phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:28
Diamenty MOD
Autor Wiadomość
piotrekziomek12

Posty: 106
Wysłany: 27-09-2011, 15:52   

O co wy się kłócicie ? :D Mod jest w 100% sprawny. Zainstalowałem go sobie 2 dni temu i powiem tak : Mody (dodatkowe) instalowałem 1 godzinę 30minut a Diamenty mod około 16minut.


Modem jestem zachwycony. Ale jest jedna usterka :) Jaka ? :
Klikam zakup VIP nie ma vipa ;) Vip nie działa.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
d4mi4n

Posty: 23
Wysłany: 27-09-2011, 16:11   

szymon1051 napisał/a:
d4mi4n napisał/a:
Skąd wezmę ten styl?


Jaki :?:


Ten ze strony http://diamentymod.ugu.pl/
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 27-09-2011, 16:54   

d4mi4n, http://style.przemo.org/demo1125/index.php?s=34
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 27-09-2011, 18:22   

piotrekziomek12, a w PA przydzieliłeś poprawne id grupy VIP?

Wydaje mi się, że powinno dodawanie do grupy działać poprawnie, bo na moim forum jak i forum do demonstracji modyfikacji dodawanie działa poprawnie, więc wydaje mi się, że w PA zostało podane złe ID grupy...

[ Dodano: 27-09-2011, 20:01 ]
japi55 napisał/a:
Warmix, Do tych buttonow ktorych sie nie da kliknac daj atrybut html disabled, ladniej to bedzie wygladac.

Ok, zrobione :D
 
     
tartut

Pomógł: 18 razy
Posty: 190
Wysłany: 28-09-2011, 21:26   

błędy jakie znalazłem :D
Kod:
Warning: basename() expects parameter 1 to be string, array given in /virtual/d/i/diamentymod.ugu.pl/diamenty.php on line 37


###################################################

Cytat:
Zdobyłeś drugi poziom

a nawet nie zdobyłem pierwszego poziomu :mrgreen:
powiem tyle że od razu można wbić na 25 poziom, wystarczy edytować kod ;)

##################################################

Chciałem sobie zmienić nick, miałem stary nick 'aaa' a chciałem zmienić na 'aaa', nie pytajcie dlaczego, ale po odświeżeniu strony mam
Kod:
Wyloguj [ Array ]

:mrgreen:

################################################

Przy zmianie emaila:
Kod:
Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /virtual/d/i/diamentymod.ugu.pl/includes/functions_validate.php on line 126

ale emaila nie zmienia ;)


tyle błędów znalazłem :mrgreen:
_________________
Pomoc poza forum odpłatna!
 
     
piotrekziomek12

Posty: 106
Wysłany: 29-09-2011, 15:08   

Kod:
Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /virtual/d/i/diamentymod.ugu.pl/includes/functions_validate.php on line 126


Lol dlaczego ? diamentymod.ugu.pl ? Chyba na naszym modzie (stronie to powinno być)
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 29-09-2011, 16:24   

tartut napisał/a:
błędy jakie znalazłem :D
Kod:
Warning: basename() expects parameter 1 to be string, array given in /virtual/d/i/diamentymod.ugu.pl/diamenty.php on line 37

Myślę, że zbyt duzo ograniczeń dałem na to pole... W aktualizacji zostanie użyte mniej funkcji filtrujących...

tartut napisał/a:
Cytat:
Zdobyłeś drugi poziom

a nawet nie zdobyłem pierwszego poziomu :mrgreen:
powiem tyle że od razu można wbić na 25 poziom, wystarczy edytować kod ;)


Obecnie jest tylko zablokowanie buttonów "Do zdobycia" i "Posiadany". W najbliższej aktualizacji zostaną dodane warunki, które będą sprawdzały poziom konta.

tartut napisał/a:

Chciałem sobie zmienić nick, miałem stary nick 'aaa' a chciałem zmienić na 'aaa', nie pytajcie dlaczego, ale po odświeżeniu strony mam
Kod:
Wyloguj [ Array ]


Tego także nie rozumiem, bo gdy na testowym forum wpisuję ten sam nick, co mam, to, że tak powiem: nic się nie zmienia... Może jakaś osoba z supportu będzie wiedziała, co jest nie tak.

tartut napisał/a:

Przy zmianie emaila:
Kod:
Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /virtual/d/i/diamentymod.ugu.pl/includes/functions_validate.php on line 126

ale emaila nie zmienia ;)


A co wpisałeś w pole? na początku diamenty.php includowany jest plik functions_validate.php po ty, by sprawdzić, czy email ma poprawne znaki, czy jest zajęty itd. tak jak w przypadku pliku, który odpowiada za rejestrację na forum. Także i w tym przypadku nie wiem, co może być nie tak i zwracam się o pomoc do supportu...


Dodatkowo w przyszłej aktualizacji zostaną wprowadzone warunki, które będą sprawdzać, czy zapytanie sql się wykonano czy nie. Jeśli nie, wygeneruje odpowiedni błąd.


PS. po za tym forum testowe może być trochę zbugowane... Np. od razu przy rejestracji ukrywa listę online i przez ostanie 24 h na forum byli... bo przez przypadek dałem złe domyśle wartości i teraz nie chce się to zmienić :D
 
     
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 29-09-2011, 17:47   

A ja ponawiam swoje pytanie czy ten mod oddaje automatycznie diamenty jak wyśle się sms, np jak ma się taką usługe wykupioną w dotpay.pl i czy w przyszłości będzie mod miał możliwość zautomatyzowania przyjmowania przelewów na dotpay.pl :?:
 
     
tartut

Pomógł: 18 razy
Posty: 190
Wysłany: 29-09-2011, 17:51   

Te błędy sam zrobiłem, zastąpiłem zamienną na tablicę czyli zmieniłem name="kod" na name="kod[]"

Cytat:
Myślę, że zbyt duzo ograniczeń dałem na to pole... W aktualizacji zostanie użyte mniej funkcji filtrujących...

chodzi o to żebyś sprawdzał czy zmienna nie jest tablicą, jeżeli jest to wyrzuć błąd ;)

Cytat:
Obecnie jest tylko zablokowanie buttonów "Do zdobycia" i "Posiadany". W najbliższej aktualizacji zostaną dodane warunki, które będą sprawdzały poziom konta.

nie odblokowywałem tych buttonów ale zmieniłem nazwę zmiennej w pierwszym przywileju na poziom25 ;)

Cytat:
Tego także nie rozumiem, bo gdy na testowym forum wpisuję ten sam nick, co mam, to, że tak powiem: nic się nie zmienia... Może jakaś osoba z supportu będzie wiedziała, co jest nie tak.

myślałem że się domyślisz że przekazywałem tablicę ;) zresztą to szczegół, potem zauważyłem że na vbulletun jest podobnie ;)

Cytat:
A co wpisałeś w pole? na początku diamenty.php includowany jest plik functions_validate.php po ty, by sprawdzić, czy email ma poprawne znaki, czy jest zajęty itd. tak jak w przypadku pliku, który odpowiada za rejestrację na forum. Także i w tym przypadku nie wiem, co może być nie tak i zwracam się o pomoc do supportu...

czytaj błędy! parametr 2 musi być stringiem otrzymano tablice :P
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 29-09-2011, 18:02   

Ok, wszystko to poprawię w aktualizacji...

tartut napisał/a:
ie odblokowywałem tych buttonów ale zmieniłem nazwę zmiennej w pierwszym przywileju na poziom25 ;)


To jak można nazwać to błędem skryptu, skoro admin sam powoduje ten błąd?
Ale mimo to i tak wprowadzę sprawdzenie, czy ma się np. 1 poziom, aby kupić 2 :D
 
     
tartut

Pomógł: 18 razy
Posty: 190
Wysłany: 29-09-2011, 20:26   

Warmix napisał/a:
To jak można nazwać to błędem skryptu, skoro admin sam powoduje ten błąd?

ale ja założyłem nowe konto ;)
_________________
Pomoc poza forum odpłatna!
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 29-09-2011, 21:59   

Ok, wyszła wersja 2.1

Zmiany:
- sprawdzanie, czy pola: "kod", "nowynick" oraz "nowyemail" nie są tablicą
- wstawienie warunków do wszystkich zapytań SQL, czy zostały wykonane - w przypadku błędu zostaje wygenerowany odpowiedni błąd

Jeśli instalowałeś wersję v2.0 pobierz plik Diamenty MOD v2.1 i zapoznaj się z plikiem "Aktualizacja z v2.0 do v2.1"
 
     
piotrekziomek12

Posty: 106
Wysłany: 30-09-2011, 19:09   

nie zamierzam nic aktualizować :D Mi ten sie podoba co mam i działa w 100% all funkcje.

czekam na v3.0 :D Po lewej stronie więcej dodatków :D
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 30-09-2011, 19:34   

piotrekziomek12, brak aktualizacji może być powodem bugów forum, a co gorsza może stać się przyczyną ataków ze strony innych internautów. Lepiej wykonywać aktualizacje, nie tylko w Diamenty MOD, ale i we wszystkich innych skryptach...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
piotrekziomek12

Posty: 106
Wysłany: 30-09-2011, 20:10   

pff ja tam się nie boję :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę