phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MaTeK_
10-01-2012, 07:18
Ajax SB by pazmat
Autor Wiadomość
mafialuka

Posty: 206
Wysłany: 01-01-2011, 21:17   

by sie przydała jeszcze opcje ze podstawowego SB w PA wyłaczenia dla ID userów i blokada.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
bielu

Pomógł: 51 razy
Posty: 484
Wysłany: 01-01-2011, 21:42   

poczekajmy narazie na nową wersje
_________________
/// NIE WZPIERAM PHPBB BY PRZEMO///
Koduje style,instaluje skrypty/modyfikacje
<u>pisząc do mnie na gg szykuj przelew</u>
 
     
mafialuka

Posty: 206
Wysłany: 06-01-2011, 14:09   

Ciekawe kiedy taka wyjdzie :P
 
     
bielu

Pomógł: 51 razy
Posty: 484
Wysłany: 06-01-2011, 17:28   

pisze ją już 2 miechy zbiera jeszcze błedy z starej wersji
_________________
/// NIE WZPIERAM PHPBB BY PRZEMO///
Koduje style,instaluje skrypty/modyfikacje
<u>pisząc do mnie na gg szykuj przelew</u>
 
     
Skater


Posty: 198
Wysłany: 26-01-2011, 15:21   

Kiedy instalowałem spider friendly i zedytowałem overall_header.tpl
SB przestało działać, pomoże ktoś?

Daje w załączniku.
_________________
d(-_-)b ~~ d(-.-)b ~~ d(-_-)b
 
     
Pawellll1995


Pomógł: 7 razy
Posty: 165
Wysłany: 27-01-2011, 10:04   

Skater, czy ty nie rozumiesz, że sf i base href nie będzie działać z tym sb?
Nie dociera?
W overall_header masz dodane tylko <basic href="http://wrestling24.pl/">
Jest to to po to żeby czytało ci plik css ( białe strony)

No cóż, inaczej ci tego nie wytłumaczę :roll:
 
     
Skater


Posty: 198
Wysłany: 27-01-2011, 15:25   

A inni mają Spiera i tego SB... Więc może pazmat który stworzył tą modyfikacje zna sposób na obejście tego.

[ Dodano: 27-01-2011, 16:50 ]
SB nieraz zadziała i po odświeżeniu strony znowu nie.
_________________
d(-_-)b ~~ d(-.-)b ~~ d(-_-)b
 
     
pako_umrzyj


Posty: 8
Wysłany: 13-02-2011, 12:41   

chciałbym zgłosić BUG`a i prosić o załatanie go.

Po wpisaniu \ w SB wywala debuga, jest to strasznie uciążliwe bo później forum zasłania debug aż nie wyczyszczę ręcznie wpisu w bazie.

I jeszcze jedna sprawa, jak zrobić aby po wejściu na stronę przewijało SB na ostatni wpis na dół?


Z góry wszystkim dziękuję za pomoc.
 
     
MatraxSn


Posty: 7
Wysłany: 24-02-2011, 04:42   

Kolega ma chyba na mysli cos takiego...

Kod:
AJAX SB DEBUG


at index 5: expected '}', got '<'

{
Warning: include(../cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/fastcommon.php on line 128

Warning: include(../cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/fastcommon.php on line 128

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/fastcommon.php on line 128

Notice: Undefined variable: board_config in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/fastcommon.php on line 146

Notice: Undefined variable: board_config in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/fastcommon.php on line 146

Warning: include(../language/lang_/lang_shoutbox.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/sb.php on line 47

Warning: include(../language/lang_/lang_shoutbox.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/sb.php on line 47

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../language/lang_/lang_shoutbox.php' for inclusion (include_path='.') in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/sb.php on line 47
}

undefined
undefined


Wywala mi to... najczesciej gdy na czacie nic nie pisze... chyba podczas blokowania czatu po nieaktywnosci...

Czy ktos wie jak to poprawic?
_________________
Matrax... ;]
 
     
mateo1992

Posty: 44
Wysłany: 25-02-2011, 09:46   

Po zainstalowaniu ajax sb by pryzmat nie można wysłać wiadomości,również wejście do ogólne-shoutbox nie jest możliwe ponieważ pojawia się indeks administracji.
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 25-02-2011, 16:43   

mateo1992 napisał/a:
ajax sb by pryzmat


Tym to mnie dobiłeś :D

mateo1992 napisał/a:
ównież wejście do ogólne-shoutbox nie jest możliwe ponieważ pojawia się indeks administracji.


Daj plik admin/modules_data.php do załącznika.
 
     
.::kangur::.^^

Pomógł: 1 raz
Posty: 15
Wysłany: 27-02-2011, 17:41   

mam ten sam problem co kolega
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 27-02-2011, 22:00   

.::kangur::.^^, to Ty równiesz daj plik admin/modules_data.php do załącznika.
 
     
MatraxSn


Posty: 7
Wysłany: 03-03-2011, 12:53   

Witam wszystkich...

Mam problem z Czatem na Forum "Ajax SB by pazmat" ...

Wywala mi błąd... najczesciej gdy na czacie nic nie pisze... chyba podczas blokowania czatu po nieaktywnosci... ale nie jestem pewien...

Bylbym bardzo wdzieczny za kazde wskazówki które mogły by pomoc w naprawie tego problemu.
Kilka dni temu pisałem o tym w temacie "Ajax SB by pazmat" ale jeszcze nie udzielono tam odpowiedzi wiec próbuje tutaj...

Kod błędu oraz link do tematu podaje ponizej. Z góry dziekuje za jakiekolwiek zainteresowanie. Pozdawiam.

Dane do zalogowania na Forum:
Kod:
Login: Boot
Haslo: 123456

Link do tematu:
Kod:
http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=108051


Kod błędu:
Kod:
AJAX SB DEBUG


at index 5: expected '}', got '<'

{
Warning: include(../cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/fastcommon.php on line 128

Warning: include(../cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/fastcommon.php on line 128

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/fastcommon.php on line 128

Notice: Undefined variable: board_config in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/fastcommon.php on line 146

Notice: Undefined variable: board_config in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/fastcommon.php on line 146

Warning: include(../language/lang_/lang_shoutbox.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/sb.php on line 47

Warning: include(../language/lang_/lang_shoutbox.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/sb.php on line 47

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../language/lang_/lang_shoutbox.php' for inclusion (include_path='.') in /home/matraxgt/public_html/ajax_sb_mod/sb.php on line 47
}

undefined
undefined
Kod:
_________________
Matrax... ;]
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
konsum

Pomógł: 2 razy
Posty: 126
Wysłany: 03-03-2011, 16:44   

Mam pytanie , czy jest jakaś instrukcja po polsku jak te SB zainstalować , bo wrzuciłem to instrukcje co była w paczce do translatora , ale wyszedł z tego jakiś bełkot, jedyne polskie słowo jakie występuje to ''Znajdź'' znajde i co dalej :D , proszę o rade. :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę