phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:27
Beer 2.4
Autor Wiadomość
Jedi Master

Posty: 14
Wysłany: 09-10-2012, 18:10   

Odpowie ktos na moje pytanie? http://www.przemo.org/php...p=753010#753010
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
sebek889

Posty: 25
Wysłany: 22-11-2012, 17:20   

Witam, mam taki problem, mod działa ale gdy chcę "Sprawdzić pliki" wyskakuje mi coś takiego

Kod:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/polskisk/public_html/cache/tpl_CsAtom.admin.page_header.php:2) in /home/polskisk/public_html/includes/functions.php on line 1750


Proszę pomóżcie
 
     
Azuel


Pomógł: 1 raz
Posty: 69
Wysłany: 17-12-2012, 20:51   

sebek889 napisał/a:
Witam, mam taki problem, mod działa ale gdy chcę "Sprawdzić pliki" wyskakuje mi coś takiego

Kod:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/polskisk/public_html/cache/tpl_CsAtom.admin.page_header.php:2) in /home/polskisk/public_html/includes/functions.php on line 1750


Proszę pomóżcie



Ja miałem też problem podobnie jak Twój tylko trochę więcej linijek tekstu ale opierał się na tym samym.
Backup plików powinieneś mieć, wrzuć z powrotem na serwer, a potem wrzuć na nowo pliki przerobione i wykonaj włączanie modyfikacji w PA na nowo.

Mi się udało.
 
     
LoZt

Posty: 35
Wysłany: 27-01-2013, 10:38   

Witam, jak dodać to, żeby trzeba było postawić piwo, by zobaczyć co jest w code?
 
     
Majkelo



Pomógł: 1283 razy
Posty: 3081
Wysłany: 27-01-2013, 10:43   

LoZt napisał/a:
Witam, jak dodać to, żeby trzeba było postawić piwo, by zobaczyć co jest w code?


Kod:
[hide]text[/hide]
 
     
Aro1z

Posty: 15
Wysłany: 19-02-2013, 23:25   

Witam czy może mi ktoś wyłączyć z tego moda tylko tą modyfikację "wystawiono x piw(a)" ?

Był bym bardzo wdzięczny ;)
 
     
Milicja_HwDm

Posty: 21
Wysłany: 27-02-2013, 11:29   

Witam
jak daje piwo to pisze mi ze nie można dodać piwa użytkownikowi a i tak daje te piwo trochę to dziwne ;p
a i nie mam tego u siebie PA -> Ogólne -> Piwo
co mogłem zile wgrać

[ Dodano: 27-02-2013, 12:02 ]
już wszystko jest ok zapomniałem jednego kodu wgrać ;p
_________________
http://nie-spamuj.eu
 
     
KOŁO

Posty: 33
Wysłany: 04-03-2013, 23:22   

Witam
Zainstalowałem moda i mam takie problemy:
Ikona PIWO jest nad przyciskami PW itp a nie obok

Jak to naprawić?

Jak kliknę Sprawdź poprawność instalacji plików.
wyskakuje mi:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kolo82/domains/nazwa.domeny/public_html/cache/tpl_DAJ_Green.admin.page_header.php:2) in /home/kolo82/domains/nazwa.domeny/public_html/includes/functions.php on line 1750

Choć to działa poprawnie http://clonmel.pl/check/cf_beer.php

Także jak zaznaczę NIE - Uruchom modyfikację to i tak ją widzę.

Z góry dziękuje

[ Dodano: 04-03-2013, 23:53 ]
Edytuje użytkownika a tam takie kwiatki


Warning: include(readTitle.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in pewien_adres/public_html/includes/bbcode.php on line 30

Warning: include(readTitle.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in pewien_adres/public_html/includes/bbcode.php on line 30

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'readTitle.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in pewien_adres/public_html/includes/bbcode.php on line 30
 
     
endine

Posty: 5
Wysłany: 09-04-2013, 20:24   

Witam. Z tego co widzę (ja) nie odświeżyłem tematu, więc zapytam tutaj.

Wgrałem BeerModa 2.4 i w PA "Sprawdź poprawność instalacji plików." Mam wszystko OK.
Jedyny problem, który posiadam jest taki, że gdy chcę otworzyć jakikolwiek temat/post na forum to nic się nie dzieje...znaczy strona się ładuje i robi się biała i na tym kończy.

Zamieniałem różne pliki (z moich kopii) i nadal jest to samo. Może mi ktoś pomóc?

Bardzo proszę i pozdrawiam, ednine.
_________________
Pozdrawiam, endine.
 
     
dydeq

Posty: 1
Wysłany: 10-04-2013, 15:03   

Witam, mam problem, i liczę na Waszą pomoc. Otóż chciałbym najlepiej usunąć lub zmienić kolor tego paseczka, w którym jest napisane: "Autor postu otrzymał x piw", oraz zmienić kolor tego paseczka, w którym są napisane nicki graczy, którzy dali piwo. Z tym 1 mam taki problem, że po zmianie grafiki bodajże "beer.png" zmieniło mi tylko połowę koloru paska -.- . Z tym drugim mam taki problem, że nie wiem gdzie jakkolwiek go zmienić, proszę o pomoc, tutaj zamieszczam zdjęcie tego, jak wygląda to u mnie.

 
     
czesio56560


Pomógł: 210 razy
Posty: 1131
Wysłany: 13-04-2013, 10:06   

Do *.css dodawałeś klasy do beer moda, tam jest są te kolory, zobacz.
_________________
Nie wiem.
Nie znam się.
Zarobiony jestem.
Przyjdź Pan jutro.
 
     
staviol

Posty: 2
Wysłany: 03-05-2013, 15:34   

Witam, po zainstalowaniu moda wyskakuje mi w shoutboxie taki komunikat:
Cytat:
Parse error: syntax error, unexpected $end in /virtual/ustawika.cba.pl/includes/bbcode.php on line 923


jak znaleźć tą linie i co ewentualnie tam zmienić? jestem narazie troche ciemny w tych sprawach także prosze o wyrozumiałość :)
 
     
affectpct

Posty: 10
Wysłany: 24-05-2013, 16:11   

u mnie jest problem po edycji straciłem polskie znaki ;/
a po drugie nie mam tego moda w pa. jakieś pomysły?

[ Dodano: 24-05-2013, 17:20 ]
dobra znalazłem go w panelu pod nazwą piwo ale jest problem gdy daje sprawdź instalacje poprawności plikow to dostaje:
The requested URL /admin/admin_beermod_cf.php was not found on this server.

tylko że w paczce nie ma takiego pliku więc o co chodzi?????

[ Dodano: 24-05-2013, 17:25 ]
dobra lipa totalna tego moda nie widze w panelu admina co robic?

[ Dodano: 24-05-2013, 18:49 ]
kurde spierdzieliem całe forum ;/
 
     
Mr.Daniel

Posty: 9
Wysłany: 02-06-2013, 13:52   

Witam, mam problem gdy wgrywam to nie ma ikonki Piwa, wgrałem wszystko dobrze itd... Proszę o pomoc
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
BoRii

Pomógł: 4 razy
Posty: 170
Wysłany: 02-06-2013, 13:57   

Pewnie nazwa ikonki piwa nie zgadza się z ta wpisaną w plikach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę