phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:28
Colored banned username
Autor Wiadomość
kam821

Pomógł: 10 razy
Posty: 143
Wysłany: 07-02-2010, 23:25   Colored banned username

Jak widać do tej pory nikt nie zainteresował się załataniem tej "luki", a mi się osobiście troszkę nudziło, postanowiłem napisać modyfikację mającą na celu zmianę wyglądu nazwy użytkownika zbanowanego.
Całość jest napisana w miarę wydajnie, tablica z banami na id jest cachowana więc dodatkowych zapytań nie powinno Wam przybyć ogółem przybyć :)
To moja pierwsza publicznie puszczona modyfikacja, więc prosiłbym o wyrozumiałość w przypadku ewentualnych błędów ;)
U siebie zbytnio nie przywiązuje uwagi do panelu, także prosiłbym obeznanych koderów o wykonanie nawet prostej dopiski do panelu, najlepiej byłoby rozdzielić osobno pole do koloru,
osobno pole do dodatkowych wartości wyglądu, aktualnie zmiany wyglądu można dokonać w 134 i 135 linii instrukcji.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez arcy 19-02-2010, 15:43, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
szczupak_xD
zbanowany


Pomógł: 105 razy
Posty: 707
Wysłany: 07-02-2010, 23:27   

może jakiś SS :?: lub dokładne wytłumaczenie o co chodzi tym :?: bo tak patrzę i nie rozkminiam
_________________
Nie pisz na GG bez pozwolenia, bo nie otrzymasz pomocy.
Z góry dziękuję
 
     
kam821

Pomógł: 10 razy
Posty: 143
Wysłany: 07-02-2010, 23:37   

Pierwsza aktualizacja puszczona, zapomniałem o czyszczeniu cache kiedy mija czas bana :)

@up
Dokładnie chodzi o to, że gdy użytkownik jest zbanowany widzimy jego nick w innym kolorze (może dodatkowo przekreślony?), tak, aby podkreślić to, że jest zbanowany :)

[ Dodano: 08-02-2010, 20:45 ]
W instrukcji wkradły się 2 błędy, update :)
 
     
sebul00000


Pomógł: 23 razy
Posty: 451
Wysłany: 30-07-2010, 01:55   

Żadnych błędów, cache wyczyściłem, ale po instalacji tego moda zbanowani nadal mają kolor jaki mieli i nie są przekreśleni...
_________________
Za niewielką opłatą (przy mniejszych zleceniach, możliwość zapłaty smsem) robię wszystko (no może prawie wszystko ;] ) co jest związane ze skryptem forum phpBB2 by Przemo, między innymi instalacja skryptu przema, wgrywanie modów, itp.
 
     
Scoobany
[Usunięty]

Wysłany: 05-08-2010, 10:56   

mam dokładnie to samo co sebul00000, u mnie to nie działa
 
     
mercu?

Posty: 62
Wysłany: 04-09-2010, 17:10   

witam i odświeżam , ponieważ po odbanowaniu dany user ma nadal przekreślony kolor
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Kriss^
zbanowany

Pomógł: 10 razy
Posty: 122
Wysłany: 07-12-2012, 17:30   

To jak, działa ten mod czy nie?

Zaraz pewnie się odezwą moi wielbiciele, że mogę sobie zainstalować i sprawdzić, szkoda tylko, że nie mam zmiennego IP ;]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę