phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:27
Beer 2.4
Autor Wiadomość
sebus231


Pomógł: 9 razy
Posty: 286
Wysłany: 30-12-2008, 17:17   

mam dobrze zrobione bbcode.php

a teraz mam coś innego inny błąd :)
Kod:

Could not obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'u.user_lat' in 'field list'

SELECT p.post_id, p.post_time, p.enable_sig, p.enable_html, p.enable_smilies, p.post_edit_count, p.post_edit_time, p.post_username, p.post_approve, p.poster_delete, p.post_edit_by, p.post_parent, p.post_icon, p.post_attachment, p.post_expire, u.user_sig_image, u.user_birthday, u.user_from, u.user_regdate, u.user_gender, u.user_aim, u.user_viewaim, u.user_avatar_width, u.user_avatar_height, u.user_field_1, u.user_allow_field_1, u.user_id, u.username, u.user_level, u.user_jr, u.user_allowhtml, u.user_posts, u.user_allowsig, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_allowsmile, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_avatar, u.user_rank, u.user_viewemail, u.user_website, u.user_email, u.can_custom_ranks, u.user_custom_rank, u.user_session_time, u.user_allow_viewonline,u.user_lat, u.user_long, pt.post_text, pt.bbcode_uid, pt.post_subject , ph.th_post_id FROM phpbb_posts p LEFT JOIN phpbb_posts_text_history ph ON (ph.th_post_id = p.post_id) LEFT JOIN phpbb_posts_text pt ON (pt.post_id = p.post_id) LEFT JOIN phpbb_users u ON (u.user_id = p.poster_id) WHERE p.topic_id = 35 GROUP by p.post_id ORDER BY p.post_order, p.post_time ASC LIMIT 0, 15

Line : 844
File : viewtopic.php
_________________
Lubię robić to co robię! :)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
They2


Pomógł: 82 razy
Posty: 1297
Wysłany: 30-12-2008, 18:39   

sebus231 napisał/a:
a teraz mam coś innego inny błąd :)
Kod:
SQL Error : 1054 Unknown column 'u.user_lat' in 'field list'
czytales co to oznacza blad ? to jest nieznana kolumna w Twojej bazie danych i jeszcze ten blad jest poza modyfikacja, nie tutaj.

pokaz linie w pliku viewtopic.php od 830 do 850.

i jeszce zadaje pytanie, masz zainstalowane bbcode manager ?
 
     
pawel0531


Posty: 65
Wysłany: 04-01-2009, 10:28   

Mam taki problem , moje linki sa w kode a jest ich juz trochę, można jakoś zrobić aby to nie HIDE tylko CODE ??

Jezeli nie to jak można w łatwy sposób zamienić wszystkie CODE na HIDE ??
_________________
Podpis bardzo orginalne
 
     
krychap

Pomógł: 1 raz
Posty: 77
Wysłany: 04-01-2009, 15:37   

MI WYSKAKUJE TAKIE COŚ

Niektóre pliki wysłane na serwer mają złą zawartość (są prawdopodobnie uszkodzone)
Jeżeli nie edytowałeś żadnych plików, oznacza to, że wystąpiły problemy z ich wysyłaniem na serwer. Sprobuj ponownie wysłać pliki, które są wyświetlone poniżej. Możesz spróbować włączyć lub wyłączyć przesyłanie w trybie binarnym.

Jeżeli zmieniałeś zawartość plików celowo, kliknij TUTAJ aby zainstalować forum, ale TYLKO w tym przypadku!
Jeżeli ściagnąłeś oryginalny pakiet ze strony http://www.przemo.org/phpBB2 i nie zmieniałeś żadnych plików, wyślij je ponownie na serwer. W innym przypadku forum nie będzie działać prawidłowo!
iincludes/bbcode.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ 2079cf57e40caf85ed2313d8c66d80df ]
includes/constants.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ 107427ecaa7405b11344f3fbecc95228 ]
includes/usercp_viewprofile.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ 6827382fc778ed93525926cc7e5041cf ]
common.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ 0d194d9306a39eb8a1f4ebb518a456b5 ]
index.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ e48480a9cc419ac820957170dc0258b2 ]
post_history.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ 7d03e3dc23d576f2196cbe60bc9d98b0 ]
search.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ 8c4ed16529ffceb1aaadcfbc92342bd7 ]
viewtopic.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ 9b6d4b718927a35e5bc4ac1d307b096b ]


DLACZEGO

POMOCY
Ostatnio zmieniony przez krychap 04-01-2009, 15:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 04-01-2009, 15:41   

Instalowałeś modyfikację przed instalacją. Kontynuuj.
 
     
krychap

Pomógł: 1 raz
Posty: 77
Wysłany: 04-01-2009, 15:43   

nie... mialem juz forum zainstalowane
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 04-01-2009, 15:51   

Daj adres.
 
     
Carnage

Posty: 18
Wysłany: 04-01-2009, 18:48   

A mi wykskuje błąd w 1528 linii a kod tej linii to:

plik posting.php

Kod:
$preview_message = bbencode_third_pass($preview_message, $bbcode_uid, $valid);


jak temu zaradzic miał to juz ktos?
 
     
They2


Pomógł: 82 razy
Posty: 1297
Wysłany: 04-01-2009, 19:20   

krychap, to w check_files.php to zupelnie INNA sprawa, poniewaz zainstalowales modyfikacje to w cf zawsze pokazuje "zla zawartosc pliku". NIE MA CO SIE MARTWIC.
Jak modyfikacja dziala to dziala i koniec.

Carnage, w instrukcji wyraznie pisze gdzie masz znalezc w pliku posting.php i zamien.
_________________
Support | Pomoc | Modyfikacja | Zlecenie płatne - zapraszam na PW oraz pod moim adresem.
Nie udzielam w GG.
 
     
Pepto

Pomógł: 2 razy
Posty: 10
Wysłany: 04-01-2009, 19:37   

Podziękowania dla autorów wtyczek! :)

Zauważyłem małą nieścisłość instrukcji. Wtyczka poprawia błąd - "poprawka błędu przez funkcję bbencode_third_pass", ale postępując zgodnie z instrukcją nie dokonujemy zamiany we wszystkich plikach gdzie jest używana stara funkcja i stąd miałem błąd podczas używania wtyczki, błędy w plikach:

topic_review.php oraz posting.php

Dlatego spróbowałem zamienić część kodu również w tych plikach, podobnie jak to było w instrukcji:

Kod:
#
#-----[ OPEN ]--------------------------------------------------------
#

includes/topic_review.php

#
#-----[ FIND ]--------------------------------------------------------
#

                $message = bbencode_third_pass($message, $bbcode_uid, $valid);

#
#-----[ REPLACE WITH ]------------------------------------------------
#

                // MOD Beer 2.3
                $message = hide_control($message, $postrow_post_id,
$forum_topic_data['topic_poster'], $forum_id);

#
#-----[ OPEN ]--------------------------------------------------------
#

posting.php

#
#-----[ FIND ]--------------------------------------------------------
#

            $user_sig = bbencode_third_pass($user_sig, $userdata['user_sig_bbcode_uid'], $valid);

#
#-----[ REPLACE WITH ]------------------------------------------------
#

            // MOD Beer 2.3
            $user_sig = hide_control($user_sig, $postrow_post_id, $forum_topic_data['topic_poster'], $forum_id);

#
#-----[ FIND ]--------------------------------------------------------
#

            $preview_message = bbencode_third_pass($preview_message, $bbcode_uid, $valid);

#
#-----[ REPLACE WITH ]------------------------------------------------
#

            // MOD Beer 2.3
            $preview_message = hide_control($preview_message, $postrow_post_id, $forum_topic_data['topic_poster'], $forum_id);




EDIT(22:30) :
Carnage napisał/a:
A mi wykskuje błąd w 1528 linii a kod tej linii to:

plik posting.php

Kod:
$preview_message = bbencode_third_pass($preview_message, $bbcode_uid, $valid);


jak temu zaradzic miał to juz ktos?

Moje rozwiązanie powinno pomóc.
Ale jeszcze niech ktoś to sprawdzi.
Ostatnio zmieniony przez Pepto 04-01-2009, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
pawel0531


Posty: 65
Wysłany: 04-01-2009, 21:30   

Kod:
    

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /.../public_html/includes/bbcode.php(63) : eval()'d code on line 1




Mam taki problem wynika że cos jest źle w pliku bbcode.php ale wymieniłem według instrukcji
_________________
Podpis bardzo orginalne
 
     
tomekmaX19

Posty: 1
Wysłany: 05-01-2009, 01:10   

A czy można zrobić coś takiego, żeby wyświetlało:

Cytat:
------ Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie lub postawić piwo autorowi żeby zobaczyć tą wiadomość ------


I żeby oczywiście w taki sposób to działo, że jak postawie piwo lub napisze jakiegoś posta w odpowiedzi to odkryje się ukryta wiadomość ? ? ?
 
     
They2


Pomógł: 82 razy
Posty: 1297
Wysłany: 05-01-2009, 01:28   

Pepto, rzeczywiscie trzeba zmienic w plikach posting i topic_review, sorki ze zapomnialem dodac do instrukcji. Dzieki za zauwazenie...

AKTUALIZACJA w pierszym poscie...

pawel0531, prosze sprawdz w pliku bbcode od linii 1 do linii 65 cos schrzaniles tym kodem
Kod:
<


Carnage, sorki, nie bylo to w instrukcji posting.php , juz dodano w pierwszym poscie.

tomekmaX19, to wszystko jest tu w modyfikacji. A odpowiedzi posta nie odkryje.
_________________
Support | Pomoc | Modyfikacja | Zlecenie płatne - zapraszam na PW oraz pod moim adresem.
Nie udzielam w GG.
 
     
pawel0531


Posty: 65
Wysłany: 05-01-2009, 16:31   

ale w kodzie w pliku bbcode.php czy w calym Modzie ?

z bbcode dobrze zamieniłem
_________________
Podpis bardzo orginalne
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
They2


Pomógł: 82 razy
Posty: 1297
Wysłany: 05-01-2009, 17:06   

bbcode.php
_________________
Support | Pomoc | Modyfikacja | Zlecenie płatne - zapraszam na PW oraz pod moim adresem.
Nie udzielam w GG.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę