phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:27
Beer 2.4
Autor Wiadomość
Mr.Daniel

Posty: 9
Wysłany: 02-06-2013, 14:07   

Zaraz sprawdzę, albo mam taki błąd Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /home/sharpeag/public_html/includes/usercp_viewprofile.php on line 783 jak wgrywam to do usercp_viewprofile.php $beermod->viewprofile($profiledata); proszę o pomoc jeszcze raz xD
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
KeToB

Posty: 6
Wysłany: 14-07-2013, 19:24   

Żal zwaliło mi całe forum -.-

// MOD Beer 2.4 define('BEER_TABLE', $table_prefix . 'beers'); // MOD Beer 2.4 include($phpbb_root_path . 'includes/functions_beermod.'.$phpEx);
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/makersmo/public_html/includes/constants.php:222) in /home/makersmo/public_html/includes/sessions.php on line 583

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/makersmo/public_html/includes/constants.php:222) in /home/makersmo/public_html/includes/sessions.php on line 584
// MOD Beer 2.4 $lang['Beer_Login'] = 'Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.'; $lang['Beer_Author'] = 'Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać postaw autorowi posta piwo.'; $lang['Beer_Post'] = 'Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy odpowiedzieć w temacie.'; $lang['Hide_Protect'] = 'Chroniona wiadomość nie może kopiować w cytacie!'; // MOD Beer 2.4 $images['icon_beer'] = "$current_template_images/{LANG}/icon_beer.gif\" width=\"59\" height=\"18";
Fatal error: Call to a member function init() on a non-object in /home/makersmo/public_html/index.php on line 86

[ Dodano: 14-07-2013, 20:42 ]
Poprawiłem kilka. Zostało takie coś, nie wiem co mam z tym zrobić...

// MOD Beer 2.4 define('BEER_TABLE', $table_prefix . 'beers');
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/makersmo/public_html/includes/constants.php:222) in /home/makersmo/public_html/includes/sessions.php on line 583

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/makersmo/public_html/includes/constants.php:222) in /home/makersmo/public_html/includes/sessions.php on line 584

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/makersmo/public_html/includes/constants.php:222) in /home/makersmo/public_html/includes/sessions.php on line 583

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/makersmo/public_html/includes/constants.php:222) in /home/makersmo/public_html/includes/sessions.php on line 584

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/makersmo/public_html/includes/constants.php:222) in /home/makersmo/public_html/includes/functions.php on line 1750
 
     
NineX



Pomógł: 546 razy
Posty: 1983
Wysłany: 14-07-2013, 22:50   

KeToB,
Kod:
#
#-----[ OPEN ]--------------------------------------------------------
#

includes/constants.php

#
#-----[ FIND ]--------------------------------------------------------
#

?>

#
#-----[ BEFORE, ADD ]-------------------------------------------------
#

// MOD Beer 2.4
define('BEER_TABLE', $table_prefix . 'beers');


define masz dodać przed ?> a nie po.
 
     
KeToB

Posty: 6
Wysłany: 15-07-2013, 07:59   

I co mi to dało.. jak dalej nie działa
 
     
Nexer008


Pomógł: 231 razy
Posty: 772
Wysłany: 15-07-2013, 11:42   

a usunąłeś to co było po tym ? ?> ??
_________________
Niestety, z powodu braku czasu zaprzestałem udzielania się na tym forum. Można się ze mną skontaktować poprzez informacje dodane w profilu.
 
     
KeToB

Posty: 6
Wysłany: 15-07-2013, 14:45   

Tak, wszystko jest dobrze zrobione. A wyskakuje jakiś błąd.. :X

http://www.makersmods.xaa.pl/check/cf_beer.php
 
     
Nexer008


Pomógł: 231 razy
Posty: 772
Wysłany: 15-07-2013, 15:09   

http://www.makersmods.xaa.pl/check/cf_beer.php
u mnie nie błędu ;)
_________________
Niestety, z powodu braku czasu zaprzestałem udzielania się na tym forum. Można się ze mną skontaktować poprzez informacje dodane w profilu.
 
     
KeToB

Posty: 6
Wysłany: 15-07-2013, 15:25   

Wcześniej był błąd /home/makersmo/public_html/includes/sessions.php
na liniach 584 i 584
583
setcookie($cookiename . '_data', serialize($sessiondata), $current_time + 31536000, $cookiepath, $cookiedomain, $cookiesecure);
584
setcookie($cookiename . '_sid', $session_id, 0, $cookiepath, $cookiedomain, $cookiesecure);

Usunąłem to... i forum działa ale teraz logowanie nie działa....
/home/makersmo/public_html/includes/functions.phpon line1750
I tu jest kod :

header('Location: ' . $server_protocol . $server_name . $server_port . $script_name . $url);

Prosze o pomoc :X

[ Dodano: 16-07-2013, 00:34 ]
Zero odpowiedzi, nic -.- żałosne... nikt tu już nie wchodzi żałuje tylko że zainstalowałem phpbb bo nawet nikt nie umie pomóc

Czekam od kilku dni na pomoc zero poprawnych odpowiedz a nawet zero odpowiedz >.<
 
     
Zielek


Pomógł: 121 razy
Posty: 297
Wysłany: 05-08-2013, 07:29   

Witam, mam wgranego Beer Moda 2.2a by qbs, co mam zrobić żeby uzyskać efekty takie:
- Beer Counter
- Tagi [ hide ]
- Check Files Beer (nowa) :mrgreen:

bo tutaj jest z wersji 2.3 do 2.4 a ja mam inna wersje.
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 05-08-2013, 18:38   

Zielek napisał/a:
co mam zrobić

Przeczytać pierwszą stronę tematu.
 
     
BartezzWRC

Posty: 1
Wysłany: 11-09-2013, 09:58   

Witam, czy da się zrobić tak aby w widoku tematu wyświetlało ilość piw nawet jeśli nikt nie otrzymał/postawił ani jednego? Coś takiego jak jest w profilu -> Piwa: postawione 0, otrzymane 0.

[ Dodano: 20-09-2013, 07:53 ]
Okej, poradziłem sobie z tym, w razie czego służe pomocą :)
 
     
sielly

Posty: 10
Wysłany: 06-10-2013, 16:21   

po wejściu w piwo w panelu administracyjnym mam błąd:

Kod:
Błąd Ogólny
Modification not installed.
 
     
Master93

Pomógł: 21 razy
Posty: 744
Wysłany: 06-10-2013, 20:11   

wgrałeś pliki z paczki?
 
     
sielly

Posty: 10
Wysłany: 08-10-2013, 12:32   

tak, wszystko wgrałem, sprawdzałem 2 razy, a problem nadal się pojawia.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Master93

Pomógł: 21 razy
Posty: 744
Wysłany: 08-10-2013, 13:03   

to nie pozostaje nic innego jak sprawdzić poprawność plików jeszcze raz
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę