
Posty: 32
Wysłany: 29-11-2008, 23:08   

Obciążenie serwera a to, co wyświetlane jest w stopce forum to dwie inne bajki ;) .
_________________
Podejmuję zlecenia na: przenoszenie for, konwertowanie for (rodzina phpBB), łączenie baz danych, pisanie MODyfikacji,przerabianie MODyfikacji, instalacja for/stylów/MODyfikacji, opiekę nad forum.
 
     
Stoow


Posty: 40
Wysłany: 19-12-2008, 23:13   

Nie ma jakiegoś bloga na temat postępów prac? ;) A jeśli nie ma to może warto założyć? Projektowi dobrze robi kontakt autorów ze społecznością, choćby sporadyczny.
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 19-12-2008, 23:28   

Stoow napisał/a:
Nie ma jakiegoś bloga na temat postępów prac?

niestety mnie ma
zresztą mi dobrze na phpBB2 by przemo
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Wrobli

Posty: 6
Wysłany: 24-12-2008, 09:02   

Jest coś takiego że jak działa to sie tego nie rusza, nie wiem skąd u was taka pogoń za nowinkami, zanim to bedzie w pełni funkcjonalne to około roku minie teraz już się słyszy o rozmyślaniach nad linią php 3.1 gdzie mają wiele pozmieniać pytanie czy jest sens ganiac coś tak bużliwego i szybko zmieniającego sie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę