phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Invalid Session
Autor Wiadomość
Blondasek

Posty: 4
Wysłany: 22-02-2005, 15:03   

Uff.... działa, wielkie DZI?KI Widmo :mrgreen:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
warson1987

Posty: 11
Wysłany: 24-02-2005, 16:03   

Zrobiłem tak jak Widmo i mam Dalej Bia?? stroną Co dalej?? Nie Kapuje co Zrobić??
 
     
tujek

Pomógł: 5 razy
Posty: 97
Wysłany: 28-02-2005, 19:21   

Z dnia na dzień mi zaczo? wywala? ów komunikat, od czego to tak naprawdę zależy? Drugi Admin tego nie ma. Na ile ów poprawki z 1 posta odbezpieczają forum?
 
     
R-said

Posty: 23
Wysłany: 11-05-2005, 23:39   

No ja sie zabardzo nie chce sie wtracać bo moze sie myle ale odrazu jak sie pojawił problem z sesja tzn napis <b>Invalid Session</b> to wydaje mi sie ze wystarczy wyczyscic cookies w przegladarce albo aby cały czas o nie pytał i ten problem znika no przynajmniej mi znikł
 
     
kwh


Pomógł: 12 razy
Posty: 194
Wysłany: 15-05-2005, 10:56   

Mnie invalid... zaczęło wyskakiwać dopiero po upgradzie FF do 1.0.4
 
     
oiom

Posty: 1
Wysłany: 29-05-2005, 19:01   

mam teraz następującu błąd
Cytat:
Parse error: parse error in /data/members/free/tripod/uk/o/i/o/oiom88/htdocs/admin/pagestart.php on line 23

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /data/members/free/tripod/uk/o/i/o/oiom88/htdocs/pafiledb/includes/functions.php on line 182


co teraz??
 
     
Kiri

Posty: 1
Wysłany: 01-06-2005, 11:20   

Ja mam taki problem... ze jak wchodze do panelu admina to gdy hce wejsc w np. Junior Admin/Rangi itp. to mi wychodzi invalid session... jak ktos moze niech mi odpisze na maila bombqa@interia.pl lub na gg: 4840137 lub na tlenie bombqa@tlen.pl
bardzo prosze o odpowiedz bo to wazne... na forum moge nie zajrzec... wiec prosze o jak najszybszy kontakt.

Z gory dziekuje
 
     
SLy

Posty: 1
Wysłany: 05-06-2005, 17:33   

Miałem invalid_session przy usuwaniu postów i w losowych miejscach w panelu admina i zadziałał dopiero sposób, do którego linka podał przecinek. Dzięki ;)
_________________
I'm not a trendy asshole
I do what I want
I do what I feel like
 
     
Lentus

Posty: 30
Wysłany: 12-06-2005, 19:11   

ja opróżniłem phpbb session i przez chwilę na stronie głownej pisało invalid session a do PA tylko raz udało mi się wejść( póżniej znowu błąd)
 
     
jatamana

Posty: 44
Wysłany: 15-06-2005, 01:20   

ja nie moge wbic do panelu admina bo zmianie wersji z 1.8 na 1.9 chociaz zrobilem to co radzil widmo jakies inne sugestie ? :(
 
     
Optyk

Posty: 3
Wysłany: 15-06-2005, 15:38   

Teraz moge wejsc do PA, ale nadal nie moge usuwac postow. 2gi admin nie ma takich problemow. Czy moze mi ktos pomoc?
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 16-06-2005, 09:32   

Optyk napisał/a:
Teraz moge wejsc do PA, ale nadal nie moge usuwac postow. 2gi admin nie ma takich problemow. Czy moze mi ktos pomoc?

jak nie mozesz usuwac postow to wykonaj ww operacje w pliku modcp.php
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
mateusss

Posty: 5
Wysłany: 17-06-2005, 21:43   

Parse error: parse error in /data/members/free/tripod/uk/m/a/t/matelina/htdocs/admin/pagestart.php on line 61

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /data/members/free/tripod/uk/m/a/t/matelina/htdocs/pafiledb/includes/functions.php on line 182


Co tu musze zmienić???
 
     
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 17-06-2005, 22:57   

Można by pewnie coś powiedzieć, gdybyś podał jak wyglądają te miejsca u Ciebie w plikach - inaczej nikt nie będzie wiedział gdzie dokładniej jest błąd..
BTW - link z profilu - błąd 404 Page cannot be found.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Optyk

Posty: 3
Wysłany: 18-06-2005, 08:33   

Widmo napisał/a:
jak nie mozesz usuwac postow to wykonaj ww operacje w pliku modcp.php


Niestety nie pomoglo. Wywalilem nawet ten fragment kodu. Caly temat moge usunac, ale gdy chca wywalic pojedynczy post, to wyskakuje mi invalid session :/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę