phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] cal.pl
Autor Wiadomość
cezarycezary


Posty: 1
Wysłany: 22-11-2009, 23:49   

Na cal.pl mam 2 serwery.
Pierwszy-mam na nim kilka bardzo prostych stron-brak praktycznie większych problemów.
Drugi na którym mam tylko i wyłącznie 1 prostą stronę + forum fotograficzne z 50 użytkownikami www.pgfplock.pl/forum - brak słów :(
Co chwilę awaria co chwilę "coś" nie wspomnę o tragicznym kontakcie z "biurem obsługi" itp...

Witam wszystkich na forum.
_________________
www.arekGMURCZYK.pl
Zdjęcia ślubne Płock. Fotografia Okolicznościowa. A.G AGENCY
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
wolek

Posty: 118
Wysłany: 13-01-2010, 16:24   

Mam serwer od 1,5 roku w cal. Stoi na nim kilka niedziałających for , jedno duze forum 2,600 uzytkowników 56tyś postów(baza 35mb), i jedno male forum do cs , ma moze z 2 tyg.

I nagle dostaje info ze obciażam całą maszyne w 40% !!!
Niby jak ? Na forum wejdzie 20 osób ! i nagle zaczynają się problemy, tak jak zawsze,
Pisałem do nich, to nie chcą pokazać mi limitow, ani co im obciążam, bo transfer miesieczny mam wporządku. Wyłączyli mi serwer skurwysy*y . I każą przenosić się na inny i to niby moja wina, śmiech na sali, po za tym beznadziejny kontakt, dzwoniłem do centrali , a tam jakiś koleś odebrał i mowi ze nic nie moze zrobić. Administrator do mnie z tekstem : w taki sposób nie będe z panem rozmawiał, albo " chyba się nie zrozumieliśmy, serwer nie zostanie włączony" Jak mamy się zrozumieć jak nawet nie dostaje info co z tym serwerem się dzieje !


Jednym słowem ODRADZAM , i przenosze się do nazwa.pl
 
     
tomek25
[Usunięty]

Wysłany: 13-01-2010, 16:28   

wolek, to odsyła BOT niestety, wszystkie teksty takie same ;]
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 06-05-2010, 10:13   

Mam domene w cal.pl wczoraj przestała działać bo... wygasła. Przy kilkudziesięciu posiadanych domenach można zapomnieć o dacie wygasania itp. ale do jasnej cholery dlaczego nie dostałem maila z przypomnieniem jak to ma miejsce w innych porządnych firmach ? Domena wczoraj opłacona rano, odpowiedzi na maile brak, telefonu nikt nie odbiera - BADZIEW
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
krys121_2

Posty: 45
Wysłany: 09-01-2016, 18:07   

Abuse dla konta!


Witamy serdecznie,
uprzejmie informujemy, że Państwa konto hostingowe zostało zakwalifikowane do listy kont zagrażających. Poniżej znajdą Państwo dodatkowe informacje.

Konto zużywa ponad 15 procesów równoczesnych PHP i tym samym obciąża serwer. Konto jest cały czas aktywne, a działanie obciążenia jest okresowe. Bardzo prosimy o bliższe zapoznanie się ze sprawą oraz przeskanowanie swojego konta. Możliwe, że na koncie jest jakiś bug, exploit lub inne złośliwe oprogramowanie. Nie posiadamy dokładnych informacji, jedynie statystykę obciążenia przez konkretnego użytkownika.

W związku z tym prosimy o sprawdzenie i wyjaśnienie sytuacji.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem: pomoc@cal.pl.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę