phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytec
08-01-2014, 20:30
DOWCIPY, ZARTY, ANEGDOTY :)
Autor Wiadomość
gaget3


Posty: 351
Wysłany: 01-02-2012, 19:12   

Cytat:
15:00 <hanish> qwaa te zupy to zawsze takie gorące muszą być...ide na moment za okno ją wystawić..akurat dokończe skrypt.
...
16:28 <hanish> ktoś chce lody pomidorowe?

Cytat:
<Krzysio> Czy znacie proste sztuczki do zrobiena przez każdego?
<griz636> no, ja kiedyś skręciłem obie nogi w kostkach, siedząc na kiblu, ..serio. Niezła sztuczka
<bone_man> griz636 --> sorki, ale co ty tam robiles? silowales sie, czy jak??
<griz636> haha, bardzo śmieszne, wcale nie waliłem żadnego konia, normalnie siedzialem, srałem, czytałem, kibel pękł i wizja posadzenia mojej białej dupy na ostrych kawałkach ceramiki nie wydała mi się ciekawa, próbowałem ustać, ale stopy miałem tak ułożone, że w momencie obciążenia poprostu sie skręciły. Heh, wiecie jak żona na mnie patrzyła jak wyjąc wyczołgałem sie ze sracza....:(

Cytat:
<Hierro> Hehe, niedługo wypłata, to sobie zaszaleje :D
<Jeno> Niby jak?
<Hierro> Zatankuje do pełna

Cytat:
<niko> ile byś chciał za tą płytę główną?
<palec> 150 zł
<niko> za 100 biorę
<palec> nie obchodzi mnie cennik twoich usług...
_________________
Inspektor Gaget xD
Poza forum pomagam odpłatnie. Jeśli nie wiesz co napisać nie pisz. Nie marnuj mojego cennego czasu.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
paweo

Posty: 95
Wysłany: 19-03-2012, 15:57   

Znalazłem coś na tym forum:

Sysk:

ma problem z kolorem w grupach , powiedzmy że mam 4 grupy -

świerzak , zapoznawak, obeznaniak, zaawansowaniak

w pierszeństwo grup grupy od lewej do prawej są w kolejności od dołu do góry

świeżak jest od 0 postów i ma kolor szary

zapoznawak jest pod 5 postów i ma kolor niebieski



w synchron pisze że wyświetla się kolor grupy wyższej (kolor nicka usera) mi natomiast wyświetla się kolor świeżak zamiast zapoznawak dla usera od 5 postów (user jest w grupie zapoznawak ) dzieje się tak co do wszystkich userów w tej grupie


co jest nie tak ?

Tommekk80:


Adres forum: http://evsms.ugu.pl

Masz tam tylko rangi domyślne kolego - jest jeszcze coś takiego, jak rangi dla grup. Poczytaj Podręcznik Administratora.

Sysk:

kolego a kto powiedział że jest to na tym forum - mam wiele for


opisalem problem - prosze o pomoc


Sysk:

ale ja chcę mieć ten !

niektórzy mają localhost i się nie czepiacie a mnie zawsze o najdrobniejsze ...

Tommekk80:

Sysk,
Cytat:
3. Jeśli temat dotyczy innego forum niż to w Twoim profilu, podaj jego adres w treści pytania.


Podaj adres forum - tego wymaga regulamin. Jak nie podasz adresu, niestety nikt ci nie pomoże. Jak nie ma wglądu w forum, potrzebny też będzie user testowy.
Nie jesteśmy wróżkami, nie będziemy zgadywać co zrobiłeś źle.

Sysk:

przecież mam adres forum podany http://evsms.ugu.pl

---------------------------------------


Link: http://www.przemo.org/php...ic.php?t=133132

Ten user nie wie że jak ktoś chce mu pomóc, to też wymaga
 
     
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 19-03-2012, 17:34   

paweo, i to cię bawi? To wyobraź sobie, że poza siecią ludzie "komunikują" się w ten sam sposób. To nie jest zabawne, to jest straszne poniekąd; wykorzystywanie technologii i wiedzy w irracjonalny sposób. To jak kupić sobie kilka zestawów pięknie oprawionych książek, postawić na półce i tworzyć złudzenie, że się je przeczytało i zrozumiało.
 
     
paweo

Posty: 95
Wysłany: 05-04-2012, 20:29   

Ostatnio odwiedzili to forum:


Bla 1970-01-01 01:00
:shock:

Link: TUUUU


[ Dodano: 05-04-2012, 21:34 ]
Tłumacz google:

P: Jak uzyskać pełny dostęp do DNSreport?
: Wystarczy zakup lub próba profesjonalny zestaw narzędzi i ruszasz i działa.
P: Co mogę dostać z Professional Toolset?
: Dostajesz nieograniczony dostęp do wszystkich naszych narzędzi, Center Server poczty testowej i DNSreport. Nieograniczona licencja jest tylko $ 79/yr na użytkownika (to mniej niż 7 dolarów miesięcznie). Jeśli chcesz kupić DNSalert lub RBLalert ci, należy zakupić oddzielnie.
Q: Czy mogę kupić serwera poczty Centrum Testów tylko?
: Tak, można kupić dostęp do serwera pocztowego przetestować dostęp Center za $ 49/yr na użytkownika. Łączy w czasie rzeczywistym, narzędzia, deski rozdzielczej MX, email analizator Path i warcaby Anti-Spam/Anti-Virus.
Q: Jak działa wolny próbny?
: Twoja licencja DNSstuff, który rozpoczyna się 7-dniowy okres próbny, rozpocznie się po zakończeniu rejestracji. Wystarczy zrezygnować w dowolnym momencie przed końcem procesu, a nie będą pobierane. Jeśli podoba Ci narzędzia, nic nie robić i twoja roczna licencja automatycznie trwa tak długo, jak zdecydujesz się na pozostanie klient. Aby anulować automatycznie odnowiony, kliknij na "Moje konto" i kliknąć "Cancel Auto-Renew" dla tego produktu.
Q: Dlaczego pytasz o danych karty kredytowej Pełna obsada?
: Podając kartę kredytową dla procesu, można uniknąć nieprzerwaną pracę na końcu 7 dni. Nie próbujemy oszukać cię tutaj. Jesteśmy pewni, doświadczysz korzyści z naszych narzędzi, ale jeśli nie - po prostu anulować w każdej chwili w trakcie procesu. Bez pytań. Jeśli nadal, abonament zostanie automatycznie odnowić na daty ważności.
P: Dlaczego to narzędzia DNSstuff lepiej niż inni?
: Istnieje wiele naśladowców DNSstuff tam. Wiele zrobić dobrą robotę. Ale byliśmy na to od 2003 roku. Zdobyliśmy zaufanie milionów specjalistów IT na całym świecie, którzy polegają na dokładności i szybkości naszych wyników. Bierzemy podejście do analizy e-mail, serwera DNS i łączność, nie ma sobie równych w branży. Wykonujemy pełne zapytania serwer główny, że kwestie PinPoint - licha, mamy nawet oferują kroków łagodzących, które pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy. Należy pamiętać, że jako klient DNS Stuff, otrzymasz e-mail wsparcia od naszych doświadczonych specjalistów.
P: Jak uzyskać dostęp do automatycznego Usage?
A: Możesz użyć skryptu do przekazania polecenia HTTP GET do naszego serwera WWW, który zawiera parametry narzędzia, które zamierzają zastosować, wynik zwracany jest w pełni sformatowane strony HTML internetowej, dlatego format wyników nie jest gwarantowane i mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Podczas korzystania z własnego skryptu, nie będziesz musiał analizować Rezultat ręcznie za pomocą skryptu, który wyodrębnia żądane informacje z naszej strony HTML powrotną. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Należy pamiętać, że ograniczyć zużycie zautomatyzowany dostęp do danych WHOIS.
 
     
gaget3


Posty: 351
Wysłany: 05-04-2012, 21:30   

I to cie niby bawi? Przecież to oczywiste, że google tłumacz tak będzie tłumaczyć. Tu nie ma nic zabawnego. Ja nie wiem skąd się biorą tacy ludzie.
_________________
Inspektor Gaget xD
Poza forum pomagam odpłatnie. Jeśli nie wiesz co napisać nie pisz. Nie marnuj mojego cennego czasu.
 
     
Adiczek

Posty: 0
Wysłany: 30-01-2013, 23:22   

Dyrektor przychodzi do pracy po urlopie.
- Panie dyrektorze - wita go sekretarka - mam dla pana dwie wiadomości: jedną złą, drugą dobrą.
- To najpierw ta zła.
- Niestety, od dwóch tygodni nie jest pan już dyrektorem.
- A ta dobra wiadomość?
- Będziemy mieli dziecko!
_________________
Znane czy nieznane materiały biurowe kraków ?
 
     
farou

Posty: 0
Wysłany: 13-04-2013, 19:32   

Przychodzi żółw do jeża - fryzjera i mówi:
- Poproszę na jeża.
Jeż na to:
- No to wskakuj!
 
     
adammaliniak

Posty: 0
Wysłany: 23-07-2013, 13:20   

Marynarz krzyczy z pokładu odcumowującego statku do żegnającej go
"narzeczonej":
- Dolaros falsifikatos!
Odpowiedź niewiasty:
- Syfilis autentikos!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Pawlak093


Posty: 127
Wysłany: 23-07-2013, 13:23   

Idzie Czerwony Kapturek przez las i widzi Pinokia.
Łapie go za szmaty, rzuca o ziemię, siada na twarzy i krzyczy:
- Kłam Pinokio! Kłam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę