phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Extended warnban groups v. 2.0
Autor Wiadomość
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 09-05-2011, 19:16   

szymon1051 napisał/a:
miało być pernamętnie


Chyba permanentnie...

A po co Ci takie coś? Nie będziesz tego wogóle używał.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
PablooS

Pomógł: 6 razy
Posty: 51
Wysłany: 09-05-2011, 19:23   

szymon1051 napisał/a:
a da się tak zrobić żeby nie których zostawiało w tej grupie tak pernamętnie

Jeśli chcesz ich mieć w grupie zawsze a nie tylko jak dostaną warna to po prostu ich tam dodaj.
Powinno zadziałać...
 
     
Gangst3r


Pomógł: 4 razy
Posty: 207
Wysłany: 22-05-2011, 21:42   

Cytat:
Po otrzymaniu ostrzeżeń o łącznej wartości kwalifikującej się do bana, użytkownik usuwany jest ze wszystkich grup i dodawany do grupy której ID można ustalić w konfiguracji modyfikacji.


Z tego co pamiętam przy tym modzie dodawano liczbę ostów, kfalifikujących się do bana czyli w standardzie 6. A ja mam ustawione 10, a jak dam już 6 to wrzuca mi usera do grupy zbanowani :) Gdzie to zmienić manualnie? :D
 
     
sebul00000


Pomógł: 23 razy
Posty: 451
Wysłany: 23-05-2011, 00:02   

Prosiłbym o jakieś zapytanie, aby dodało już aktualnie zbanowane osoby do tej grupy.
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 23-05-2011, 16:23   

Gangst3r napisał/a:
Z tego co pamiętam przy tym modzie dodawano liczbę ostów, kfalifikujących się do bana czyli w standardzie 6. A ja mam ustawione 10, a jak dam już 6 to wrzuca mi usera do grupy zbanowani :) Gdzie to zmienić manualnie? :D

Tu nie chodzi o ilość ostrzeżeń tylko ich łączną wartość.

sebul00000 napisał/a:
Prosiłbym o jakieś zapytanie, aby dodało już aktualnie zbanowane osoby do tej grupy.

Zapytania takiego skonstruować się nie da, ale w wolnym czasie dodam do Panelu konfiguracyjnego modyfikacji przycisk do dodawania userów do grupy zbanowanych.
 
     
sebul00000


Pomógł: 23 razy
Posty: 451
Wysłany: 29-05-2011, 18:57   

Zauważyłem, że jak włączy się to drugą opcję, czyli odbanowanych do jakiej grupy ma wrzucać, to wtedy obojętnie komu usunie się jakieś ostrzeżenie (nawet 1), to wtedy usuwa mu wszystkie grupy i dodaje do tej jednej.
 
     
Grax

Posty: 9
Wysłany: 29-05-2011, 19:13   

sebul00000 napisał/a:
Zauważyłem, że jak włączy się to drugą opcję, czyli odbanowanych do jakiej grupy ma wrzucać, to wtedy obojętnie komu usunie się jakieś ostrzeżenie (nawet 1), to wtedy usuwa mu wszystkie grupy i dodaje do tej jednej.


No i tak ma być ;]

Ja np. mam że jak ktoś ma 5 ostrzeżeń to przenosi do grupy "BanneD" jak usunę jednego oska to dodaje do grupy "User" :)

Bardzo fajnie działa, dzięki temu kto ją stworzył...
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 29-05-2011, 19:25   

Wydaje mi się, że poprawiłem.

Poprawka do wersji 1.1:

Proszę odinstalować modyfikację i zainstalować wg. zaktualizowanej instrukcji z nazwą 1.1, gdyż zmieniłem pare funkcji i za dużo pisania.
 
     
sebul00000


Pomógł: 23 razy
Posty: 451
Wysłany: 29-05-2011, 20:13   

Grax, no zgadzam się z tym, ale chodziło mi o osoby, które nie zostały zbanowane, a miały 1 czy 2 warny.
 
     
Grax

Posty: 9
Wysłany: 29-05-2011, 20:44   

A no faktycznie, bardzo fajnie że ten błąd zauważyłeś 8)
Ja źle zrozumiałem...
 
     
sebul00000


Pomógł: 23 razy
Posty: 451
Wysłany: 29-05-2011, 23:40   

japi55, tą instrukcję jakoś dziwnie napisałeś...
To
Kod:
include($phpbb_root_path . 'includes/functions_log.'.$phpEx);

powtarza się dwa razy, no ale wiadomo, że skoro coś powtarza się kilka razy, to szuka się tego kolejno, tylko że przy tym pierwszym kod tak jakby pasuje do tego drugiego, bo tekst jest mniej wysunięty na prawo i wizualnie pasuje właśnie aby dodać go przed drugim
Kod:
include($phpbb_root_path . 'includes/functions_log.'.$phpEx);

Więc jak to wykonać? A patrząc na poprzednią instrukcję, to chyba jednak rzeczywiście trochę coś namieszałeś, ale może się mylę ;]
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 30-05-2011, 17:18   

sebul00000 napisał/a:
Więc jak to wykonać? A patrząc na poprzednią instrukcję, to chyba jednak rzeczywiście trochę coś namieszałeś, ale może się mylę ;]

Dzięki, instrukcja poprawiona :)
 
     
sebul00000


Pomógł: 23 razy
Posty: 451
Wysłany: 30-05-2011, 20:04   

W PA w ustawieniach po wyłączeniu tej drugiej opcji, nie da się jej włączyć ponownie... Co prawda można zmienić to w bazie, ale dobrze by było, żeby działało normalnie ^^

Do tego dalej usuwając komuś warna (jednego) przenosi go do grupy z tej drugiej opcji.
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 30-05-2011, 20:46   

Aktualizacja do wersji 1.1.1

Dla tych, którzy mają wersję 1.1.

Aby zainstalować poprawkę wystarczy cofnąć edycję pliku admin/admin_board.php według starej instrukcji oraz edytować zgodnie z nową instrukcją.

Jak znajdziecie jakieś błędy w instrukcji/działaniu moda oraz jakiś pomysł wam zaświta w głowie - piszcie.
Co do opisanej propozycji kilka postów temu ( dodanie do grupy zbanowanych wszystkich którzy już mają tyle ostrzeżeń ), zajmę się tym za 2 tygodnie.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
sebul00000


Pomógł: 23 razy
Posty: 451
Wysłany: 31-05-2011, 12:39   

Jakbyś mógł, to zajmij się trochę szybciej tym co napisałem wcześniej, czyli powiedzmy, że mamy limit ostrzeżeń na 6 (przy 6 leci ban), damy komuś 3 warny, a potem edytując bądź usuwając te 3 warny, userowi zabierane są dotychczasowe grupy i przenoszony jest do tej grupy co się podaje w drugiej opcji. A w PA już jest wszystko dobrze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę