phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontynuacja rozmowy odno?nie phpBB3 by Przemo
Autor Wiadomość
lord.nitos


Posty: 555
Wysłany: 11-06-2014, 13:58   Kontynuacja rozmowy odnośnie phpBB3 by Przemo

Witam serdecznie, jako iż w ostatnim temacie odnośnie phpBB3 by Przemo, sam autor czyli Przemysław napisał że prace idą tyle, że powoli.

Przemo napisał/a:
joli napisala, ze 15% a ja jakbym mial napisac to napisalbym, ze 70% ale to zalezy kto jak liczy, konwerter juz jest a to bylo najwazniejsze, tylko niestety jest mniej czasu niz kiedys, dlatego wszystko tak wolno idzie.

A obecna wersja jest i bedzie i wspierana zawsze, poprawki tez beda zawsze bo wiemy, ze nawet jak wyjdzie phpBB3 by Przemo to masa ludzie nie bedzie tego uzywac, phpBB3 jest specyficzne, wcale nie takie fajne.

Chyba wypada zamknac ten temat. Jak ktos uwaza, ze trzeba go otworzyc to mozna otworzyc.


Jako iż post był napisany ok. 3 lata temu, chciałbym jako użytkownik się dowiedzieć czy coś się posunęło do przodu i jak idą pracę.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
BRC

Posty: 245
Wysłany: 11-06-2014, 23:06   

phpBB3 to nic specjalnego i nic się w jego sprawie nie posunie.
 
     
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 13-06-2014, 22:15   

Powiało brakiem optymizmu...

Niby nic, ale liczy się numerek. Cyfra oznacza trendy, a te przekładają się na popularność. Łatwo porównać odwiedziny w tym serwisie na przestrzeni ostatnich kilku lat, by wyciągnąć wniosek, że potrzeba "powiewu świeżej bryzy".
 
     
lord.nitos


Posty: 555
Wysłany: 14-06-2014, 21:03   

BRC napisał/a:
phpBB3 to nic specjalnego i nic się w jego sprawie nie posunie.


Ja bym jednak wolał usłyszeć opinię osób odpowiedzialnych za wydanie zmodyfikowanej wersji phpBB3
 
     
BRC

Posty: 245
Wysłany: 15-06-2014, 20:49   

To mniej - więcej usłyszałeś, ale jeśli chcesz opinii prosto ze źródła, to rozumiem.
Trochę poczekasz i usłyszysz dokładnie to samo. :mrgreen:
 
     
xlesiu



Posty: 10385
Wysłany: 16-06-2014, 09:41   

Z tego co ja pamiętam, jak byłem jeszcze w ekipie ostatecznie zrezygnowaliśmy z planów modyfikowania phpbb3. Były dyskutowane inne możliwości. Oczywiście od tamtej pory mogło się wiele zmienić.
 
     
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 17-06-2014, 21:54   

Swoją drogą mam - tak myślę - ciekawsze pytanie: ile jest obecnie Przema w phpBB by Przemo?

Pytam serio, gdyż nazwa sugeruje pracę jednostki, a przez lata przecież w tle działały różne ekipy. To nie jest już jakieś "phpBB by Mrozik", ale community work. Może przy okazji wypuszczenia nowego szablonu, nowego kodu, warto będzie pomyśleć nad nową marką? Bądźmy szczerzy: ludziska bardzo często kojarzą ten skrypt z nieaktualnymi rozwiązaniami, z zaściankiem - robią to na podstawie nazwy, która się "utarła". Wypadałoby jakoś się od tego odciąć; przerzucić stronę tej księgi. Nie, nie mówię, że Przemo - osoba - ma zły wpływ na skrypt. Mówię, że nazwa skryptu ma.
 
     
SeNioR
[Usunięty]

Wysłany: 28-06-2014, 13:39   

Ten temat został edytowany a treść usunięta. //Admin
Ostatnio zmieniony przez 30-07-2020, 17:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Czaston


Posty: 175
Wysłany: 29-06-2014, 12:57   

Również myślę tak jak poprzednicy. Wątpię, aby kiedykolwiek wyszło phpBB3 by Przemo. Składa się na to kilka spraw, przede wszystkim objętość standardowego phpBB3. Posiada on wszystkie przydatne funkcje i naprawdę nie widzę co mogłaby wnosić wersja Przema. W przeciągu kilku lat wyszło również wiele modyfikacji na "goły" skrypt. Do tego dochodzi fakt, że tworzenie for jest w odwrocie - powstaje ich coraz mniej (również ze względu na słabnącą popularność CS'a...). Możemy również dołożyć płatne skrypty (vB, IP.B), które są coraz chętniej kupowane.

Senior poruszył sprawę wersji 1.12.9. Nie sądzę, aby zostały wprowadzone rewolucje. W dalszym ciągu będzie to tylko skrypt dla for, które padną po miesiącu. Sam już przestałem używać tego skryptu ze względu na przestarzałe rozwiązania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę