phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] imn.pl
Autor Wiadomość
MrK


Pomógł: 1 raz
Posty: 65
Wysłany: 11-06-2005, 18:14   [opinie] imn.pl

Witam

Mógłbym prosić o jakieś opinie na temat hostingu oferowanego przez imn.pl?
Strona http://www.imn.pl/ jak na razie uboga w informacje, ale to jeszcze nie przesądza sprawy... Uptime mają całkiem niezły: http://www.webhostingtalk.pl/ranking.php i oferte ciekawą, np. pakiet IMN.600 (z domeną .pl gratis).
Dzięki z góry.
_________________
Pozdrawiam
MrK
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Gość

Wysłany: 11-06-2005, 18:20   

nie badz dzieciak :wink: uptime to nie wszystko uptime rzedu 99.7 % to jest okolo jeden dzien w ciagu calego roku padu wiec jaka roznica czy jeden dzien czy 10 h np??? to i tak bardzo malo... jak serwer ma 99.5 % to juz jest bardzo dobry :D i nie musi miec koniecznie 99.9999% bo to nawet zle swiadczy ze nie resetuja ze nie aktualizuja jadra (kernela) latek apache itp... wiec nawet dobrze jak jakis downtime jest (oczywiscie nie za duzy)
moim zdaniem bardziej sie liczy support oraz jakosc serwera (laczy, maszyna, know how pracownikow (adminow itp.))
 
     
MrK


Pomógł: 1 raz
Posty: 65
Wysłany: 11-06-2005, 18:28   

Gość napisał/a:
nie badz dzieciak

:evil:
Gość napisał/a:
uptime to nie wszystko uptime rzedu 99.7 % to jest okolo jeden dzien w ciagu calego roku padu wiec jaka roznica czy jeden dzien czy 10 h np??? to i tak bardzo malo... jak serwer ma 99.5 % to juz jest bardzo dobry

A po co ja sie pytam o opinie? Jakbym sie opierał na uptime to juz bym wykupił konto... Ja tu czekam na konkretne informacje. Kurde, sie zdenerwowałem.
_________________
Pozdrawiam
MrK
 
     
Gość

Wysłany: 11-06-2005, 18:36   

sorki za dzieciaka to tylko taka przenosnia byla :wink: konkretnie o imn chcesz leza gdzies w europie na dedyku lub reselerze ale raczej dedyku prawdopodobnie jak wiekszosc hostingow w www.leaseweb.ln :wink:
czyli w holandi sa podlaczeni z Polska przez operatora Telie (bramka TPSA z telia)

wsumie to wszystko czy to dobra oferta czy nie nie wiem zalezy czego oczekujesz ja osobiscie nie preferuje tego typu firm...
 
     
Gość

Wysłany: 11-06-2005, 18:37   

www.leaseweb.com przepraszam za pomylke :P
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 11-06-2005, 18:44   

Gość napisał/a:
wsumie to wszystko czy to dobra oferta czy nie nie wiem zalezy czego oczekujesz ja osobiscie nie preferuje tego typu firm...


lease maja bardzo dobrze maszyny. Jezeli maja wykupiony dobry sprzezt wpiety do dobrego lacza tam. To niema roznicy jak by ten server stal w futro.pl. Wiec prosze tak nie gadac.
Sam nie mam nic wspolnego z ta firma, opini prosze szukac tu http://forum.webhelp.pl/index.php?f=3
badz w google.com
ps. prosimy sie rejestrowac to nic nie kosztuje ;)
 
     
MrK


Pomógł: 1 raz
Posty: 65
Wysłany: 11-06-2005, 18:55   

patrick napisał/a:
opini prosze szukac tu http://forum.webhelp.pl/index.php?f=3

thx :)
Gość napisał/a:
sorki za dzieciaka to tylko taka przenosnia byla

OK :)

Dzieki Wam za pomoc, biore sie za przegladanie nowych materiałów :)
_________________
Pozdrawiam
MrK
 
     
Gość

Wysłany: 11-06-2005, 18:56   

roznica jest zawsze bo tpsa moze przyblokowac bramke Teli z TPSA i pupa nie ma bezposredniego styku z TPSA to pupa bo chociazby ping skoczy do 200 ms (jakies pol roku temu tak bylo ze bramka Telii byla przypchana chyba ze masz lepsze dane Patrick i jestes fachowcem od tego ;) ?
 
     
vegetagt


Pomógł: 125 razy
Posty: 1243
Wysłany: 11-06-2005, 21:13   

na imn.pl jest serwis www.nowe.pl o ile sie nie myle i działa dobrze
_________________
JA NAPRAWDE NIE UDZIELAM POMOCY NA GG/PW I NIE ODPOWIADAM NA PYTANIA!
Ja pomogłem, Pan pomógł. Kto pomógł? Ci państwo :)
 
     
gaku


Pomógł: 109 razy
Posty: 1095
Wysłany: 11-06-2005, 21:49   

vegetagt, nie mylisz sie, na imn.pl siedzi tez moje serwis www.newsoft.info.pl
serwery sa w niemczech, lacza maja zarabiste. Ja osobiscie goraco polecam. Admin bardzo mily. Pomaga nie tylko w sprawach zwiazanych z serwerem :) pamietam jeden "pad" tego serwa jak byl jeszcze w w theplanet, to wywalilo zasilanie na 2,5h ale pozniej wszystko git :)

Naprawde polecam :)
_________________
Pisanie do mnie na gg w sprawie forum mocno nie wskazane
<Cvbge> A szkolisz sie na jakiego informatyka?
http://webmastera.republika.pl/
<QSi> na zajebistego
 
     
vegetagt


Pomógł: 125 razy
Posty: 1243
Wysłany: 11-06-2005, 23:43   

zdaje się że i 1 serwer q3 jest na tym serwerze. i też ładnie, pingi ładne. server slotów 24 i zero lagów :)
_________________
JA NAPRAWDE NIE UDZIELAM POMOCY NA GG/PW I NIE ODPOWIADAM NA PYTANIA!
Ja pomogłem, Pan pomógł. Kto pomógł? Ci państwo :)
Ostatnio zmieniony przez vegetagt 13-11-2005, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
gaku


Pomógł: 109 razy
Posty: 1095
Wysłany: 12-06-2005, 00:31   

vegetagt, tego serwera q3 nie testowalem bo nie gram w q3 :P
_________________
Pisanie do mnie na gg w sprawie forum mocno nie wskazane
<Cvbge> A szkolisz sie na jakiego informatyka?
http://webmastera.republika.pl/
<QSi> na zajebistego
 
     
UHO

Pomógł: 2 razy
Posty: 19
Wysłany: 01-08-2005, 09:01   

Nie chce tu robić i sorki, że odświerzam teamt ale złożylem zamowienie już jakieś 2 tygodnie temu a pożiej wysyłałem emaile i nic - brak jekiego kolwiek odezwu. A nawet przeczytalem cały regulamin i stracilem cennyczas gdyż musze szukać innej firmy a tak strone opublikowałbym 2 tygodine temu :/
 
     
Withen


Posty: 6
Wysłany: 01-08-2005, 11:44   

Uho, w przypadku takich firm, gdzie BOK jest na komórce, ryzyko jest zawsze wliczone w cenę. Pewnie załoga wyjechała na wakacje ;-)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
UHO

Pomógł: 2 razy
Posty: 19
Wysłany: 01-08-2005, 12:35   

ale jak wrocą to warto tutaj wykupic hosting? czy lepiej gdzies indziej?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę