phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z dodaniem avatar'a
Autor Wiadomość
Piwulek

Pomógł: 1 raz
Posty: 104
Wysłany: 13-01-2015, 09:32   Problem z dodaniem avatar'a

Witam.
U jednego z użytkowników pojawia się błąd przy próbie wpisania/wgrania avatara z serwera zewnętrznego.
Pojawia się komunikat:

Kod:
Could not rename users group

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '5, disallow_forums = '', can_custom_ranks = 1, can_custom_color = 1, can_topic_c' at line 2


OCB ?? Może ktoś coś poradzić ?? :)

[ Dodano: 13-01-2015, 15:44 ]
Cały kod błędu wygląda tak:

Kod:
Could not rename users group

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '5, disallow_forums = '', can_custom_ranks = 1, can_custom_color = 1, can_topic_c' at line 2

UPDATE phpbb_users SET user_email = 'xxxxxxxxxxxx', user_icq = '', user_website = '', user_occ = 'PH', user_from = 'LUBLIN' , user_field_1 = 'New beetle', user_allow_field_1 = 1, user_field_2 = '2003', user_allow_field_2 = 1, user_field_3 = '1.8T 180km', user_allow_field_3 = 1, user_field_4 = 'AWP', user_allow_field_4 = 1, user_field_5 = 'Manual 6', user_allow_field_5 = 1, user_field_6 = 'Coupe', user_allow_field_6 = 1, user_interests = 'Moto', user_custom_color = '', user_custom_rank = '', user_sig = '', user_viewemail = 1, user_viewaim = 1, user_aim = '', user_yim = '', user_msnm = '', user_attachsig = 1, user_sig_bbcode_uid = '', user_allowsmile = 1, user_allowhtml = 0, user_allowavatar = 1, user_allowsig = 1, user_allowbbcode = 1, user_allow_viewonline = 1, user_notify = 0, user_allow_pm = 1, user_notify_pm = 1, user_popup_pm = 1, allowpm = 1, user_notify_gg = 0, user_lang = 'polish', user_style = 1, user_timezone = 1, user_active = 1 , user_rank = 0, user_gender = '1', user_birthday = 6219, user_next_birthday_greeting = 2016 , user_avatar = 'http://images66.fotosik.pl/514/9dacaa55df4f83damed.jpg', user_avatar_type = 2, user_avatar_width = 150, user_avatar_height = 112,5, disallow_forums = '', can_custom_ranks = 1, can_custom_color = 1, can_topic_color = 1, user_allow_helped = 1, user_ip_login_check = 1 WHERE user_id = 2194

Line : 1007
File : admin_users.php


Spróbowałem dodać avatar do innego użytkownika i wyskakuje to samo... :(
Może ktoś pomóc... bo szukałem na forum, ale nie bardzo mi to podchodzi pod problem u mnie.
_________________
Pozdrawiam
Piwek
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
#kasztanek9994


Pomógł: 127 razy
Posty: 690
Wysłany: 13-01-2015, 15:48   

wyślij pliczek admin_users.php
_________________
- Naprawa polskich znaków w bazach MySQL
- Przenoszenie forum z serwera na serwer
- Tworzenie, kodowanie szablonów i wiele innych
kasztanek9994@gmail.com // gg:3440027
 
     
Piwulek

Pomógł: 1 raz
Posty: 104
Wysłany: 13-01-2015, 15:51   

Oki...
Już jest oki... Głupi błąd z mojej strony - za duży rozmiar był avki - ale co się nakombinowałem, to moje...
Dzięki za zainteresowanie :)
_________________
Pozdrawiam
Piwek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę