phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] webd.pl
Autor Wiadomość
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 14-02-2019, 17:45   

Jeśli chodzi o niezawodność, to atthost rządzi. Uptime 100%, support odpowiada natychmiast. Webd.pl jest po prostu "typowy".
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
didiana636

Posty: 2
Wysłany: 03-03-2019, 12:58   

A co sądzicie o hitme? Dosyć długo są na rynku, ceny nawet atrakcyjne za vpsa z administracją? Szukam hostingu pod opencarta w miarę stabilnego.
 
     
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 20-03-2019, 13:38   

Lukdirt napisał/a:
Nie rozumiem tego hejtu na ten hosting. Odkąd mam tam forum (od sierpnia 2018 r.) nie miałem ani razu żadnej, nawet najmniejszej awarii. A samo forum chodzi bardzo szybko.
Jak za taką kwotę (7zł miesięcznie za pakiet medium) to nie ma co się zastanawiać. Jest to najlepszy płatny hosting w tak niskiej cenie.


Jednak stało się - dziś miałem pierwszą awarię na moim forum, która trwała pół godziny. Co ciekawe, TO forum też wtedy nie działało. Czyżby Support forów phpBB2 modified by Przemo też znajdowało się na serwerach Webd.pl :?: Pojawił się przy tym taki komunikat na moim forum:

Cytat:
\\\"phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Connection timed out \\\"


A na forum Przema był taki komunikat:

Cytat:
\\\"phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Can\\\'t connect to MySQL server on \\\'localhost\\\' (4) \\\"
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 20-03-2019, 15:59   

Lukdirt, tak, stoi na wbd.pl
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 20-03-2019, 17:14   

Ok, Czyli tak jak myślałem.
Ale i tak nie ma na co narzekać - dwie czy jedna krótka awaria na pół roku to nie koniec świata. Na darmowych hostingach awarie, i to nawet kilkugodzinne, potrafią się zdarzać niemal codziennie. Tak jak to było dawno temu np. na Lycosie czy na Yoyo.
A propos - co się stało z darmowymi hostingami Tripod Lycos oraz Yoyo.pl? Dlaczego one już nie istnieją?
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 20-03-2019, 18:14   

Większość hostingów oferuje uptime na poziomie 99,9%, co oznacza, że mogą zgodnie z umową nie działać przez 8 godzin w roku.
 
     
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 20-03-2019, 18:43   

A z ciekawości się spytam - jaki uptime ma webd.pl?
Bo nie mogę znaleźć o tym informacji na ich głównej stronie.
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 20-03-2019, 21:00   

Lukdirt napisał/a:
A z ciekawości się spytam - jaki uptime ma webd.pl?
99,9%, ale realnie trochę mniej. Dlatego dobrze jest monitorować. Różnie z tym bywa.
Atthost.pl reklamuje np. uptime na poziomie 99%, a w ciągu ostatnich dwóch lat zaliczyli 16 sekund przerwy.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 11-04-2019, 11:03   

Dziś na webd.pl około godz. 11:00 znowu była awaria. Na szczęście trwała króciutko, dosłownie minutę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę