phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] gwoli tych tematów "politycznych"
Autor Wiadomość
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 16-08-2015, 08:56   [OffTopic] gwoli tych tematów "politycznych"

a tak, bo wszystko pozamykane, a mój "zaskok" nie zaskoczył.

a co to się gawiedź oburza na maila, lub dwa? a gawiedź oburza się jak widzi plakat promocyjny przy drodze? na słupie, tablicy? piszecie wtedy do właściciela terenu swoje reklamacje? zgłoszenia czynicie w magistratach? gdzie wasza hipokryzja wtedy się podziewa? polaczki. drażni mnie fakt, że atakujecie pod wpływem chwili, nie patrząc na cały obrazek.

forum w swojej najbardziej prymitywnej formie jest miejscem wymiany poglądów. nikt wam nie każe iść za zdaniem p. Matogi, nikt. oburzacie się nie na litery, ale na sam ich sens, że ktoś śmie sądzić inaczej od was. to typowa ludzka przypadłość. jest inaczej? nie jest, wszystko jest tam podane jak na tacy.
ktoś tam darł skórę, że nieaktywny, konto ma i maila dostał. a regulamin co? nic nie mówi, czyli pozostawia swobodę ruchu. panie Kowalski, jeśli nie życzy sobie pan spamu, wtedy nie podaje pan adresu w sferze publicznej. sprawdzone. ale jeśli podaje pan adres, wtedy powinien pan raczej zacisnąć zęby.

dla mnie te maile miały charakter sentymentalny. kiedyś takie akcje zdarzały się często i w wielu miejscach. wciąż pamiętam "kolejkowe" forum, którego główny admin stał za PJKM i co z tego wynikało ;] . ktoś się burzył? a nie - pomimo iż byli tam wyznawcy innych frakcji politycznych. ot większy szacunek panował, zdrowy pluralizm.
a dzisiaj? do gardła się rzucają, jak wściekłe psy. bo ktoś śmiał rzec inaczej...

zmiany są nieuniknione. gdyby bowiem było dobrze, nie byłoby tak głośno. wszystkich zadowolić się nie da, to fakt. aczkolwiek liczby są zbyt rozbieżne. polska jest obecnie nikim na arenie międzynarodowej. inne nacje robią naszej łaskę. kraj nad wisłą nie jest w stanie nawet zagwarantować konstytucyjnego bezpieczeństwa obywatelom, ani w sferze wojskowej, ani nawet gdy idzie się na mecz. większość tego nie rozumie, gdyż nie zna historii. ignorantia. póki komu cegła na łeb nie spadnie, póty nie będzie się zwracać uwagę na kondycję budowli. gawiedź myśli tylko o swoich prawach, o sobie. nie widzi całego obrazka. zupełnie jak "szlachta" sprzed wieków. prywata i zero karności. chyba tyle wiedzą, do czego to w końcu doprowadziło rzplitę?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 17-08-2015, 04:29   

Mi nie chodziło o inne myślenie autora maila tylko o sam fakt jego wysłania. Nie będę zaciskał zębów. Plakat przy drodze mnie nie obchodzi, ale jak ktoś mi na ulicy ulotkę wciska to jej najzwyczajniej nie chcę.
Gawiedź myśli o sobie, bo o kim mam myśleć? Ludzie z natury nie są tacy, jakimi byś je widział np. ty. Ludzie to samolubne istoty, które jak najlepiej chcą przeżyć własne życie.

P.S. Swoją drogą długo ten tekst układałeś, nie sądzisz? :lol:
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 17-08-2015, 07:44   

Co to za bełkot? :roll: Przemo ma multikonto? :mrgreen:

Oneitatsu, a rozumiesz może że ktoś może mieć własną opinię na ten temat i mu dywagacje jakiegoś nawiedzonego jelonka nie interesują?
 
     
Kcurek

Posty: 40
Wysłany: 17-08-2015, 09:16   

Ale z Was geniusze. Ciemnogród, zaślepienie, ignorancja. Oneitatsu ma absolutną rację. Oczywiście taki irekk jak zwykle nie potrafi ani pół merytorycznego argumentu wysunąć. Przy okazji, po raz kolejny hipokryzja z Was wylazła. Padł temat polityczny, to obaj przylecieliście jak na skrzydłach, ale w wątku nowej wersji już nie umiecie, co nie? :D nędza straszna.
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 17-08-2015, 11:33   

Ciemnogród to kipi z was, że nie potraficie uszanować innych tylko wylewacie pomyje na siłę do zrzygania. Nie wiem jak bardziej można to uargumentować?
_________________
Cygantura
 
     
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 19-08-2015, 09:59   

tak było od dawien dawna, że każdy prywaty wyglądał. tyle, że interes społeczeństwa nie powinien być stawiany na czymś tak kruchym.
gdyby jeszcze ten mail, od którego się (oficjalnie) zaczęło, był nie na temat... ale był. dotyczył rzeczy ważnych, co potwierdza nam każdy dzień od wielu lat. to próba rozbicia marazmu. do tego trzeba jednak dojrzeć.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę