phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[SPONSORING] Gotowe, istniejace fora ;)
Autor Wiadomość
strus


Posty: 547
Wysłany: 11-05-2009, 20:02   [SPONSORING] Gotowe, istniejace fora ;)

Witam,
Jako pracownik pewnej firmy hostingowej, w ramach projektu jaki aktualnie prowadzimy chcemy zasponsorowac kilka istniejacych juz for.

Fora te nie beda hostowane na naszych maszynach, tylko na serverach firm konkurencyjnych, m.in:
linuxpl.com
ncgroup.pl
netmark.pl
easyisp.pl
xxx-web.com
neteasy.pl

I kilka innych.

Jakie sa warunki ?
Otoz wymagam aby forum juz istnialo, mialo m.in. 250 uzytkownikow, m.in. 3000 postow i tematyke zgodna z polskim prawem (warezom stanowczo dziekujemy). Wiek forum rowniez ma znaczenie, fora istniejace 1-2tyg odpadaja.
Nie sponsorujemy pustych nowych stron, takze mozecie sobie darowac pisanie i proszenie.

Wszystkie servery zostana zakupione prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, na poczatek na okres 6 m/cy kazdy.
Sami ustalamy, jaki server komu przydzielamy pod dane forum. Oczywiscie w razie jakichkolwiek problemow zapewniamy obsluge tych serverow, bedziemy bezposrednio kontaktowac sie z odpowiednia dla danego hostingu obsluga.

Jakie sa parametry serverow ?

Najgorszy ma 2 gb miejsca i 25 gb transferu m/c, najlepszy 5 gb miejsca i brak limitu transferu na m/c, znaczna wiekszosc to 3 gb miejsca i 25 gb-30 gb transferu.

Czego wymagamy w zamian ?
Napewno 3 linkow wychodzacych, ale w jakiej formie one beda wkomponowane to juz kwestia indywidualna, ktora bedzie ustalana z kazdym potencjalnie zainteresowanym wlascicielem forum.

Na jak dlugo sponsoring?
To juz zalezy od Was. Pewne jest ze po 6 m/cach servery, ktore nie sprawialy problemow zostana wykupione na kolejne 12 m/cy, te na ktorych byly problemy zostana zamienione innymi.
Jezeli bedziemy zadowoleni z wspolpracy sponsorskiej z jakims forum to napewno pozostanie ono na danym hostingu, jezeli ktos jednak bedzie sprawial problemy zastrzegamy sobie prawo do 7 dniowego okresu wypowiedzenia sponsoringu.
Jezeli ktos porzuci swoje forum (nie bedzie aktywne przez 2 tyg - brak nowych postow) zastrzegamy sobie rowniez prawo do 7 dniowego wypowiedzenia i zastapienia takiej osoby inna.
Usuniecie naszych linkow rowniez prowadzi do wypowiedzenia sponsoringu. W firmie mamy kilku stazystow, ich zadaniem bedzie m.in. pilnowanie aby linki nie znikaly i sprawdzanie czy sponsorowane fora nie umarly.


Wszelkie propozycje prosze umieszczac tylko i wylacznie w tym temacie, pw ignoruje. Prosze rowniez zaznaczyc o ktore forum chodzi (adres).
W przyszly poniedzialek wybierzemy kilka osob.

Mysle ze na tyle dlugo jestem tutaj z Wami na forum, ze co niektorzy juz sie poznali na mnie i wiedza ze nie jestem jakims oszustem czy tez zlodziejem stron/hasel itd ;)
_________________
if(DobaZegarowa>24) cout<<"Z checia Ci pomoge!"; else cout<<"Fuck OFF and Find OUT it yourself.";
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Valve

Posty: 42
Wysłany: 18-05-2009, 07:13   

witam spełniam państwa warunki moja strona jest już około 10 miesięcy
mamy Nasi użytkownicy napisali 25771 postów, tematów 3900
Mamy 1853 zarejestrowanych użytkowników

Potrzebujemy 2 gb miejsca i najlepiej bez limitu transferu

Wolał bym pogadać na pw albo przez e-mail niż tu na forum :]
 
     
macko1414
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2009, 19:08   

Kod:
Nasi użytkownicy napisali 5980 postów, tematów 2068
Mamy 4581 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: straszak
To forum odwiedzono już 121194 razy


Forum powstało 1 marca 2009 roku :)

Interesował by mnie pakiet najlepszy 5 gb miejsca i brak limitu transferu na m/c, gdyż posiadam najlepsze konto na boo.pl i dokupuję kilka razy w miesiące po 5 GB transferu i już kilka razy zabrakło... Limit tam mam 15 GB m/c a dokupuje nieraz po 20 GB...

Hm, a te linki które chcecie w zamian to same linki w stopce ? Czy może bannery ?

Czy ktoś z Was przeniesie moje forum na nowy serwer ? Ponieważ ja w przenoszenie się nie bawię :P

Dodatkowo posiadam wykupioną domenę :)

Forum ciągle się rozwija :) A niestety serwer boo.pl ciągle miewa jakiś problemy :/

Adres forum:

www.ls-mods.pl

Pozdrawiam
 
     
strus


Posty: 547
Wysłany: 20-05-2009, 09:25   

Witam,

Niestety poki co wszystkie mozliwe pakiety bez limitu transferu zostaly wykorzystane.
_________________
if(DobaZegarowa>24) cout<<"Z checia Ci pomoge!"; else cout<<"Fuck OFF and Find OUT it yourself.";
 
     
dzeju

Posty: 4
Wysłany: 29-10-2009, 09:46   

Witam serdecznie,
Jestem administratorem http://respecthh.pl Jest to serwis o dość sporej popularności, jak na jego ścisłą tematykę. Poszukujemy sponsora na solidny serwer pod nasze forum/portal w zamian za reklamę w naszym serwisie. Aktualnie korzystamy z usług netstrefa.pl i posiadamy wirtualny serwer "Home", jednak forum "rozrosło się" na tyle, iż potrzebujemy czegoś lepszego, najbardziej zależy nam na ilości transferu.

Nasze statystyki:

- 2000 odsłon / dzień
- ok. 300-400 unikalnych wizyt / dzień
- Page Rank = 2
- ponad 6000 zarejestrowanych użytkowników
- przeszło 18650 napisanych postów

Jaką formę reklamy moglibyśmy zaproponować?
- reklamy na stronie głównej serwisu
- comiesięczny mailing do ponad 6000 zarejestrowanych użytkowników
z państwa dowolnie przygotowaną reklamą
- oficjalna i publiczna informacja o byciu naszym sponsorem

Na koniec dodam, iż serwis jest całkowicie legaly. Posiadamy licencję skryptu IPB, oraz zgodę autorów do wszystkich plików które są umieszczone w naszym serwisie, potrzebujemy serwera z duza iloscią transferu minimum 150 na chwile obecna.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę