phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie zużycie transferu przez średnie forum
Autor Wiadomość
Whinter


Posty: 874
Wysłany: 03-05-2013, 11:23   Jakie zużycie transferu przez średnie forum

Witam. Chciałbym się Was zapytać - jakie mniej więcej ma zużycie transferu w skali miesięcznej i rocznej średnie forum? Przymierzam się do założenia forum i wiki, a że mam konto na proserwerze z dużą sumką w portfelu, to skorzystam, ale nie wiem jaki pakiet wziąć. Myślę nad dwoma najmniejszymi pakietami:
- konto o pojemności 100 MB i transferze rocznym 24 GB
albo
- konto o pojemności 500 MB i transferze rocznym 120 GB

Pytam, bo proserwer podaje zastosowanie i ten pierwszy pakiet to wg nich:
- dla bardzo małej strony WWW o małej ilości odwiedzających

Zaś drugi:
- dla małej strony WWW o małej ilości odwiedzających
- dla małego forum internetowego o małej ilości odwiedzających

I nie wiem czy im wierzyć i wystarczy mi ten pierwszy, czy naprawdę transfer szybko topnieje. A może nawet ten drugi jest za słaby?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Limfao


Posty: 205
Wysłany: 03-05-2013, 11:35   

Whinter, Zrób tak:
Weź ten mniejszy pakiet, czyli Pakiet MINI. Jeśli Ci on nie wystarczy i na forum wyskoczy info, że wykorzystałeś transfer, to w każdej chwili będziesz mógł powiększyć swój pakiet na większy, czyli STANDARD.
Wtedy dopłacasz różnicę jaka występuje między pakietami i masz większy.

Ja tak zrobiłem. Myślałem, że wystarczy mi pakiet MINI, lecz po połowie miesiąca musiałem przejść na STANDARD.

Lepiej sprawdzić, czy się zmieścisz w najmniejszym pakiecie, niż niepotrzebnie więcej płacić.

Jak masz więcej pytań do Proserwer to pisz do mnie na PW lub GG (36191857), to z chęcią pomogę, gdyż sam mam już u nich forum od początku roku.

Pozdrawiam, Limfao.
 
     
badyliszek


Posty: 1
Wysłany: 20-07-2013, 00:20   

Moim zdaniem już lepiej od razu kupić pakiet standard lub jeżeli chcesz aby strona rozwijała się i masz co do niej plany to możesz od razu kupić duży pakiet i będziesz miał problem z głowy :D
 
     
bielu

Posty: 484
Wysłany: 21-07-2013, 19:31   

a ja mówię że dla przema od razu trzeba kupić max.
_________________
/// NIE WZPIERAM PHPBB BY PRZEMO///
Koduje style,instaluje skrypty/modyfikacje
<u>pisząc do mnie na gg szykuj przelew</u>
 
     
mek1942

Posty: 332
Wysłany: 21-07-2013, 20:51   

wszystko zależy od potrzeb... czy tylko stawiamy na treść, czy dajemy udostępniać jakieś wrzucanie załaczników, czy mamy styl "lekki".

Jeżeli początkowe forum to bierz jak najmniejszy pakiet, a i tak jestem pewien że nawet nie wykorzystasz go w 50% (zużycie transferu).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę