phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zaistnie? w sieci
Autor Wiadomość
patryk-88


Pomógł: 75 razy
Posty: 217
Wysłany: 27-04-2009, 23:39   

Mein,
Bo to boty twoją stronę dodają a nie ty SAM poprzez tą dodawarkę google.Bot może przyjść i zindeksować twoje forum jutro, za 2 dni, za miesiąc, za pół roku czy w innym terminie.Mod, który polepsza indeksowanie to
http://www.przemo.org/php...pic.php?t=15046
;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Mein

Posty: 7
Wysłany: 30-04-2009, 22:18   

Zainstalowałem moda i wyskoczyło coś takiego.



Ktoś mi powie o co chodzi?
 
     
macius42

Pomógł: 1 raz
Posty: 27
Wysłany: 01-11-2009, 12:53   pozycjonowanie ciąg dalszy

Jako ,że nikt nie pisze postanowiłem odświeżyć temat.


O pozycjonowaniu piszą wszyscy i wszystko...
- no właśnie - prawie wszystko , bo po co pisać o pozycjonowaniu , skoro firmy pozycjonujące się tym zajmują i zarabiają kasę na tym :) :)

Ważnym czynnikiem pozycjonowania (mam na myśli tutaj słowo kluczowe ) są linki przychodzące ,ale...


te naturalne tzn. jakie??

To takie które pochodzą z treści strony i tak np.


chcemy wypromować stronę na frazę "filmy download"


Więc stwórzmy sobie np bloga możemy go sobie podlinkować ze swojej strony np. z katalogu , skądkolwiek.


Blog może być o tematyce dowolnej i bardzo ważne!!!- musi stać na innym serwerze niż nasza strona(musi być różne IP domeny)

Załóżmy , że robimy remont w domu naprawiamy samochód lub cokolwiek innego.

i wtedy piszemy sobie że:




Kod:
... kolejny dzień grzebię się przy tym swoim gracie , mam już tego dość to zamek to wycieraczka ,czas na przerwę .Powinienem obejrzeć jakiś film .. coś dla relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziło
wpisuję w google [url="http://filmy.hekko.pl"]filmy download[/url]i już coś znalazłem.
W takim razie może później coś napiszę

Na stronie wygląda to tak :

. kolejny dzień grzebię się przy tym swoim gracie , mam już tego dość to zamek to wycieraczka ,czas na przerwę .Powinienem obejrzeć jakiś film .. coś dla relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziło
wpisuję w google filmy download i już coś znalazłem.
W takim razie może później coś napiszę

ten link jest dla google bardzo ważny z tego tytułu ,że wychodzi z treści strony, a nie ze stopki jakiejś strony.
w tym momencie wzmacniamy frazę kluczową "filmy download"


Nie ważne jest jaki page rank ma nasza strona , czy też strona z której linkujemy - jeżeli wszystkie mają wysoki to możemy zostać zfiltrowani , jeżeli wszystkie mają niskie - możemy zostać zfiltrowani , najlepiej żeby to było zróżnicowane.

Czy musimy ten nasz blog dodawać do naszego panelu w gogle ??

Otóż nie. Wystarczy żebyśmy go tylko podlinkowali skądkolwiek.
Google indeksuje wszystkie witryny , do których prowadzi jakiś link, te które nie dodaliśmy do naszego panela w narzędziach webmastera - zostaną po prostu za indeksowane w późniejszym okresie.

No i w tym przypadku o dziwo?! Im później tym lepiej.
Późniejsze linki to stabilniejsze linki.

Innym razem napisze o banach filtrach i takie tam inne
Proszę o opinie..
P.s Za ten tekst wyrzucili mnie z forum o pozycjonowaniu , czyli coś w tym jest
 
     
Macintosh

Pomógł: 8 razy
Posty: 193
Wysłany: 21-11-2009, 23:06   

Cytat:
a]Pierwszą rzeczą jaką powinieneś się zając jest przepisywanie url'ów - służy do tego między innymi mod spider-friendly który można znaleźć tutaj:
http://www.przemo.org/php...ion=file&id=101
lub też po prostu zrobić sobie własnoręcznie przepisywanie.
Przepisywanie url zmienia adresy podstron z "niełykanych" przez google i inne boty znaków typu viewtopic.php?t=24&postdays=0&postorder=asc&start=15 na łagodniejsze topics51/1625.htm, na które boty z chęcią zaglądają.
Wymaganiem moda, czy w ogóle przepisywania jest posiadanie funkcji mod_rewrite na serwerze.
Jeżeli tego nie masz zawsze mozesz wrzucić sobie jakąś mapę strony i na nią kierować boty (o czym później)

I w końcu żeś nie napisał. ;/

To jak to zrobić :?:
 
     
macius42

Pomógł: 1 raz
Posty: 27
Wysłany: 27-12-2009, 20:38   pozycjonowanie

Otóż ładne url'e są ładne tylko i wyłącznie dla użytkowników , google wogóle nie zwraca uwagi na wygląd url'a Raczej zwraca uwagę na treść jaką w sobie posiada dany ur. Ale co najciekawsze jest.Ciekawą rzecz ostatnio odkryłem i może się to wydac dziwne i
śmieszne co poniektóerym , ale nową świerzą stronę zaindeksowało mi w przeciągu 3 dni .
Wow sukcess. Nie możliwe stało się możliwym , A może tylko mnie się tak wydaje ?? A może to normalne??
Otóż z doświadczenia wynika , że żeby wypromować świeżą stronę należy wpis o niej umieścić na jakimś blogu , przy okazji linkując do tej naszej nowej strony. Adres do bloga , który tak świetnie indeksuje mogę podać na priv. , ponieważ nie jest to blog , związany w żaden sposób z phpbb by przemo , więc nie ładnie by było podawać linka do tego bloga Tutaj , Ale jeżeli chodzi o pozycjonowanie , to bardzo polecam wpisy do blogów , które można świetnie podlinkować , to narazie tyle , jeżeli chodzi o linki , to tylko priv. , a jeżeli chodzi o głębsza dyskusje to bardo chętnie się wdam w nią Tutaj

A jeżeli chodzi o instalację spider moda , to bardzo chętnie pomogę

mnie też kiedyś pomogli :)
 
     
robo1973

Posty: 14
Wysłany: 08-07-2010, 10:25   

Gdzie należy wpisać

Podnieś moc wpisu linkując go:

<a href="http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxx</a>
 
     
macius42

Pomógł: 1 raz
Posty: 27
Wysłany: 09-07-2010, 21:20   mocne linki

pytasz o anchor text

Kod:
<a href="http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxx>Tutaj jest tresc linka </a>
 
     
Piku


Pomógł: 1 raz
Posty: 114
Wysłany: 20-09-2010, 21:17   

Zobaczy ktoś czy dobrze skonfigurowałem swój plik overall_header.tpl.

overall_header.rar
Pobierz Plik ściągnięto 517 raz(y) 3,06 KB

_________________
Zwrotnice,Kolumny,Audio,Gośniki
 
     
poldzakson


Posty: 1
Wysłany: 06-03-2011, 14:56   

Witam!
Jeżeli dodajemy forum, do darmowych katalogów, to zazwyczaj trzeba umieścić link zwrotny. Czy jeżeli zrobiłem to tak, że zrobiłem dodatkowy temat i tam wrzucam linki to jest dobrze?

http://polskiegrays.pl/viewtopic.php?p=1299#1299

Wiem, że czasami ludzie ''wymieniają się'' swoimi linkami, tzn., że jeżeli ktoś umieści mój link na swojej podstronie, a ja jego w tym temacie u góry, to będzie ok.? Czy ma to jakiś wpływ na pozycjonowanie?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
januszby

Posty: 9
Wysłany: 22-01-2012, 15:45   Facebook

Witam w bannerze w stopce forum może ktoś mi powiedzieć jak wygenerować kod "lubię to" z przekierowaniem na Facebooka? chyba najlepiej gdyby było to na samej górze forum.Proszę o pomoc,z góry dziekuję
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę