phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:28
Diamenty MOD
Autor Wiadomość
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 11-08-2012, 19:18   

Miałem czekać na nowe poziomy, dodać coś nowego, ale brak natchnienia i inspiracji, więc takie małe poprawki, które wykryłem.

Wersja 3.3

Zmiany:
- poprawiony błąd z przesyłaniem diamentów
- naprawiono błąd z awatarami i sygnaturami (mimo posiadania poziomu, nie zwiększała się wielkość maksymalnych rozmiarów obrazka)

Jeśli instalowałeś wersję v3.2 pobierz plik Diamenty MOD v3.3 i zapoznaj się z plikiem "Aktualizacja z v3.2 do v3.3".

Proszę administrację o nadpisanie poprzedniej paczki w pierwszym poście, gdyż nie mogę edytować.

[ Komentarz dodany przez: Tommekk80: 12-08-2012, 20:13 ]
Paczka w pierwszym poście zaktualizowana
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Pawlok
Czarna lista


Pomógł: 2 razy
Posty: 245
Wysłany: 14-08-2012, 11:38   

Po zainstalowaniu nowego forum przema 1.12.7 nie mozna tego zmienic bo nie ma w pilku tej linijki:

Cytat:

#-----[ Otwórz ]------------------------------------------
#

shoutbox_view.php

#
#-----[ Znajdź ]------------------------------------------
#

maxlength="' . $shoutbox_config['text_lenght'] . '"

#
#-----[ Zmień na ]------------------------------------------
#

maxlength="' . $shoutbox_config['text_lenght'] . ' + ' . $userdata['sb_chars'] . ' + ' . $userdata['sb_chars2'] . '"
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 15-08-2012, 11:55   

Pawlok, wiem, wiem. Muszę całą instrukcję przepatrzyć, żeby wszystko zgadzało się. W wolnym czasie to zrobię.
 
     
emiloski94


Pomógł: 2 razy
Posty: 363
Wysłany: 07-09-2012, 16:51   

Mam problem.
W wchodzeniu do PA
mam błąd:
Kod:
Parse error: syntax error, unexpected ';', expecting ')' in /home/masturba/public_html/admin/modules_data.php on line 137


ocb?

daje plik

[ Dodano: 07-09-2012, 19:16 ]
I jeszcze pytanie.

1.Bazuje to na PlusMinus

a co z tymi ostrzeżeniami ze starego dodawania?
Bo jak patrze to nie moge usunac.

2. W jaki sposób usunąć te przywileje z SB, nie mam u siebie SB więc to nie potrzebne.

3. Chciałbym dodać więcej SMS premium jak to zrobić?

4. Nie chce dodawać na stałe tylko na określony czas. Mam jednego moda z forum co automatycznie usuwa z grupy. Chciałbym zmienić nazwy "VIP" "Super vip" oraz dodać jeszcze inne. np. VIP 7, VIP 14 etc. jak to zrobić?
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 07-09-2012, 19:19   

Sprawdź. Na pozostałe pytania niech ci może autor moda odpowie lub ktoś, kto z niego korzysta.
 
     
emiloski94


Pomógł: 2 razy
Posty: 363
Wysłany: 07-09-2012, 21:10   

Niby działa
Jednak nie do końca poprawnie.

Klikam na diamenty
http://screenshooter.net/1441562/rufmfta
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 08-09-2012, 16:16   

1. Usunąć? Wejdź w ogólne->ostrzeżenia użytkowników i wyłącz ją
2. hmmm... To ciężko by było nie przerabiając dużej części modyfikacji. Ale możesz coś wykombinować... Jeżeli nie edytujesz plików 'shoutbox...', to poziomy z Sb nie będą działać, możesz dać za 0 diamentów, żeby po prostu przejść przez ten poziom i ewentualnie zmienić lang na jakiś inny tych poziomów z SB...
A kto wie, może kiedyś napiszę poprawkę, aby można było zarządzać każdym poziomem, aby usuwać, zmieniać itd. poziomy'
3. nie rozumiem pytania xd
4. Zmienić nazwy - nie ma problemu, w lang_diamenty zmienisz. A co dodania nowych grup - to już trzeba dodać w skrypcie. Może napisz w zleceniach, ktoś może się podejmie, a jeśli nie, to może ja jutro Ci to napisze.
 
     
emiloski94


Pomógł: 2 razy
Posty: 363
Wysłany: 08-09-2012, 16:42   

Warmix napisał/a:
1. Usunąć? Wejdź w ogólne->ostrzeżenia użytkowników i wyłącz ją
2. hmmm... To ciężko by było nie przerabiając dużej części modyfikacji. Ale możesz coś wykombinować... Jeżeli nie edytujesz plików 'shoutbox...', to poziomy z Sb nie będą działać, możesz dać za 0 diamentów, żeby po prostu przejść przez ten poziom i ewentualnie zmienić lang na jakiś inny tych poziomów z SB...
A kto wie, może kiedyś napiszę poprawkę, aby można było zarządzać każdym poziomem, aby usuwać, zmieniać itd. poziomy'
3. nie rozumiem pytania xd
4. Zmienić nazwy - nie ma problemu, w lang_diamenty zmienisz. A co dodania nowych grup - to już trzeba dodać w skrypcie. Może napisz w zleceniach, ktoś może się podejmie, a jeśli nie, to może ja jutro Ci to napisze.

1. Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś. Chodzi mi o to że, jak dawałem ostrzeżenia pare dni temu to było to z standardowego Warnings, Diamenty działają na ostrzeżeniach z Plus i minus i jak wgrałem te all modyfikacje wczoraj to jak ktoś ma jeszcze ze standardowego "dodawania" to nie może ich usunąć.
2. Z tym po kombinuje. Znalazłem w diamenty_body zobacze czy da się usunąć nie zostawiając tabelki
3. Chodzi mi że więcej pól do "doladuj" bo teraz mam 3 i moge dodac 4 numery sms premium a achciałbym więcej.
4. jak wiadomo nikt w zleceniach nie podejmie się modyfikacji czyjejś modyfikacji.


Możesz zobaczyć ten plik modules_data? Bo nie działa poprawnie ;/

[ Dodano: 08-09-2012, 18:25 ]
Możesz mi też napisać, gdzie przyregulować? Bo rozjechało mi się.
Oraz gdzie zmienić kolory "posiadany" itp.

http://screenshooter.net/1441562/wpuyecp
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 09-09-2012, 07:33   

Sprawdź.
 
     
emiloski94


Pomógł: 2 razy
Posty: 363
Wysłany: 09-09-2012, 10:39   

Działa.

Dzięki wielkie ;)

[ Dodano: 09-09-2012, 19:15 ]
Co do tej regulacji

zauważyłem, że tylko w Operze tak rozciąga w chrome i FF jest dobrze...

[ Dodano: 10-09-2012, 20:37 ]
Jeszcze pytanie, jak zrobić, aby np po lewej stronie był "Pakiet VIP 14" i jak klikne na niego, to przechodzi na pod strone z przywilejami itp.
 
     
Azuel


Pomógł: 1 raz
Posty: 69
Wysłany: 24-12-2012, 10:54   

Warmix napisał/a:

- naprawiono błąd z awatarami i sygnaturami (mimo posiadania poziomu, nie zwiększała się wielkość maksymalnych rozmiarów obrazka)


Mimo wszystko nadal nie działa.

Domyślnie mam ustawione 150 x 150 pikseli,

Jeden z poziomów dodaje o 10 pikseli a drugi o 20 tak jak było domyślnie.

W profilu ukazuje bowiem 180 x 180 pikseli jakie może być lecz pliku nie przyjmuje i wyświetla komunikat że jest za duży i powinien być mniejszy niż 150 x 150 ...

Zainstalowałem modyfikację z pierwszego posta z aktualizacją do wersji v3.3
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 26-12-2012, 10:23   

Daj proszę pliki:
includes/usercp_register.php
includes/usercp_avatar.php
includes/usercp_signature.php
 
     
Azuel


Pomógł: 1 raz
Posty: 69
Wysłany: 26-12-2012, 16:59   

Proszę bardzo.
 
     
czesio56560


Pomógł: 210 razy
Posty: 1131
Wysłany: 27-12-2012, 10:32   

Co z wersją 1.12.7 czy na niej wszystko będzie działać ?
_________________
Nie wiem.
Nie znam się.
Zarobiony jestem.
Przyjdź Pan jutro.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Azuel


Pomógł: 1 raz
Posty: 69
Wysłany: 27-12-2012, 22:59   

Właśnie o to jest pytanie.

Nie wiem czy ten mój problem z avatarami to nie jest kwestia nowej wersji forum czy też nie.

Po za tym mam zainstalowaną wersję 1.12.7 oraz Diamenty i prócz avatarów i sygnatur wszystko mi działa.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę