phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
28-04-2014, 16:50
SEO Tags! Chmura tagów
Autor Wiadomość
Lechotek

Posty: 10
Wysłany: 18-12-2014, 19:56   

Wcześniej działało ale byłem zmuszony zrobić "format" forum. Wszystkie modyfikacje instalowałem na nowo i problem pojawił się przy tej. Chmura Tagów działa, ale tabela, w której jest to wyświetlane, rozjechała mi się strasznie na boki. Gdzie popełniłem błąd ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 18-12-2014, 21:52   

Lechotek, błąd popełniłeś nie podając adresu forum - jeśli to ten z profilu, błąd popełniłeś nie udostępniając usera testowego.
 
     
sewciok
Czarna lista


Pomógł: 22 razy
Posty: 342
Wysłany: 26-12-2014, 12:40   

Będzie wersja z wgranym już SF? :)
 
     
feuerwehr

Posty: 38
Wysłany: 08-02-2015, 00:02   

1.12.8, zainstalowany SF, pobrałem seo_tags_spider.rar i... walczę.
Walczę z plikiem posting.php jak, że nie mam w nim wersów :
Kod:
$subject_e = ( !empty($HTTP_POST_VARS['subject_e']) ) ? trim($HTTP_POST_VARS['subject_e']) : '';

$subject_e = ( !empty($HTTP_POST_VARS['subject_e']) ) ? htmlspecialchars(trim(stripslashes($HTTP_POST_VARS['subject_e']))) : '';


a co za tym idzie, nie wiem gdzie/za czym mam dodać to co instrukcja pisze:

Kod:
$seotags = ( !empty($HTTP_POST_VARS['topic_tags']) ) ? trim($HTTP_POST_VARS['topic_tags']) : '';

$seotags = ( !empty($HTTP_POST_VARS['topic_tags']) ) ? htmlspecialchars(trim(stripslashes($HTTP_POST_VARS['topic_tags']))) : '';


Miał ktoś podobny problem?
Dla formalności w załączniku podaję mój "czysty" plik posting.php

EDIT: Kombinuję teraz wg info -> Z TEGO wątku...
Nie mniej jednak wychodzi na to, że manual do SEO Tags 1.12.8 SF jest nie do końca precyzyjny (zaktualizowany)

[ Dodano: 08-02-2015, 00:49 ]

Uff... Po przerobieniu tematu wynik jest taki, że ww. cytowane linijki wyglądać powinny tak:

Kod:
$seotags      = trim(get_vars('$seotags', '', 'POST'));

$seotags   = xhtmlspecialchars(trim(stripslashes(get_vars('topic_tags', '', 'POST'))));


@Tommekk80 - dziękuję. To za Twoją sugestią z wyżej cytowanego linku do tematu ogarnąłem to ;)

EDIT 2: Ok, wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że po kliknięciu w tagowany wyraz wyświetlany w chmurze, pojawia się błąd o treści:
Kod:

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /users/0016/bastion/www/bastion.website.pl/forum/seotags.php on line 20

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /users/0016/bastion/www/bastion.website.pl/forum/seotags.php on line 20


Linijka ta wygląda tak:
Kod:
$tag = mysql_real_escape_string(stripslashes(trim(strip_tags(urldecode($HTTP_GET_VARS['tag'])))));

O co w tym chodzi :?:

EDIT X (niemal jak blog, ale muszę napisać, że dotarłem do mety).
Z rozwiązaniem przyszła odpowiedź usera @woytec w -> TYM wątku, za którą również autorowi dziękuję ;)

Nie mam tylko jeszcze polskich znaków - jest na to rozwiązanie?

Ehhh... a miało być 20-25 minut, a ja tu 2,5h siedzę, a za 4h pobudka do pracy :mrgreen:

[ Dodano: 15-02-2015, 23:16 ]
Wróciłem...
Coś nie do końca u mnie działa, tj. przy edytowaniu już istniejących tematów w celu dodania tagów, po ich dodaniu i wysłaniu, reedycja postu pokazuje, że tagi nie zostały dodane.
Sprawdziłem jeszcze raz wszystkie edytowane pliki i nie mam już pomysłu gdzie tkwi problem :?
Ma ktoś z Was jakiś pomysł?
Może jakieś pliki do zerknięcia załączyć?
_________________
Nie złośćcie się - czytam... słucham... pytam... po prostu uczę się obsługi... ;)
 
     
ResidenT
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-2015, 22:30   

Jak zrobić aby nie pokazywał
 
     
Seba123


Pomógł: 74 razy
Posty: 868
Wysłany: 06-04-2015, 09:32   

6 lat minelooooo ;)

Byc moze skusze sie na jakis ciekawy update jeszcze, bo obecnie ten mod jest nieprzydatny.
_________________
Fejs
 
     
ResidenT
[Usunięty]

Wysłany: 06-04-2015, 11:17   

Jak zrobić aby nie pokazywał

wiadomości w
Kod:
[mod] [/mod]
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 06-04-2015, 14:05   

ResidenT, daj jakiś przykład.
 
     
ResidenT
[Usunięty]

Wysłany: 07-04-2015, 18:19   

Mam chmurę tagów i daje Tag Podanie i pokazuje wszystkie podania bez [mod] jak we wszystkich jest [mod] dodany ;d

[ Dodano: 15-04-2015, 19:07 ]
Odświeżam.

[ Dodano: 26-04-2015, 08:49 ]
Odświeżam.
 
     
j4ck

Posty: 13
Wysłany: 10-05-2015, 17:54   

/del
 
     
Polanski8

Posty: 2
Wysłany: 15-11-2015, 15:27   

Witam,
chciałbym zapytać, czy byłaby możliwość, aby dodawanie tagów tematu było możliwe tylko w wybranych działach. Może to być ustawione bezpośrednio w kodzie pod względem forumid.

Pozdrawiam
 
     
Seba123


Pomógł: 74 razy
Posty: 868
Wysłany: 18-11-2015, 10:17   

Wystarczy dodać warunek który nie wyświetla pola z tagami
_________________
Fejs
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Polanski8

Posty: 2
Wysłany: 18-11-2015, 21:47   

A jak taki warunek miałby wyglądać?
Rozumiem, że miałby być zawarty w posting_body.tpl?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę