phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
"Brak For" przy wejsciu na forum...
Autor Wiadomość
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 01-04-2006, 10:48   

jak ci sie udalo zalozyc tego forum? :shock:
_________________
Cygantura
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kopytko


Pomógł: 2 razy
Posty: 6
Wysłany: 02-04-2006, 18:27   

kiedys mialem podobny problem .że jak wchodziło sie na forum to było "brak for".
mogly na forum wejsc tylko osoby które klikneły "zapamietaj mnie "
w tej wersji to nie zadziala i nikt nie wejdzie poniewaz są np zabezpieczenia wlaczone które nie umozliwiaja zapamietywania.
teraz do rzeczy problem tkwi tu :
PA-->Konfiguracja-->ustawienia główne-strony głównej-->"Wyłącz oryginalny nagłówek"

ja miałem taki problem przypadkiem to wł :P sprawdzić można to również jeżeli inne rzeczy zawodzą :)

pozdro
 
     
MrReal

Posty: 5
Wysłany: 03-04-2006, 09:10   

Witam.. Sprawdzilem szczegolowo wszystkie wskazowki w tym temacie jednak dalej po otworzeniu strony nie widac zadnych forow. Widac je natomiast normalnie po zalogowaniu. Problem pojawil sie po przejsiu na najnowsza wersje 1.12.5. A prawde mowiac to poczatkowo dzialao OK, ale nagle (doslownie) przestalo. Pewnie cos kliknalem ale po wielokrotnym przegladzie nie mam pojecia co.

Help!
 
     
raijn


Pomógł: 1 raz
Posty: 4
Wysłany: 11-04-2006, 14:56   

PA (panel administracyjny) -> Fora -> Zezwolenia ogolne

Nast. ustaw widoczny i czytanie na "wszyscy", a reszte wg uznania.
 
     
robs

Posty: 9
Wysłany: 07-05-2006, 17:23   

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL Server Host 'Localhost via UNIX socket' (1) in /home/s/o/f/sof1/www/forum/db/mysql4.php on line 48
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Unknown MySQL Server Host 'Localhost via UNIX socket' (1)


co to znaczy jesli ktos by mogl mi pomoc :)

ps: juz mam cosik innego :/

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'sof1'@'localhost' (using password: YES) in /home/s/o/f/sof1/www/forum/db/mysql4.php on line 48
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Access denied for user 'sof1'@'localhost' (using password: YES)

podobne w kazdym badz razie :)
 
     
adam223

Posty: 4
Wysłany: 08-05-2006, 14:33   

robs napisał/a:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL Server Host 'Localhost via UNIX socket' (1) in /home/s/o/f/sof1/www/forum/db/mysql4.php on line 48
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Unknown MySQL Server Host 'Localhost via UNIX socket' (1)


co to znaczy jesli ktos by mogl mi pomoc :)

ps: juz mam cosik innego :/

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'sof1'@'localhost' (using password: YES) in /home/s/o/f/sof1/www/forum/db/mysql4.php on line 48
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Access denied for user 'sof1'@'localhost' (using password: YES)

podobne w kazdym badz razie :)

to chyba oznacza, ze nie można połączyć sie z bazą danych :|
 
     
robs

Posty: 9
Wysłany: 08-05-2006, 15:15   

a wiesz moze jak skafigurowac baze danych? bo bylem w temacie phpMyAdmin - obsługa ale tam jest opcja nowa baza danych a u mnie tego niema :(

u mnie wyglada to tak:
 
     
ziuta_

Posty: 1
Wysłany: 30-05-2006, 18:35   

Przeczytałam chyba każdy post dotyczący problemu "brak for" i ciągle mam problem... Mam nową wersję, zsynchronizowałam i ustawiłam zezwolenia i nic. No to nast krok to kombinowanie z bazą danych(jak widać jestem zielona i do tego baba). Gdy klikam na "więcej informacji" przy bazie danych to włacza mi się ta sama strona tylko bez linku "wiecej informacji"(poprostu w tym miejscu nie ma nic). Może to nie to co trzeba... (?)
Proszę(wręcz błagam) o pomoc.
Taaaa, wiem, jestem gupek...
 
     
adAMus

Posty: 8
Wysłany: 01-06-2006, 16:42   

hej widmo o co chodzi :?: gdy próbuje wejść na forum wyskakuje mi coś takiego:
Error in submit checking forum access

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Can't open file: 'phpbb_read_history.MYI'. (errno: 145)

SELECT forum_id FROM phpbb_read_history WHERE forum_id = 5 AND user_id = 1216

Line : 201
File : /srv/www/htdocs/web17/html/forumphp/includes/functions.php

co mam zrobić :?: z góry dzięki za pomoc ;)
 
     
Gracek


Pomógł: 222 razy
Posty: 1781
Wysłany: 01-06-2006, 16:58   

Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje sie w
F.A.Q.
http://www.przemo.org/php...opic.php?t=1713
_________________
###
 
     
adAMus

Posty: 8
Wysłany: 01-06-2006, 17:20   

Gracek napisał/a:
Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje sie w F.A.Q. http://www.przemo.org/php...opic.php?t=1713

mógłbyś mi pomóc :?: bo niewiem zbytnio o co tu chodzi. Jak już wszedłem na tą stronke www.phpmyadmin.net to co mam dalej zrobić :?: gdzie jest ten panel admina w sekcji SQL bo wogóle tam nic takiego nie ma. Może jestem poprostu jakiś przymulony, ale miło by mi było gdybyś mi pomógł ;(
 
     
Tommy007

Posty: 1
Wysłany: 07-06-2006, 02:11   

ehh, zrobiłem wszytsko ktok po kroku. Jak opisane. Z tą synchronizacja, z tym udostepnianiem a w koncu ze zmiana parametru na 1000. I nic. ciągle Brak for. Tzn. są w PA a jak robie podglad to tylko mam komunikat Brak For. grrrr
Więc wykasowałem jak radził ktos w 1 poscie i ... klapa.
Taki teraz ma komunikat zamiast for

Błąd Ogólny

Couldn't access list of Forums

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'f.forum_id' in 'on clause'

SELECT f.*, p.post_time, p.post_username, p.post_approve, u.username, u.user_id, u.user_level, u.user_jr, t.topic_last_post_id, t.topic_title FROM phpbb_forums f LEFT JOIN phpbb_posts p ON (p.post_id = f.forum_last_post_id) LEFT JOIN phpbb_users u ON (u.user_id = p.poster_id) LEFT JOIN phpbb_topics t ON (t.topic_last_post_id = p.post_id AND t.forum_id = f.forum_id) ORDER BY f.forum_order, f.forum_id

Line : 233
File : functions.php



Chyba zainstaluje jednak stara wersje. Na szczęscie zachowałem ja i nie zdażyłem jej wykasowac. A drugiego swojego forum nie bede uaktulnial do nowszej wersji.

[ Dodano: 07-06-2006, 13:15 ]
ehhhh, robię wszytsko i ciągle nic :(
A nietstey się okazało,ze mam tylko ta najnowsza wersję. grrr.
Udało sie Wam ten problem rozwiązać?

[ Dodano: 07-06-2006, 15:49 ]
Zainstaloewąłem jeszcze raz ta nowa wersje i ciągle Brak for. Więc zainstalowałem starszą wersje 1.8 i ten sam błąd. Juz nie łapie o co tu moze chodzić?
 
     
adAMus

Posty: 8
Wysłany: 07-06-2006, 22:23   

hej mógłby mi ktoś napisać jak można skontaktować sie z administratorem forum bo chciałbym dowiedzieć sie dlaczego moje konto jest nieaktywne. Prosze o pomoc...
 
     
Pychu

Posty: 2
Wysłany: 04-09-2006, 00:58   

mam taki problem powie mi ktos jak go moge rozwiazac???



Błąd Ogólny

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 307, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('chciałbym', 'poinformowac', 'nasze', 'forum', 'zotało', 'przeniesione', 'smolecki', 'serwer.', 'odbylo', 'sie', 'bez', 'żadnych', 'kłopotów', 'strat', 'jakiegokolwiek', 'uzytkownika')

Line : 265
File : functions_search.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Ewenement

Posty: 40
Wysłany: 10-09-2006, 16:39   

mam taki sam problem co Tommy

Kod:
Couldn't access list of Forums

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Nieznana kolumna 'p.post_approve' w field list

SELECT f.*, p.post_time, p.post_username, p.post_approve, u.username, u.user_id, u.user_level, u.user_jr, t.topic_last_post_id, t.topic_title FROM phpbb_forums f LEFT JOIN phpbb_posts p ON (p.post_id = f.forum_last_post_id) LEFT JOIN phpbb_users u ON (u.user_id = p.poster_id) LEFT JOIN phpbb_topics t ON (t.topic_last_post_id = p.post_id AND t.forum_id = f.forum_id) ORDER BY f.forum_order, f.forum_id

Line : 233
File : functions.php



Nie moge dojśc nawet do pierwszego punktu bo ten blad uniemozliwia cokolwiek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę