phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Potwierdzenie Tekstowe przy rejestracji
Autor Wiadomość
tanto

Posty: 9
Wysłany: 22-11-2013, 21:48   

Mam jedno zasadnicze pytanie - czy można w jakiś sposób obejść tą modyfikację i zarejestrować nowych użytkowników?
Na forum zabezpieczonym tą modyfikacją zarejestrowała się w ciągu jednego dnia masa użytkowników i zaczęła spamować. Co ciekawe jeden z nich miał uprawnienia JA z dostępem do banlisty.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 23-11-2013, 11:30   

Może źle wyedytowany includes/usercp_register.php
Najlepiej to zaktualizuj skrypt
 
     
tanto

Posty: 9
Wysłany: 24-11-2013, 12:06   

Praktycznie od zainstalowania modyfikacji (ponad rok czasu) nic nie było zmieniane, a blokada działała. Bardziej obawiam się że ktoś odpowiedzi na zadawane pytania dopisał do mechanizmu robotów ...tylko jaki to ma sens w przypadku małego lokalnego forum?
Pytania były raczej mało standardowe np. "Natalia [...nazwisko...] kierowca rajdowy z Koszalina, jedyna polka w wyścigach F2." Wymienię zestaw pytań na rzeczy które będą wymagały pogłówkowania. Pozwoli to sprawdzić czy roboty będą nadal właziły, a następny krok to oczywiście aktualizacja do 1.12.8 ...wstyd się przyznać ale dawno tu nie zaglądałem i nie wiedziałem że pojawiły się nowe wersje.
 
     
Mitchan


Posty: 6
Wysłany: 07-06-2014, 17:45   

Czy jest wersja Potwierdzenia Tekstowego dla 1.12.8? Czy wersja zamieszczona w pierwszym poście będzie śmigać na aktualnym skrypcie forum?
 
     
jannek45

Posty: 62
Wysłany: 21-01-2015, 17:23   

Proszę powiedzcie gdzie się wyłącza szybką rejestrację? Czy chodzi o to aby nie pokazywała się na górze strony czy to co innego?
 
     
feuerwehr

Posty: 38
Wysłany: 21-01-2015, 18:20   

PA->Ogólne->Konfiguracja->Strony głównej->Szybka rejestracja?Gdy na forum wejdzie użytkownik nie zalogowany pokazuje u góry pola do szybkiej rejestracji Tak Nie na dole strony Tak Nie ;)
_________________
Nie złośćcie się - czytam... słucham... pytam... po prostu uczę się obsługi... ;)
 
     
jannek45

Posty: 62
Wysłany: 21-01-2015, 19:43   

Dzięki
 
     
spieriz

Posty: 5
Wysłany: 08-02-2015, 17:00   

Na wersji 1.12.8 miałem problemy z instalacją - po zmodyfikowaniu includes/usercp_register.php znikała mi cała tabelka z polami do rejestracji.
Ale możliwe, że to ja źle coś zrobiłem.
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 08-03-2015, 11:21   

Załącz ten plik
 
     
Gornicynet.pl

Posty: 7
Wysłany: 22-12-2015, 21:42   

Ktoś pomoże z tą modyfikacją?
 
     
luk19952

Pomógł: 129 razy
Posty: 742
Wysłany: 22-12-2015, 22:35   

A jaki masz problem?
 
     
Marek83

Posty: 86
Wysłany: 25-02-2016, 17:13   

Witam

Działa na v1.12.8 ?


Dodałem modyfikacje, ale podczas rejestracji nie ma znaczenia co wpiszę i tak przepuszcza...


[edit]
ok, miałem jeszcze recaptcha i trochę kod był zmieniony przez co tc_hook_register();
w złym miejscu dodałem.
 
     
AnddrzejW


Posty: 14
Wysłany: 10-01-2018, 20:51   

Witam i odświeżam,

No i brak jednoznacznej odpowiedzi czy mod zadziała nie sprawiając problemu na wersji 1.12.8. Chodzi mi chociażby o to Potwierdzenie Tekstowe, tudzież inne zabezpieczenie działające bez zarzutu na ww. wersji Przemo.
Po przesiadce na nowy hosting z tą właśnie wersją boty przypomniały sobie o istnieniu forum, a codzienne kasowanie "nieaktywnych użytkowników" staje się męczące.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
_________________
Pozdrawiam,
Andrzej W.
 
     
luk19952

Pomógł: 129 razy
Posty: 742
Wysłany: 10-01-2018, 22:20   

AnddrzejW, działa.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
AnddrzejW


Posty: 14
Wysłany: 10-01-2018, 23:24   

Dzięki za szybkie info. O to nie łatwo tu ostatnio już. W takim razie powalczę w wolnej chwili.
_________________
Pozdrawiam,
Andrzej W.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę