phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z Forum
Autor Wiadomość
Flimbo

Posty: 21
Wysłany: 15-03-2015, 23:43   Problem z Forum

Witam mam taki problem a więc tak mam forum postawione na ugu.pl moja strona cs-buntownicy.ugu.pl i teraz mam do niej zrobioną bazę danych też na tym samym hostingu ugu.pl. Wykupiłem domenę cs-buntownicy.pl dodałem ja do ugu skonfigurowana pomyślnie zrobiłem nowe forum tylko teraz bez ugu końcówki czyli cs-buntownicy.pl skopiowałem treść całego forum z FTP serwera tego z ugu.pl i przeniosłem na te nowe .pl i teraz baza została cały czas ta sama nie wgrywałem nowego silnika na nowe forum i nie robiłem nowej bazy danych cały czas czyta mi ta jedna baze na dwóch forach i moje pytanie jest takie mam problem z tym że jak się loguję na nowym forum przenosi mnie na stare forum z końcówką ugu a na tej nowej stronie .pl nie mogę się zalogowac bo przenosi mnie i co mam teraz zrobić zebym mógł się logowac na cs-buntownicy.pl a nie na ugu już czy mam usunąć starą stronę z końcówką ugu i zostawić nową nie zmieniając nic sam już nie wiem co zrobić żeby mieć tylko forum z końcówką .pl i logować się na nim może ktoś mi cos doradzi

[ Dodano: 16-03-2015, 02:08 ]
Dobra poradziłem sobie z tym wpisałem domene .pl w panelu administracji na forum i teraz normalnie sie loguje na pl ale mam pytanie czy jak usunę ta starą stronę z końcówką ugu.pl to nic mi sie nie stanie z forum tym nowym nie usunie mi się chyba nie bo przeciez zostaje baza dalej ta sama danych ??
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
+Wrubcio



Pomógł: 15 razy
Posty: 181
Wysłany: 16-03-2015, 08:26   

Jeśli masz zrobioną kopie bazy danych na nowym serwerze www do którego masz podpiętą nową domenę .pl to nic się nie stanie. Natomiast jeśli działa to na zasadzie takiej, że domena .pl jest podpięta pod serwer ugu.pl to nie możesz go skasować. I popraw nazwę tematu na bardziej "konkretną".
 
     
Flimbo

Posty: 21
Wysłany: 16-03-2015, 10:18   

chyba nie do końca rozumiesz to co ja napisałem mam jedną bazę danych tak i mam stronę postawioną na ugu.pl czyli cs-buntownicy.ugu.pl zrobiłem teraz drugą stronę na ugu ale z moja domena ,pl czyli cs-buntownicy.pl i teraz ta baza czyta 2 forum jednocześnie i czy jak usunę tą 1 stronę cs-buntownicy.ugu.pl czy nic sie nie stanie z tą drugą oto mi chodzi po co mi kopia bazy danych skoro jej nie będę usuwał więc nie rozumiem tego co napisałeś pierwsza strona była instalowana ta cs-buntownicy.ugu.pl i teraz czy jak usunę to właśnie strone czy nie padnie mi ta nowa która zrobiona została ale obie czytają jedna baze
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 17-03-2015, 08:14   

Możesz śmiało usunąć folder ze starym forum. Bazie danych się nic nie stanie jak usuniesz pliki z ftp.
 
     
Flimbo

Posty: 21
Wysłany: 19-03-2015, 17:56   

Tylko ze sie boję bo mam jedna baze danych a jak robiłem forum na początku to silnik przema jest chyba wgrywany na forum czy bazę ?? jesli baze to silnik zostanie nie naruszony jesli forum to usunie również te nowe moje forum tak mi sie zdaje chyba ze sie myle dobra ostatnie pytanie czy jak usune stare forum nic się nie stanie z nowym powtarzam jest jedna baza danych na niej robiłem pierwsze forum czyli cs-buntownicy.ugu.pl wykupiłem domenę cs-buntownicy.pl wszystko ustawiłem poprawnie nie robiłem nowej bazy danych do nowego forum tylko skopiowałem stare forum z ftp do nowego forum nie do bazy tylko do forum w panelu admina na cs-buntownicy.ugu.pl i cs-buntownicy.pl przemieniłem nazwe domeny zrobiłem na cs-buntownicy.pl bo wczesniej widniało cs-buntownicy.ugu.pl i przy logowaniu sie na nowe forum przenosiło mnie na stare z końcówką ugu teraz jest juz ok tylko boję sie ze jak usunę to stare forum to mi nowe przestanie działać jesli jestescie pewni na 1000 % że mogę smiało usunąć starą stronę tak zrobię ale czy dacie sobie rękę uciąć że nic się nie stanie czekam na odpowiedź :)
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 19-03-2015, 21:29   

Flimbo, pliki forum - czyli to, co wgrywasz na ftp przez total commandera czy filezille - nie ma to nic wspólnego z bazą danych. Jeśli skopiowałeś to stare pliki forum możesz usunąć. Bazę danych usuwasz np w phpMyAdmin - a tego raczej nie robisz...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 21-03-2015, 10:07   

Tytuł tematu jest niezgodny z zasadami.
Popraw tytuł, aby uniknąć zamknięcia wątku.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę