phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:28
Diamenty MOD
Autor Wiadomość
marcin7848

Posty: 32
Wysłany: 31-01-2012, 16:35   

czekam
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 31-01-2012, 17:44   

Wersja 3.2

Zmiany:
- połączyłem moda z Przyjaciele MOD. Dodałem 26 poziom, w którym można zwiększyć ilość posiadanych znajomych
- dodałem 27 poziom, dzięki niemu podczas doładowania otrzymuje się o X procent więcej diamentów z danej ilości (ilość % deklarujemy w PA)
- trzecią zmianą jest to, że od wersji 3.2, administratorzy oraz moderatorzy widzą zawsze diamenty, nawet, gdy użytkownik je ukryje
- połączyłem moda z niedawno powstałym Ajax time before PW
- poprawione langi
- poprawiona estetyka
- poprawiony wygląd historii doładowań oraz wybranych przywilejów
- od wersji 3.2 w wybranych przywilejach zapisywać się będą awanse na kolejny poziomy konta
- połączyłem moda z adv_person i z Panelem zaproszonych userów, jeśli zaprosimy użytkownika i potem ten użytkownik doładuje swoje konto diamentami, to osoba, która zaprosiła go otrzyma X procent danej ilości diamentów (ile procent otrzymuje użytkownik, deklarujemy w PA)

Jeśli instalowałeś wersję v3.1 pobierz plik Diamenty MOD v3.2 i zapoznaj się z plikiem "Aktualizacja z v3.1 do v3.2"

Plik z aktualizacją znajduje się w pierwszym poście.
 
     
maze123123

Pomógł: 1 raz
Posty: 6
Wysłany: 13-03-2012, 22:07   

Czy jest możliwość zdobywania diamentów w inny sposób niż przez sms? Jak działa to zdobywanie w ogóle?
 
     
Boltex



Pomógł: 475 razy
Posty: 2239
Wysłany: 13-03-2012, 23:00   

maze123123, tylko sms i przez loterie.
_________________
Nie pisz do mnie na PW/GG, chyba że o to poproszę | Zanim cokolwiek napiszesz radzę zapoznać się Regulaminiem | Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy podobny temat już istnieje
Odpowiedź na większość pytań możesz znaleźć TUTAJ lub w FAQ | Poza forum pomagam tylko odpłatnie | Projekt subSilver2.0 - dołącz do nas!
 
     
maze123123

Pomógł: 1 raz
Posty: 6
Wysłany: 13-03-2012, 23:45   

A da się jakoś dodawać użytkownikom diamenty ręcznie?
 
     
Deotho


Pomógł: 176 razy
Posty: 610
Wysłany: 13-03-2012, 23:50   

maze123123, poprzez bazę danych można. ;)
_________________
Poza forum pomagam odpłatnie.
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 14-03-2012, 21:34   

maze123123, oczywiście, że można...
czyt. pierwszy post:
Cytat:
nadawanie diamentów użytkownikom z poziomu PA


Jest tam pole i w nim możesz dodawać diamenty użytkownikom.
Ponadto możesz własne kody wymyślić i dodać i zrobić konkurs, czy coś w tym stylu i podawać użytkownikom kody.

PS. Dodam również, że nie musisz być pełnoletni, aby założyć konto np. na dotpayu. Tzn. musisz być, ale możesz użyć fałszywych danych, które można wygenerować na wielu stronach (szukaj w google). Tak, jak to jest w mim przypadku :P
Ale za nic nie odpowiadam...
 
     
maze123123

Pomógł: 1 raz
Posty: 6
Wysłany: 15-03-2012, 09:10   

Warmix napisał/a:
maze123123, oczywiście, że można...
czyt. pierwszy post:
Cytat:
nadawanie diamentów użytkownikom z poziomu PA


Jest tam pole i w nim możesz dodawać diamenty użytkownikom.
Ponadto możesz własne kody wymyślić i dodać i zrobić konkurs, czy coś w tym stylu i podawać użytkownikom kody.

PS. Dodam również, że nie musisz być pełnoletni, aby założyć konto np. na dotpayu. Tzn. musisz być, ale możesz użyć fałszywych danych, które można wygenerować na wielu stronach (szukaj w google). Tak, jak to jest w mim przypadku :P
Ale za nic nie odpowiadam...

Już do tego doszedłem po zainstalowaniu moda. Jeśli chodzi o te kody to miałem identyczny pomysł.
Co do samego moda póki co sprawuje się znakomicie. Niestety musiałem odinstalować moda, który blokował zmianę meila, bo przez niego nie mogłem edytować żadnych informacji w profilu.
 
     
lkj

Posty: 49
Wysłany: 25-03-2012, 04:08   

jak to skonfigurować pod cashbill.pl ? znajdę gdzieś gotową instrukcją jak to zrobić?
 
     
DILL


Posty: 87
Wysłany: 13-04-2012, 23:18   

Jak usunąć wszystkie poziomy na raz i posiadane diamenty z konta?
 
     
Deotho


Pomógł: 176 razy
Posty: 610
Wysłany: 13-04-2012, 23:26   

DILL, znajdź użytkownika w bazie i mu wyzeruj.
_________________
Poza forum pomagam odpłatnie.
 
     
cwierzbas

Posty: 52
Wysłany: 01-05-2012, 20:11   

można prosić o bazę w pliku txt? Ten instalator coś szwankuje, zainstalowało mi się wszystko oprócz
Cytat:
Bład: Something is wrong in your syntax obok 'collate utf8_unicode_ci default NULL, `kod` varchar(16) colla' w linii 4
SQL : CREATE TABLE phpbb_diamenty_historia ( `id` int(255) NOT NULL auto_increment, `user_id` int(255) default NULL, `data` varchar(255) collate utf8_unicode_ci default NULL, `kod` varchar(16) collate utf8_unicode_ci default NULL, `kwota` varchar(255) collate utf8_unicode_ci default NULL, `diamenty` int(255) default NULL, PRIMARY KEY (`id`), UNIQUE KEY `kod` (`kod`) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 COLLATE=utf8_unicode_ci AUTO_INCREMENT=18

Bład: Something is wrong in your syntax obok 'collate utf8_unicode_ci NOT NULL, `nazwa` varchar(255) collat' w linii 4
SQL : CREATE TABLE phpbb_diamenty_przywileje ( `id` int(11) NOT NULL auto_increment, `user_id` int(25) NOT NULL, `data` varchar(255) collate utf8_unicode_ci NOT NULL, `nazwa` varchar(255) collate utf8_unicode_ci NOT NULL, `diamenty` int(255) NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 COLLATE=utf8_unicode_ci AUTO_INCREMENT=12

Bład: Something is wrong in your syntax obok 'collate utf8_unicode_ci NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) ENGI' w linii 4
SQL : CREATE TABLE phpbb_loteria ( `id` int(11) NOT NULL auto_increment, `id_user` int(25) NOT NULL, `username` varchar(255) collate utf8_unicode_ci NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 COLLATE=utf8_unicode_ci AUTO_INCREMENT=12

Bład: Something is wrong in your syntax obok 'collate utf8_unicode_ci NOT NULL, `diamenty` int(25) NOT NULL' w linii 4
SQL : CREATE TABLE phpbb_loteria_wynik ( `id` int(11) NOT NULL auto_increment, `user_id` int(25) NOT NULL, `username` varchar(255) collate utf8_unicode_ci NOT NULL, `diamenty` int(25) NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 COLLATE=utf8_unicode_ci AUTO_INCREMENT=12


[ Dodano: 01-05-2012, 20:14 ]
@edit, ręcznie jak wgrywam to jest tak samo. O co to chodzi? :D
 
     
rout9

Posty: 31
Wysłany: 03-05-2012, 14:19   

Ja mam pod cashbilla.eu i wszystko działa poprawnie. Tylko nie ma opisu do poziomu konta nr 26 i 27 nie wiem czemu
 
     
yngwie

Pomógł: 1 raz
Posty: 17
Wysłany: 16-06-2012, 18:59   

Znalazłem błąd przy przelewaniu diamentów

Otóź, gdy wpiszemy minusową kwotę i damy "Wyślij" liczba diamentów powiększa się u nas w profilu, a u osoby do której wysyłamy, liczba się zmniejsza
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Pawlok
Czarna lista


Pomógł: 2 razy
Posty: 245
Wysłany: 22-07-2012, 01:44   

A jak zrobic zeby sie dało kupic diamenty przez paypal?? Tak samo jak jest tu http://darkwarez.pl/forum/diamenty.php?id=3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę