phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z wgrywaniem avatarów z kompa
Autor Wiadomość
sirRegisXilocen

Posty: 3
Wysłany: 01-10-2005, 20:51   

Witam...
Jeśli ktoś mógł by wstawić tu kod dokładnie taki jak mam wkleić, byłbym wdzięczny.. albo przesłać zmodyfikowany plik na mój email:
sirRegisXilocen@interia.pl
Wersja forum: modified v1.9 by Przemo
Serwer: www.haa.pl
Adres: www.rynek.haa.pl
A problem mam ten sam... Poprostu niezbyt udało mi sie zmodyfikować ten plik... Tzn zrobilem to ale błąd pozostał.. Zapewne zrobiłem to źle...
Ach i jeszcze wybaczcie za 'niewłaściwą forme' mewgo postu...
Ostatnio zmieniony przez sirRegisXilocen 01-10-2005, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 01-10-2005, 20:55   

Zasady ogólne
_________________
Cygantura
 
     
taboon


Posty: 85
Wysłany: 19-10-2005, 00:31   

Przy próbie wrzucenia zdjęcia do profilu wyrzuca mi komunikat "Obrazek musi być typu .jpg, .gif lub .png". fotka jest p19845648.jpg. Zmieniłem CHMOD'y wedlug instrukcji na katalogach i plikach:
    Katalogi:
    /album_mod/upload
    /album_mod/upload/cache
    /album_mod/upload/cache/tmp
    /album_mod/upload/tmp
    /images/avatars
    /images/avatars/upload
    /images/avatars/upload/tmp
    /images/avatars/tmp
    /images/photos
    /images/photos/tmp
    /images/signatures
    /images/signatures/tmp
    /files
    /files/tmp
    /pafiledb
    /pafiledb/uploads
    /pafiledb/uploads/tmp
    /tmp

    Pliki:
    admin/admin_logs.php
    language/lang_*****/lang_bbcode.php
    language/lang_*****/lang_faq.php


Oraz podmieniłem kod w pliku: usercp_avatar.php

Niestety nadal nie działa. Gdzie może tkwić problem?
Może serwer?? stoi to wszytsko na 60free.ovh.org

Z góry dzieki za wszelkie sugestie
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 19-10-2005, 00:35   

Cytat:
Błąd serwera!

Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania.

Informacja o błędzie:
Premature end of script headers: check_files.php
Error 500
60free.ovh.org
Wed Oct 19 00:31:31 2005
:|
skoro to free to zapewne Fopen wrappers jest wylaczony

http://www.przemo.org/php...p?p=26260#26260
_________________
Cygantura
 
     
taboon


Posty: 85
Wysłany: 19-10-2005, 16:01   

Fopen wrappers podobno jest włączony. Nie wiem o co chodzi ale avatary z kompa przyjmuje, a nie chce przyjąć zdjęcia do profilu. Wyrzuca komunikat o nie właściwym formacie zdjęcia. Próbowałem już z *.jpg i *.JPG . Gdzie może jeszcze tkwić problem??

OK Problem się rozwiązał. Admin serwera się walnął w ustawieniach serwera. ALe nie powiedział dokładnie o co chodziło.

Z góry dzięki za pomoc. (P.S. Mam kolejny prbolerm ale jeszcze przejrze forum)
 
     
jablo

Posty: 3
Wysłany: 05-02-2006, 23:52   

ja mam ten problem ciagle :/ jako admin moge sobie dodac avatara ale moi uzytkownicy nie moga z komputera wgrac ani ja im nie moge probowalem juz wszystkich sposobow podanych na forum... moze cos w ustawieniach czy zezwoleniach ? ale jako pliki do postow mozna dodac jpg'i no i do podpisu rowniez mozna wgrac grafike ;/ nie wiem co jeszcze mogloby byc przyczyna
_________________
jAbLo
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 07-02-2006, 19:30   

jablo, http://www.jablo.pilnet.pl/forum/check_files.php popraw to na pliki z oryginalnej paczki by Przemo.
 
     
jablo

Posty: 3
Wysłany: 09-02-2006, 16:12   

ale napislem ze probowalem juz wszystkiego pliki w check files sa poprawne. nie dzialalo w 1.9.4 (czystym i z poprawkami recznymi) w 1.9.5 (czystym i z poprawkami recznymi) i w 1.12.3 (czystym i z poprawkami) sam sobie jako admin moge. inni uzytkownicy nie mogą

Prosze nie traktowac wszystki postow z gory ze niby nie czytam faq i nie sprawdzilem check_files. Napisalem ze wszystkiego co bylo napisane na forum sprobowalem normalnie bym nie pisal posta ale zaden z podanych tutaj sposob nie dziala wiec pytam o inne alternatywy.
_________________
jAbLo
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 09-02-2006, 17:38   

jablo, tyle że przedtem miałeś na czerwono plik który odpowiada za avatary... Teraz widzę że już masz oki i ciągle masz problem? Sorki, ale nic nie przychodzi mi do głowy (bo jak się domyślam w panelu admina wszystko przeszukałeś)...
 
     
jablo

Posty: 3
Wysłany: 10-02-2006, 17:20   

bylo czerwone bo bylo po zmianach z tego postu. nie wiem od czego to zalezy niektorzy moga wgrywac uzytkownicy jednak. a jak ci co nie moga chca wyslac ten obrazek co innym przyjelo to im tez nie przyjmuje :P moze z jakas nowsza wersja mi sie naprawie zupelnie
_________________
jAbLo
 
     
.:KRUK:.

Posty: 15
Wysłany: 12-02-2006, 09:58   

Mam podobny problem.
Gdy poprawilem kod w usercp_avatar wszystko dziala w porzadku.
Wszystko poza tymi felernymi zdjeciami w profilu... :(
Moje forum stoi na yoyo.pl
O co chodzi z tym Fopen wrappers? Co to jest i kto ma do tego dostep?
Czy naprawde nie mozna tego naprawic, tek zeby uzytkownicy mogli wysylac swoje zdjecia?
 
     
ROGU

Posty: 60
Wysłany: 13-02-2006, 19:52   

A ja mam teraz baardzo DUZY problem :D Po poprawieniu pliku includes/usercp/avatar Moge wgrywać avatary :D ale niestety nie ma ograniczeń w wielkości pliku :D moge wgrywać obrazki wielkości tapety :D :D Jak to naprawić?
www.att-tuning.gas.pl
 
     
Arezja

Posty: 9
Wysłany: 14-02-2006, 16:52   

ROGU napisał/a:
A ja mam teraz baardzo DUZY problem :D Po poprawieniu pliku includes/usercp/avatar Moge wgrywać avatary :D ale niestety nie ma ograniczeń w wielkości pliku :D moge wgrywać obrazki wielkości tapety :D :D


mam ten sam problem :]
jak można go usunąć?
 
     
kinga

Posty: 1
Wysłany: 18-02-2006, 14:01   

Mam problem taki jak teszta "
Obrazek musi być typu .jpg, .gif lub .png "
Ja przeczytałam już wszystko i zrobiłam wszystko i jako admin mogę zmieniać awatary ale urzytkownicy nie.

PROSZE POMÓŻCIE

[ Dodano: 18-02-2006, 14:02 ]
I mój obrazek właśnie jest *gif
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
pio20

Posty: 4
Wysłany: 02-03-2006, 23:19   

ehhhh ludzie SouND napisał tak łopatologicznie, że prościej nie można :/ Niech kazdy po tysiąc razy przeczyta co napisał i temat o nadawaniu plikom odpowiednich praw i moim zdaniem wszystko jest juz wyjasnione jest raczej inny problem. Bo zmianka jaką proponuje SouND wpływa na to że nie ma wogóle ograniczenia na avatary.

Czy może ktos rozwiązał ten problem albo co trzena w kodzie dopisać aby było ograniczenie?? Bo pomimo ze mam ograniczenie 110x110 pikseli to jednak musze kasować ręcznie te avatary co nie spełniają wymogów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę