phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
01-05-2009, 14:19
[Problem] SQL Error : 2006 MySQL server has gone away
Autor Wiadomość
Zumi

Pomógł: 16 razy
Posty: 554
Wysłany: 10-09-2008, 15:03   [Problem] SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

Witam Was,

Co moze być przyczyna takiego błedu uprzedzam ze nie było mnie jakiś czas a gdy zobaczyłem to juz z forum tak jest...

http://phonik.pl

Cytat:
Błąd Ogólny

Failed obtaining forum access control lists

DEBUG MODE

SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

SELECT a.forum_id, a.auth_view, a.auth_read, a.auth_post, a.auth_reply, a.auth_edit, a.auth_delete, a.auth_sticky, a.auth_announce, a.auth_globalannounce, a.auth_vote, a.auth_pollcreate FROM phpbb_forums a

Line : 153
File : auth.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/


jak mam taki bład naprawic? Admin serwera powiedział mi tak ze to nie jego skrypt i on nic mi na to nie poradzi... Prosze o POMOC
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
szresi


Pomógł: 242 razy
Posty: 944
Wysłany: 10-09-2008, 15:18   

Cytat:
Admin serwera powiedział mi tak ze to nie jego skrypt i on nic mi na to nie poradzi.


tiaa.. A ja Ci mówię , że to nie jest wina skryptu tylko serwera.

I teraz można tak piłeczkę odbijać w nieskończoność...
_________________
| Pomagam TYLKO na forum | | NIE umawiam się na randki | | Instalacja skryptu i modów za sms premium |
 
     
Zumi

Pomógł: 16 razy
Posty: 554
Wysłany: 10-09-2008, 15:34   

szresi77 napisał/a:
Cytat:
Admin serwera powiedział mi tak ze to nie jego skrypt i on nic mi na to nie poradzi.


tiaa.. A ja Ci mówię , że to nie jest wina skryptu tylko serwera.

I teraz można tak piłeczkę odbijać w nieskończoność...


heh ja wiem ze mozna w nieskonczoność no ale jednak skads musiał sie bład wziąć a ja sie na pewno nie bawiłem ostatnio nawet mi katalog bd znikła nie wiem jakim dziwnym trafem ;/
 
     
szresi


Pomógł: 242 razy
Posty: 944
Wysłany: 10-09-2008, 15:45   

Zumi, masz rację , zam się nie wziął.. ale na 99% wina nie lezy po stronie skryptu przema. Wystarczy wejśc na Twoje forum i zobaczyć jak długo serwer "myśli" żeby na koniec wywalić komunikat o błędzie. Nie wiem musisz coś działać u admina serwera.
_________________
| Pomagam TYLKO na forum | | NIE umawiam się na randki | | Instalacja skryptu i modów za sms premium |
 
     
Gilu


Pomógł: 848 razy
Posty: 2316
Wysłany: 10-09-2008, 16:04   

Cytat:
SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

Jak to może być wina skryptu forum? :>
 
     
Zumi

Pomógł: 16 razy
Posty: 554
Wysłany: 10-09-2008, 16:50   

Gilu napisał/a:
Cytat:
SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

Jak to może być wina skryptu forum? :>


no własnie nie wiem po przetłumaczeniu sobie stwierdziłem ze to nie wina skryptu no ale po połączeniu na LChacie z panem Grzegorzem otrzymałem odpowiedx ale nie przeczytałem jej bo była przerwa w pradzie potem natrafiłem na pana piotra i nie był zbyt uprzejmy... stwierdził ze baza jest na innym serwerze i to tego przyczyna :/ a to nie prawda ;/

[ Dodano: 11-09-2008, 12:18 ]
Heh nie wiem czyja to sprawka ale forum dalej działa :D nie wiem czy naprawil to admin no ale dziala :D
 
     
poverejay


Posty: 42
Wysłany: 18-01-2009, 23:16   

Witam mam podobny problem po wejsciu do PA - Indeks Admninstracji - Zobacz Informacje wyskakuje takie cos:

Cytat:
Couldn't obtain regd user/online information.

DEBUG MODE

SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

SELECT u.user_id, u.username, u.user_session_time, u.user_session_start, u.user_session_time, u.user_session_page, u.user_level, u.user_jr, s.session_logged_in, s.session_ip, s.session_start FROM (phpbb_users u, phpbb_sessions s) WHERE s.session_logged_in = 1 AND u.user_id = s.session_user_id AND u.user_id <> -1 AND s.session_time >= 1232316520 ORDER BY u.user_session_time DESC

Line : 665
File : index.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/



Czy moze wi ktos o co chodzi...w sumie problemow jako takich nie bylo..no ale zaczelo sie cos takiego pojawiac ze nie pamietalo np. na stronie glownej ogloszenia lub czegos w stopce. Pozdro.....
 
     
Leone


Pomógł: 78 razy
Posty: 573
Wysłany: 19-01-2009, 00:35   

Cytat:
MySQL server has gone away

poczekaj aż wróci ;)

inaczej mówiąc - problemy z bazą, nie zależne od skryptu forum. pisz do administracji.
_________________
She was Lo, plain Lo, in the morning, standing four feet ten in one sock. She was Lola in slacks. She was Dolly at school. She was Dolores on the dotted line. But in my arms she was always Lolita.
 
     
poverejay


Posty: 42
Wysłany: 01-02-2009, 02:06   

To ja jestem Admninistracja!
 
     
Tavaro

Pomógł: 242 razy
Posty: 1135
Wysłany: 01-02-2009, 02:24   

Cytat:
To ja jestem Admninistracja!

Chodziło o admina serwera. Albo zainwestuj w płatny hosting.
 
     
poverejay


Posty: 42
Wysłany: 01-02-2009, 02:30   

"inaczej mówiąc - problemy z bazą, nie zależne od skryptu forum. pisz do administracji."

To jak ..baza danych na darmowym serwerze jest zle robiona a na platnym bedzie juz bez bledow?? hhee .. Narazie nie mam potrzeby platnego hostingu bo miejsca jeszcze na ftp troszke jest. No ale co to ma do rzeczy z zle zrobiona baza. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 01-02-2009, 02:51   

Nie żle zrobiona baza.
tylko serwer przeciazony i co jakis czas idzie sobie.. odpoczac...

Co znaczy "away" to chyba wiecie?

Nie odpowiada i juz. Spocil sie, zmeczyl, czy jak tam wolicie. To darmowy serwer i nie ma co wymagac, aby byl tak dobry, mocny i bezawaryjny jak platny.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
poverejay


Posty: 42
Wysłany: 01-02-2009, 03:03   

Oczywiscie wszystko jasne , ale jaki to ma wplyw np. na kopie danych itp...no i jak przestanie tak sie "zapychac i pocic" to wszystko wroci do normy? Hmmm w sumie to niby jest jak trzeba poza tym bledem no i moze tym ze nie zawsze w PA pamieta np. to co dodam do ogloszen na stronie glownej poza tym oki..w PA kopie robi , mam nadzieje ze w razie konkretnej avarii (kopie co jakis czas przerzucam z FTP na twardy dysk) da sie ta kopie przywrocic..Ciao...
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 01-02-2009, 12:05   

na kopie nie ma zadnego wplywu. I raczej z baza nic sie nie dzieje, po prostu serwer nie odpowiada.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
piotrekm13


Pomógł: 3 razy
Posty: 48
Wysłany: 01-02-2009, 15:41   

witam.
powiem wam jak zrobilem ja ,bo problem mialem taki sam
przenioslem sie na inny serwer wrzucilem nowe przemo,stara baze
i wszysko smiga jak ta lala
problem mialem na webh,przenioslem sie na lh.pl i załatrwione,czyli wina byla po stronie serwera,tc nie mogl zmienic o dziwo nawet po wyczyszczeniu pliku cache podmienic plików
i to dziwne
ale zmieniony serwer i po problemie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę