phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
22-05-2015, 14:17
Bezczelna agitka polityczna
Autor Wiadomość
przemasisko
[Usunięty]

Wysłany: 22-05-2015, 08:53   

Ale się nieprzyjemnie zrobiło. Po co był komu ten "spam" polityczny. Błąd ze strony administratora serwisu.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
mix


Posty: 134
Wysłany: 22-05-2015, 08:54   

I tak w ten sposób jednym e-mailem można popsuć dobrą aurę wokół tego forum, gdzie tak niedawno dowiedzieliśmy się o nowych planach na rozwój skryptu.
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 09:14   

W naturze nic nie ginie. Po prostu Przemek, chciał wszystkim przekazać, że czas już zakończyć zabawę i przenieść się do innej piaskownicy ;)
_________________
Cygantura
 
     
Przemo



Posty: 3148
Wysłany: 22-05-2015, 09:15   

Panowie, nie rozsyłałem Wam spamu przez 10 lat, pierwszy raz coś (co nie jest reklamą żadnych usług) wysłałem bo uważam, że to ważne i już taka afera? Przecież większość serwisów rozsyła reklamy średnio co miesiąc do swoich zarejestrowanych userów. Nie przesadzajcie.
 
     
szulik

Posty: 9
Wysłany: 22-05-2015, 09:25   

Przemo napisał/a:
Panowie, nie rozsyłałem Wam spamu przez 10 lat, pierwszy raz coś (co nie jest reklamą żadnych usług) wysłałem bo uważam, że to ważne i już taka afera? Przecież większość serwisów rozsyła reklamy średnio co miesiąc do swoich zarejestrowanych userów. Nie przesadzajcie.


Twój spam polityczny jest gorszy od spamu tabletek na powiększenie penisa, ponieważ:
- nie wyłapuje go żaden filtr antyspamowy (choć jest spamem w 100%)
- podważa zaufanie do portalu, który go wysyła (a do tej pory jak zauważyłeś tego nie robił)
- dotyczy kwestii bardziej drażliwych niż zwykła reklama towaru i usług, a jak wiadomo dżentelmeni o pieniądzach i polityce nie rozmawiają
- został wysłany z naruszeniem zgody wyrażonej przez użytkowników (nieformalnej bo w regulaminie nie widzę bym na jakikolwiek spam się pisał) forum o skrypcie.

Pomieszałeś miejsca na agitację. A jeśli forum traktujesz jako swój prywatny folwark - to ok, zrozumiałem, dziękuję i do widzenia.
 
     
Przemo



Posty: 3148
Wysłany: 22-05-2015, 09:28   

szulik, przecież to nie był email wysłany z portalu tylko ode mnie prywatnie.
 
     
mix


Posty: 134
Wysłany: 22-05-2015, 09:30   

Używając bazy e-mail z forum.
 
     
gratak
[Usunięty]

Wysłany: 22-05-2015, 09:31   

Prywatnie z wykorzystaniem bazy email portalu? Wkurzył mnie ten mail, nie życzę sobie takiego spamu. Chciałbym usunąć konto, ale się nie da. Brak takiej opcji, a temat z pytaniem jak to zrobić ktoś usunął.
 
     
szulik

Posty: 9
Wysłany: 22-05-2015, 09:35   

Przemo napisał/a:
szulik, przecież to nie był email wysłany z portalu tylko ode mnie prywatnie.


Nie przypominam sobie bym wysyłał ci swój adres email, a już szczególnie ze zgodą na jakikolwiek mailing. Użyłeś adresów z bazy userów z forum. A to zasadnicza różnica.

Nie trafia też do mnie argument, że inne serwisy wysyłają mailing co miesiąc, a ty raz na 10 lat. Jakoś inne serwisy przez te 10 lat nie podniosły mi ciśnienia tak jak ty dzisiaj rano.

Mleko się rozlało i trudno. Najgorsze jest to, że nie widzę jednak jakiejkolwiek refleksji z twojej strony pomimo krytyki jaka spadła.
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 10:09   

Przemo napisał/a:
szulik, przecież to nie był email wysłany z portalu tylko ode mnie prywatnie.

oki ale baza e-mail jest z tego forum

już wolę spam z sex stronami niż spam polityczny i jeszcze te odwołanie do Kukiza
Ostatnio zmieniony przez Woytec 22-05-2015, 10:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
VRx


Posty: 46
Wysłany: 22-05-2015, 12:01   

Podzielam zdanie użytkownika szulik
Przemo to było nie fair. Skoro przez tyle lat nie spamowałeś to trzeba było nadal tego nie robić. Chcesz głosuj na Dudę ale nie namawiaj w ten sposób użytkowników phpbb by Przemo.
Użyłeś bazy emaili niezgodnie z prawem. Za to jest paragraf. Nie wiem czy warto było się narażać za 2zł od maila :D Tyle podobno płaci PIS na portalach społecznościowych.
I tak samo jak niektórych tutaj bardziej mnie wkurzyła Twoja agitacja niż większość spamu o powiększaniu penisa czy osuszaniu murów.

Choćby na przekór tym wszystkim namowom zewsząd jestem gotów oddać swój głos na Bronka. Notabene sam piszesz w mailu że ani jeden ani drugi nic nie zmieni a agitujesz. Żenua.

Gdybym korzystał jeszcze z phpbb by przemo to bym własnie podjął decyzję o zmianie skryptu.
_________________
Sprzęt dla maniaków O/C
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Przemo



Posty: 3148
Wysłany: 22-05-2015, 14:17   

Temat przeniesiony: http://przemo.org/phpBB2/...ic.php?t=153336
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę