phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: NineX
25-01-2016, 02:04
Publikacja wersji 1.12.9
Autor Wiadomość
Lord Darth

Pomógł: 2 razy
Posty: 26
Wysłany: 30-08-2015, 15:27   

Jedynym błędem, który aktualnie rzuca się w oczy, są krzaczki, zamiast polskich liter. W takich miejscach, jak: Nazwa tematu, post, opis działu, itp.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
gegolino


Posty: 57
Wysłany: 30-08-2015, 16:45   

Woytec napisał/a:
Beta już była.


Widocznie zamiast official release wstawiona została beta. Bo jak dla mnie to ta wersja jest jedną wielką klapą i bugiem.
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 31-08-2015, 01:43   

Hej, kochani... czy mógłbym raz jeszcze prosić o wskazanie miejsca, w którym następuje poprawka informacji o 65xxx nieprzeczytanych wiadomościach?
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 31-08-2015, 11:08   

w viewtopic_body.tpl jest kod
Kod:
{postrow.POSTER_AGE}
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 31-08-2015, 13:59   

Znalazłem:

Kod:
    $userdata['user_new_privmsg'] = $userdata['user_new_privmsg'] > 65000 ? 0 : $userdata['user_new_privmsg'];
    $userdata['user_unread_privmsg'] = $userdata['user_unread_privmsg'] > 65000 ? 0 : $userdata['user_unread_privmsg'];


Czyli jeżeli coś się "obsunie", to udajemy, że nic się nie stało. Bardzo profesjonalne... :P
 
     
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 31-08-2015, 22:53   

Z powodu usunięcia moda urodzin i wieku w statystykach wyświetla się teraz takie coś.

Cytat:
Template->make_filename(): Error - template file not found: ./../.././stat_modules/age_statistics/module.tpl
 
     
kooza


Pomógł: 486 razy
Posty: 2401
Wysłany: 31-08-2015, 23:16   

Fajnie ze wydaliscie nowa wersję, ale byloby jeszcze lepiej gdybyscie zaczeli pomagac uzytkownikom ktorzy maja problemy z nia, i zaczeli wprowadzac jakies poprawki bo z tego co widze to nikt nie jest zainteresowany tym co tu sie dzieje.
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 01-09-2015, 07:26   

mix, powinienes pozbyć się modułu age_statistics:
Kod:
DELETE FROM `phpbb_stats_modules` WHERE `module_id` = 11;


BRC, synchro forum jest słabe, ustawiając wartość ujemną na polu unsigned, w zależności od konfiguracji serwera mysqla albo pójdzie zero albo przeskoczy na wartość maksymalną pola.

Lord Darth, jaka konfiguracja serwera? W sensie jaki PHP i MySQL?

@support, ktoś mógłby sprawdzić to co napisał mek1942 ?
_________________
Cygantura
 
     
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 01-09-2015, 09:46   

irekk, wszystkie zapytania zrobiłem przy aktualizacji. Znalazłem rozwiązanie i było ono dosyć proste. Wystarczyło wejść w PA w moduły statystyk i odświeżyć wszystkie moduły. Dzięki temu pojawiły się także moduły, których po aktualizacji nie było widać. Prawdopodobnie przez błąd, który wyświetlało w statystykach.

Czy w PA powinno widnieć w menu - "Strona Portalu" i "Podgląd Portalu" ? Trochę dziwnie to wygląda gdy pozbyto się rzeczy do, których mimo to nadal pełno jest odniesień w plikach.
 
     
kooza


Pomógł: 486 razy
Posty: 2401
Wysłany: 01-09-2015, 11:28   

Portal jest całkowicie usunięty ze skryptu, i w PA nie ma i nie powinno być odnośnika do portalu.
 
     
DjMrJokerPL

Posty: 2
Wysłany: 01-09-2015, 15:16   

Takie pytanko, co ze stylami?? Te z 1.12.8 działają?? Czy trzeba jakoś zmodyfikować?? Aha i przy okazji żeby nie zakładać dodatkowego tematu co z modem Spider Friendly?? Można zainstalować tak jak jest na czyste świeżo zainstalowane forum 1.12.9??
 
     
ResidenT
[Usunięty]

Wysłany: 01-09-2015, 15:25   

DjMrJokerPL, Trzeba zaktualizować styl do 1.12.9. Zainstaluj modyfikacje i zobacz czy wyskoczy jakiś błąd.
 
     
asdf

Pomógł: 1 raz
Posty: 23
Wysłany: 01-09-2015, 18:08   

asdf napisał/a:
W nowej wersji nie można odbudować searchu

Tylko ja mam ten problem (czyt. wymyśliłem go sobie) czy też jest on tak błahy, że support nie zawraca sobie nim głowy? :lol:
 
     
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 01-09-2015, 22:13   

kooza, wysłałem PW. W paczce update-1.12.9 pełno w plikach odniesień do portalu, czatu czy urodzin. Głównie to pliki z katalogu language. Oczywiście, że sam portal został usunięty, ale nie wszystko co go "dotyczy".

Z menu w PA znika "Strona Portalu" i "Podgląd Portalu" dopiero po usunięciu z pliku lang_admin.php tego:

Kod:
$lang['Portal_index'] = 'Strona Portalu';
$lang['Preview_portal'] = 'Podgl±d Portalu';


Dowiedziałem się, że te langi miały być wywalone w kolejnej wersji, więc to nie pomyłka, a taki był zamysł.
Ostatnio zmieniony przez mix 02-09-2015, 09:53, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kAzek29

Pomógł: 6 razy
Posty: 41
Wysłany: 02-09-2015, 06:33   

Wygląda na to że nowa wersja została wydana na siłę żeby tylko była. Usuwanie dotychczasowych funkcjonalności powinno być opcjonalne (w osobnych plikach instrukcje) aby każdy mógł usunąć to czego nie używa a nie na siłę albo musisz mieć pojęcie o skrypcie i PHP aby nie usunąć tego co chcesz zostawić a tak albo pozbywasz się wszystkiego (mimo że z czegoś korzystasz) albo nie zaktualizujesz do nowej wersji. Moim zdaniem trochę to nieprzemyślane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę