phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Problem]functions_search
Autor Wiadomość
szareaza

Posty: 5
Wysłany: 31-08-2015, 14:31   [Problem]functions_search

Witam Serdecznie;
1.Mam otóż problem więc;
*Jak próbuje założyć temat na forum napisze temat np z nazwą "asdasdas" i treść "adasdasd" to działa
*A jeśli chce założyć temat i dać jakiś napis nazwę daje normalną jest ok a treść napisze konkretną i długą czy nie długą to wyskakuje już taki błąd

Cytat:
Could not insert new word matches

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_dsearch_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 23, word_id, 0 FROM phpbb_dsearch_wordlist WHERE word_text IN ('cześć', 'wymyśliłem', 'testową', 'zabawę', 'liczę', 'inne', 'wasze', 'pomysły', 'rozmowy', 'aktywność', 'więc', 'zabawa', 'jest', 'prosta', 'każdy', 'kolejny', 'post', 'liczba', 'większa', 'poprzedniej', 'następna', 'będzie', 'tak', 'zapraszam', 'zabawy.')

Line : 267
File : functions_search.php


Podaje co jest w linijce 267

Cytat:
message_die(GENERAL_ERROR, 'Could not insert new word matches', '', __LINE__, __FILE__, $sql);


Jedynie co próbowałem zrobić żeby to naprawić to synchronizowałem fora w panelu administracyjnym nic innego nie robiłem bo nie chce jeszcze bardziej pogorszyć sprawy
Bardzo prosiłbym o wyrozumiałość i szybką pomoc dla amatora a jak czegoś wam brakuje żeby zidentyfikować problem to śmiało piszcie
2.Czemu moje forum nie ma polskich znaków i zastępuje "?"

EDIT# Chyba chodzi to o polskie znaki bo gdy w postach używam polskich wyskakuje ten błąd bez nich nie

Pozdrawiam
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę