phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] BITCOIN - nowa waluta internetowa
Autor Wiadomość
Boltex



Posty: 2239
Wysłany: 11-12-2013, 21:59   

Przemo, mimo chęci i zapału zrezygnuję(przez Ciebie xD) Karty graficzne serwerach dedykowanych są słabe, jedynie dobre są łącza, ram i procesory. Widziałem ludzie kopią te LTC, ale kurs jest marny:1LTC = 85.7 PLN
_________________
Nie pisz do mnie na PW/GG, chyba że o to poproszę | Zanim cokolwiek napiszesz radzę zapoznać się Regulaminiem | Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy podobny temat już istnieje
Odpowiedź na większość pytań możesz znaleźć TUTAJ lub w FAQ | Poza forum pomagam tylko odpłatnie | Projekt subSilver2.0 - dołącz do nas!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Woytec


Posty: 7679
Wysłany: 15-12-2013, 14:25   

Kto z was korzysta z tej waluty?
 
     
Boltex



Posty: 2239
Wysłany: 15-12-2013, 19:06   

Woytec, w chwili obecnej to chyba tylko przemo.
_________________
Nie pisz do mnie na PW/GG, chyba że o to poproszę | Zanim cokolwiek napiszesz radzę zapoznać się Regulaminiem | Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy podobny temat już istnieje
Odpowiedź na większość pytań możesz znaleźć TUTAJ lub w FAQ | Poza forum pomagam tylko odpłatnie | Projekt subSilver2.0 - dołącz do nas!
 
     
dawid656

Posty: 5
Wysłany: 16-12-2013, 00:34   

Wydaje mi się, że niedługo waluta pójdzie mocno w doł
 
     
czesio56560


Posty: 1131
Wysłany: 16-12-2013, 17:56   

Czemu?
_________________
Nie wiem.
Nie znam się.
Zarobiony jestem.
Przyjdź Pan jutro.
 
     
Woytec


Posty: 7679
Wysłany: 03-01-2017, 13:51   

To już 8 lat, kurs ponad 4000zł!
 
     
jumals
[Usunięty]

Wysłany: 17-02-2017, 02:50   

trzeba było kupić na początku jak bł po 3zł :P
 
     
Andretti

Posty: 0
Wysłany: 25-04-2018, 10:39   

Ja nie raz już słyszałem, że Bitcoin to olbrzymia bańka spekulacyjna. Sam się wstrzymuję dlatego przed inwestycjami w tą walutę.
 
     
Draco demonicus


Posty: 93
Wysłany: 20-06-2018, 14:23   

Przypadkiem tu trafiłem.

Śmieszy mnie jak wszyscy się tym jeszcze 7 lat temu jarali.
A dzisiaj jest to ZAKAŁA każdego ogarniętego użytkownika komputera. Wirusy używające Twojego komputera do kopania dla kogoś bitcoinów, wzrosty cen sprzętu nawet o 50% (jak nie więcej). Po prostu sielanka!

To powinno zostać zdelegalizowane i używanie bitcoina być przestępstwem na skalę oszustwa finansowego.

Bo bitcoin psuje wszystko. W niczym nie jest dobry. Co z tego, że możesz "kopać". Skoro ceny sprzętu mocno przez to wzrosły i płacąc tyle samo dzisiaj, ile zapłaciłem 3,5 lata temu za mojego kompa... dostaniesz gorszą maszynę. To jest masakra po prostu. Najlepiej w ogóle nic nie jeść, nie mieć gazu, ciepła, wody... byle starczyło na komputery. Bo dzisiaj chyba tylko tak się da. A co gorsze, sprzęt traci szybciej gwarancje. Dyski już bodajże po roku jej nie mają. To absurd! Dysk HDD co najmniej 10 lat powinien być na gwarancji. Ceny wzrastają, a okres gwarancyjny spada. Czyli co? Wydaj więcej, zepsuje się szybciej i masz płacić za chwilę na nowe?
_________________
Avek jest mojego autorstwa. Zastrzegam sobie prawo do jego kopiowania, przerabiania i posiadania. Niestosowanie się do tego oznacza kradzież.
 
     
Przemo



Posty: 3147
Wysłany: 25-06-2018, 18:33   

Draco demonicus, ale głupoty opowiadasz :-) A o bitcoinie nie napisałeś nic.

Bitcoin dalej jest świetny tak jak 7 lat temu tylko jeszcze nie wszedł do powszechnego użytku gdyż jets trudny w obsłudze. Może to się zmieni, może nie, jednak idea jest dalej rewelacyjna.
 
     
Draco demonicus


Posty: 93
Wysłany: 25-06-2018, 20:31   

Głupoty? Każdy zdrowy na umyśle człowiek powie to samo co ja. Bitcoin to zakała każdego człowieka. Powinno się go jak najszybciej zdelegalizować, a używanie powinno być karane jako przestępstwo związane z oszustwem finansowym. Manipuluje cenami sprzętów i to są fakty. Powie Ci to każdy, kto ten sprzęt sprzedaje. W sklepie mi nawet odradzali kupowanie nowego kompa, bo ceny przez kryptowaluty wzrosły. A po co sklep miałby mi odradzać zakupu? Żeby nie dostać kasy?
A skrypty w przeglądarkach które chronią przed wirusami używającymi Twojego kompa do kopania walut też są dla picu?
To jest jedno wielkie przestępstwo. Używanie czego takiego, popieranie tego i napędzanie maszyny zagłady.

PS Mam nadzieję, że Internet wkrótce będzie monitorowany, a używanie bitcoina zakazane. Internet nie różni się niczym od świata realnego, bo nim jest. W realnym świecie też nie ukrywasz panicznie swojego imienia i nazwiska przed każdą osobą. Zwykłej kasjerce pokazujesz swój dowód osobisty, gdzie ma wszystkie Twoje wrażliwe dane. A w Internecie niby to takie halo?
_________________
Avek jest mojego autorstwa. Zastrzegam sobie prawo do jego kopiowania, przerabiania i posiadania. Niestosowanie się do tego oznacza kradzież.
 
     
Przemo



Posty: 3147
Wysłany: 25-06-2018, 20:49   

Bitcoin nie ma nic wspólnego z oszustwami ani z cenami sprzętu :-) Farmazony opowiadasz :)
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 11-07-2018, 22:12   

https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/ceny-kart-graficznych-rosna-przez-kopiacych-kryptowaluty/9ztbe3x
https://www.gram.pl/artyk...yptowalut.shtml
https://www.antyradio.pl/...e-drozsze-19780
https://www.bankier.pl/wi...om-7586054.html

ktoś tu przespał ostatni rok :)
 
     
Przemo



Posty: 3147
Wysłany: 11-07-2018, 23:19   

Ceny kart graficznych szły w górę już 7 lat temu jak zaczynałem się interesowac bitcoinem tak więc nie jest to jakaś nowość z ostatniego roku.
Poza tym kolega pisał ogólnie o cenie sprzętu a nie o samych kartach graficznych, więc napisałem, że to nei ma związku. Z kartami owszem, ale nie ogólnie ze sprzętem, to jest znaczne naginanie faktów.
Kolejna rzecz - Bitcoina nie kopie się na kartach graficznych. Na kartach graficznych można kopac jakieś inne śmieciowe kryptowaluty.

Poza tym to co kolega pisał to jest płacz kogoś kogo, nie wiem nie stać na karte graficzną i wylewa żale na Bitcoinie :-) Ale Bitcoin ma to głęboko w tyłku, że gdzieśtam powstały jakieś inne klony śmieciowych walut, które ludzie kopią dla zysku i ceny kart idą w górę - nie ma to związku z Bitcoinem.
A już na pewno nie można Bitcoina za to minusować :-)

To już sensowniej by brzmiało jakby ktoś napisał, że ten cały Bitcoin to jest spisek kosmitów :-)

Kolejny bezsensowny argument, że wirusy powstają i że należy zakazać bitcoina :-)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Loipeld

Posty: 0
Wysłany: 05-05-2019, 22:33   

Super opcja, dzięki za wskazówki.
Ostatnio zmieniony przez Loipeld 14-08-2019, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę