phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:28
Cash Mod
Autor Wiadomość
NineX



Pomógł: 546 razy
Posty: 1983
Wysłany: 28-02-2012, 07:41   

rafo, http://www.przemo.org/php...p=390254#390254
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
SW33

Posty: 4
Wysłany: 06-03-2012, 19:20   

Pytanie: co zrobić jeżeli nie korzystamy z subSilver?
 
     
Fumski

Posty: 5
Wysłany: 12-03-2012, 20:02   

Czy dało by radę połączyć ten mod z medal system? że można by było płacić za medale i żeby odejmowało z konta użytkownika tą sumę co kosztuje Medal ?
 
     
CRS23

Posty: 3
Wysłany: 14-06-2012, 09:38   

Ja mam taki problem. Wszystko niby pieknie po zainstalowaniu ale kiedy probuje odpowiedziec jakis temat to pisze mi ciagle "Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie" mimo iz te wszystkie posty istnieja. Moze mi ktos doradzic w czym problem?
 
     
mlekó

Posty: 26
Wysłany: 26-08-2012, 17:00   

tu: includes/functions_post.php
nie ma linijki takiej jak:
$meta = '<meta http-equiv="refresh" content="' . $board_config['refresh'] . ';url=' . append_sid("viewtopic.$phpEx?" . POST_POST_URL . "=" . $post_id) . '#' . $post_id . '">';


co robic?
 
     
Straff

Posty: 19
Wysłany: 31-01-2013, 23:14   

Ludziska a ja potrzebuje jakiegoś dodatku, który pozwoli mi na ustawienie w danym dziale pisanie postów za kasę.

Jak by to miało działać?

Wchodząc w dział, który wybiorę sobie w Panelu Administratora (bądź jakoś inaczej, byle jako admin) mogę przejrzeć oferty w pod-forach typu SPRZEDAJ, KUP, ZAMIEŃ itd... lecz, gdy chcę napisać własną ofertę (ogłoszenie) muszę zapłacić powiedzmy 150 kredytów zgromadzonych na koncie.

Z góry dziękuję za linki bądź jakieś gotowce lub nakierowania.


Pozdrawiam,
Straff

[ Dodano: 31-01-2013, 23:15 ]
Edit: Przepraszam za odkop... bardzo tego potrzebuję :/
 
     
djsiny

Posty: 126
Wysłany: 13-03-2013, 20:58   

mam kilka pytań

1. jak usunie się temat usera to da się żeby tez usuneło kwote jaka dostal za ten temat bo obecnie nie kasuje sie

2. PO ZAINSTALOWANIU ZMIENIĆ WARTOŚĆ WALUTY, JAKą DOSTAJE SIę ZA NAPISANIE POSTA NA LICZBę CAłKOWITą. Gdzie to ustawić

3. Maksymalna kwota środków pieniężnych zarobionych za posty ustawione jest 75 oznacza to ze w temacie max 75$ moze dostac user za odpowiedzi ?? ( jezeli za post mam ustawione 50$ to wówczas tylko za 1 odpowiedz bedzie miec 50$ za kolejne mu nie zliczy sie??.
 
     
EgonSup

Posty: 1
Wysłany: 03-12-2013, 16:14   

Witam, mam mały problem po wgraniu moda - kiedy chce wejść w profil albo obejrzeć profil wyskakuje mi błąd.
Kod:
Critical Error!
message_die() was called multiple times.
 
Please, contact the Administrator. Thank you.
- pomoże ktoś?
 
     
pikaczu

Posty: 78
Wysłany: 27-12-2014, 14:04   

mam błąd w PA ----> CashMod
Jak wchodze to pisze coś takiego :
Warning: include(): Failed opening './../language/lang_english/lang_cash.php' for inclusion (include_path='.:/opt/php54/lib/php') in /virtual/expert.y0.pl/includes/functions.php on line 954

O co chodzi ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 27-12-2014, 17:03   

Wgraj wszystkie pliki (zwróć uwagę na katalog "language").
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę