phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
W systemie użytkownik nie istnieje - z dnia na dzień
Autor Wiadomość
mek1942

Pomógł: 4 razy
Posty: 332
Wysłany: 26-06-2014, 20:53   W systemie użytkownik nie istnieje - z dnia na dzień

Witam,
Forum mi chodziło dobrze , nic nie zmieniałem od paru miesięcy, aż tu nagle ludzie mi piszą, że nie mogą się zalogować i pisze bląd: "w systemie użytkownik nie istnieje"
(Forum prywatne więc nie daję linka).

nick = imię i nazwisko

I nie mogą się zalogować osoby z polskim znakiem w nicku (wyskakuje im błąd jakiś), inne osoby mogą normalnie. Co najlepsze ja te osoby w liście użytkowników widzę normalnie i maja polskie znaki, jak chce jakby zapisać bez zmian to także mi wyskakuje taki sam błąd (jako admin) i muszę za każdym razem zmieniać komuś nick bez polskich znaków i go o tym informowac.

Tak samo panel admina wariuje nagle... dodaje ogloszenie na forum, ono się pojawia, ale w panelu admina jest w tym oknie pusto.

Nie mogę zrobić synchronizacji for... ładuje sie i ładuje i nagle bląd wyskakuje i żebym odświeżył strone. Optymalizacji SQL też nie mogę :/

z góry dzięki za pomoc :(
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
RomanHardcor2

Posty: 61
Wysłany: 27-06-2014, 06:49   

Niestety bez podanego w profilu adresu nie możemy udzielić pomocy jeśli uzupełnisz profil to pomożemy :)
 
     
mek1942

Pomógł: 4 razy
Posty: 332
Wysłany: 27-06-2014, 10:03   

RomanHardcor2, ty akurat byś wiedział o co chodzi hah.... neo
 
     
RomanHardcor2

Posty: 61
Wysłany: 27-06-2014, 11:04   

Czytaj regulamin

3. Jeśli temat dotyczy innego forum niż to w Twoim profilu, podaj jego adres w treści pytania. Brak adresu przy większości problemów uniemożliwia pomoc.
Wyjątkiem są sytuacje, nie związane bezpośrednio z istniejącym forum - np.: pytania o styl, jego budowę, ale wtedy należy podać nazwę i źródło stylu.
Bez tego nie udzielamy pomocy.
 
     
mek1942

Pomógł: 4 razy
Posty: 332
Wysłany: 27-06-2014, 11:11   

dzieciaku jestem na tym forum już od ponad 7 lat , a ty widze konto miesiąc temu zrobiłeś więc nie ucz mnie o zasadach...

widzisz, że napisałem, że forum jest prywatne i zamknięte więc powód takowy miałem.

Nie wypowiadaj się w tym temacie już, bo głupich odpowiedzi nie potrzebuje.
Idź na swoje forum o CS na darmowym serwerze... hah... bye bye
 
     
RomanHardcor2

Posty: 61
Wysłany: 27-06-2014, 12:04   

Po 1 za hosting płace 2 dychy
a po 2 skoro jesteś na tym forum tak długo to powinieneś znać regulamin więc się nie kłóć :)

Pss: jestem tu od pół roku tamta 5 to jest dzień :)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
@d!r3k



Pomógł: 851 razy
Posty: 1685
Wysłany: 30-06-2014, 01:16   

mek1942, podaj adres forum.
_________________
Odpłatnie wykonam:
- Instalację forum / Instalację modyfikacji,
- Wykonanie uniwersalnego szablonu / Kodowanie szablonów,
- Pisanie drobnych modyfikacji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę