phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
SQL Wywala mi b??d, z takimi literkami: .MYI lub MYD
Autor Wiadomość
Crack



Pomógł: 136 razy
Posty: 1442
Wysłany: 13-06-2004, 14:16   

Napraw phpbb_vote_desc
_________________
[ DumpLoader 1.0 ] [ Spider Friendly 1.3.12 Google Sitemaps 1.4 ]
[ Tanuki: recenzje anime | forum ]
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
spid

Posty: 15
Wysłany: 13-06-2004, 14:19   

Dzieki juz sobie poradziłem.
Co sie okaza?o admin serwa przed obaw? ze strony exploitów zmienić prawda dostępu do katalogu /tmp/
i dlatego forum niemiało jak działał...
Sorki ze tak póżno informuj?.
 
     
B?czAs

Posty: 3
Wysłany: 24-03-2005, 12:30   

jak mam i skad wgrac tabele z oryginalnego phpbb ??? dzie to jest???

wykasowalem tabele 'phpbb_users" i co terazłą
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 24-03-2005, 14:59   

jak wykasowałe? phpbb_users to wgraj ją z kopi bazy danych :roll:
 
     
donius

Posty: 9
Wysłany: 25-06-2005, 17:09   

Cytat:

Error getting user list for group

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ORDER BY u.username LIMIT 0, 35' at line 7

SELECT u.username, u.user_id, u.user_viewemail, u.user_posts, u.user_regdate, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_msnm, ug.user_pending FROM phpbb_users u, phpbb_user_group ug WHERE ug.group_id = 4 AND u.user_id = ug.user_id AND ug.user_pending = 0 AND ug.user_id <> ORDER BY u.username LIMIT 0, 35

Line : 769
File : groupcp.php

To moj blad jak proboje wejsc do grupy moderatorow (www.hax4mu.info)
 
     
SIMtel


Pomógł: 60 razy
Posty: 581
Wysłany: 25-06-2005, 17:22   

http://www.hax4mu.info/check_files.php
 
     
donius

Posty: 9
Wysłany: 25-06-2005, 18:38   

Tyle ze mialem wgrywane mody np. Edycja punktow pomogl i Typy tematow, dlatego moze pokzywac to co pokazuje...
 
     
SIMtel


Pomógł: 60 razy
Posty: 581
Wysłany: 25-06-2005, 20:13   

Masz błąd w twojej składni SQL; sprawdź instrukcję, która odpowiada twojej wersji serwera MySQL dla właściwej składni.
Spróbuj zoptymalizować i naprawić wszystkie tabele w phpMyAdmini'e :) .
 
     
Emperial

Posty: 29
Wysłany: 14-09-2005, 16:04   

Forum działa od poł roku bez problemu do dnia dzisiejszego.Mianowicie działąło potem nagle strona sie nie otwierała.(mysle ze cos ns webasie sie stało) a jak juz sie otworzyła strona mam raki błąd.Co mam zrobic ?

Couldn't access list of Forums

Cytat:
DEBUG MODE

SQL Error : 1030 Got error 127 from table handler

SELECT f.*, p.post_time, p.post_username, u.username, u.user_id, t.topic_last_post_id, t.topic_title FROM ((( phpbb_forums f LEFT JOIN phpbb_posts p ON p.post_id = f.forum_last_post_id ) LEFT JOIN phpbb_users u ON u.user_id = p.poster_id ) LEFT JOIN phpbb_topics t ON t.topic_last_post_id = p.post_id AND t.forum_id = f.forum_id) ORDER BY f.forum_order, f.forum_id

Line : 280
File : functions.php
 
     
julu

Posty: 80
Wysłany: 19-10-2005, 19:20   

Tutaj pisałem: http://www.przemo.org/php...p=121815#121815
ale pan mod mi zamknął temat odsyłając mnie tutaj. Warna nie mam mu za złe bo nie doszukałem się tego tematu ale zamykając go nie dał mi możliwości powiadomienia, że naprawienie tabeli album nic nie daje.
Może są jeszcze inne powody? Jak mogę wgrać z zrzutu tylko tą jedną tabelę (phpbb_album)?
Jak coś to mam tak na forum:
http://www.aewrocforum.webd.pl/phpbb2/album.php
 
     
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 19-10-2005, 20:08   

julu, zamykanie tematu i warn to "standardowa procedura" przy pytaniach z FAQ.
Ale jako że Ci to nie pomogło, poszukałem i znalazłem:
Cytat:
MySQL is not configured properly. The error:

Can't create/write to file '/tmp/#sql4e3_fd97_2.MYI' (Errcode: 13)

Means that MySQL does not have permission to write to it's temp directory. You should send this error to whoever manages the server, or whoever installed MySQL to get it fixed up.

Co znaczy mniej więcej tyle, że serwer jest źle skonfigurowany i MySQL nie może zapisywać w folderze tymczasowym. Wyślij mail do admina z tym błędem i np. cytatem mojej wypowiedzi ;) .

Cytat pochodzi ze strony http://www.gossamer-threads.com
 
     
julu

Posty: 80
Wysłany: 19-10-2005, 20:29   

Wiem, że to taka procedura, ale denerwuj±ce to to jest ;)

Domysliłem się, że to wina serwera po tym jak zamknąłeś identyczny post. ;) A ten kto go napisał miał serwer webd.pl

Wszystko już jest cacy. Pozdrawiam.
 
     
Mokujin


Posty: 7
Wysłany: 08-02-2006, 23:26   

Kod:
Could not obtain vote data for this topic

DEBUG MODE

SQL Error : 1 Can't create/write to file '/usr/tmp/mysql/#sql_10dfc_0.MYI' (Errcode: 2)

SELECT vd.vote_id, vd.vote_text, vd.vote_start, vd.vote_length, vd.vote_max, vd.vote_voted, vd.vote_hide, vd.vote_tothide, vr.vote_option_id, vr.vote_option_text, vr.vote_result FROM phpbb_vote_desc vd, phpbb_vote_results vr WHERE vd.topic_id = 6446 AND vr.vote_id = vd.vote_id ORDER BY vr.vote_option_id ASC

Line : 1301
File : viewtopic.php

Taki blad pojawia sie we wszystkich tematach, gdzie sa ankiety. Jak to naprawic?
 
     
peemovsky

Posty: 1
Wysłany: 13-02-2006, 15:13   

Witam serdecznie.

Mam podobny problem jak Emperial (parę postów wyżej). Widzę że nikt mu nie odpowiedział więc wrzucam jeszcze raz na tapetkę. Niestety mod Widma nie chce mi działać. Co muszę zrobić ?


Cytat:

Couldn't access list of Forums

DEBUG MODE

SQL Error : 1030 Got error 127 from storage engine

SELECT f.*, p.post_time, p.post_username, p.post_approve, u.username, u.user_id, u.user_level, u.user_jr, t.topic_last_post_id, t.topic_title FROM grudz_forums f LEFT JOIN grudz_posts p ON (p.post_id = f.forum_last_post_id) LEFT JOIN grudz_users u ON (u.user_id = p.poster_id) LEFT JOIN grudz_topics t ON (t.topic_last_post_id = p.post_id AND t.forum_id = f.forum_id) ORDER BY f.forum_order, f.forum_id

Line : 234
File : functions.php
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
tijo

Posty: 1
Wysłany: 17-02-2006, 08:32   

A mi wywala wchodząc do jednego tematu takie cos:


Could not obtain vote data for this topic

DEBUG MODE

SQL Error : 1030 Got error 28 from table handler

SELECT vd.vote_id, vd.vote_text, vd.vote_start, vd.vote_length, vd.vote_max, vd.vote_voted, vd.vote_hide, vd.vote_tothide, vr.vote_option_id, vr.vote_option_text, vr.vote_result FROM phpbb_ktmvote_desc vd, phpbb_ktmvote_results vr WHERE vd.topic_id = 117 AND vr.vote_id = vd.vote_id ORDER BY vr.vote_option_id ASC

Line : 1301
File : viewtopic.php
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę